RE: Cake Pops (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


makit -> RE: Cake Pops (2.12.2013 13:47:07)

ducco vidim da praviš pop cake i ja ih pravim međutim volela bih da razmenim neke ideje oko dekoracije.




Jole84 -> RE: Cake Pops (16.1.2014 10:30:59)

Pravila sam ih za pravoslavnu ng,baš su bile ukusne a ni izgled nije bio loš [sm=smiley36.gif] zaboravila sam da slikam [sm=smiley29.gif]




Ducca -> RE: Cake Pops (4.2.2014 13:57:55)

Cao Makit bice mi drago da razmenimo iskustva oko dekoracije, ja sam nastavila da ih pravim i super mi ide. A stvarno su prakticni svi ih hvale a pogotovo majke koje ne moraju da peru sudove posle njih :) Ja se sad spremam da pravim u obliku srca jer nam stize Dan zaljubljenih pa da obradujem supruga :)




Ducca -> RE: Cake Pops (4.2.2014 14:13:19)

Ovo su mi prva probna srca koja sam pravila cisto da isprobam kako ce izgledati, a sad razmislam kako se jos moze dekorisati [img]http://www4.slikomat.com/13/0204/uwm-SAM-92.jpg[/img]




Klarita -> RE: Cake Pops (6.11.2014 22:59:00)

LI, i zenice koje prave ili su pravile, moze recept? Pravicu za K rodjendan...ima jos vremena ali hocu da razmotrim sve[sm=smiley36.gif] Znam da je Lelaigor negde stavljala recept i slike, ali ne mogu da nadjem[sm=smiley13.gif] Ovaj recept od Lu ne mogu da otvorim




vikiveki -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:07:12)

Klarita i ja sam tražila recept ali nisam mogla da nađem...ako neko ima neka postavi recept pa da pravimo




mati -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:23:36)

Evo vam kad ste zapele...[sm=smiley36.gif] Pravila ih je Lela, a i ja cu po ovom njenom recepisu, ostao mi fondan od M torte pa cu malo da se zabavljam.
Cake pops




Klarita -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:27:41)

Ou, Mati zafaljujem golemo..razmatracu ovih dana poduhvat. Ja sam operisana od kuhinje i spremanja. Sve sto mogu porucim, ali mi postalo malo bedak zbog K, vec je velika pa kapira[sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:33:42)

Ja ću, verovatno, da ih pravim za Tinin rođendan. Par komada-da ima za drugare.




mati -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:33:56)

Porucis, a oces kiflice da ti zamirisu, jaooo...
Meni je ostalo fondana koji sam dala Mati da se igra, a kako je on kod svekija ja cu da ga iskoristim za ovo. [sm=smiley1.gif]
Nego Lela rece da topi fondan, ali ona ga kupuje, ja sad ne znam dal mogu isto tako i ovaj moj domaci da topim...[sm=zmeden.gif]
Zapkic ja za rodjendane uvek pravim lizalice od preostalog fondana. Ima u rodjendanskim tortama slika, a postavicu i najnoviju Mitinu tortu samo kad nadjem usb. Iz iskustva, ne svidja mi se kad na rodjendanu budu te dve-tri kao zvezdice ili srca na stapic a svako dete bi htelo da uzme. Zato ja napravim dvadeset_ak, da imaju i "dodatak".




vikiveki -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:44:04)

Hvala Mati,ja ću ih najverovatnije praviti preko vikenda




Žapkić -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:48:14)

Mati, ja još nisam probala da napravim fondan...
Doduše, mi ćemo imati samo par dece za rođendan-pošto će to biti samo prijatelji sa decom, pa ću napraviti neke kuglice od keksa ili kako već-biće za svakoga po 2-3. Mislim da će bit zadovoljni




mati -> RE: Cake Pops (6.11.2014 23:55:43)

Onda ti se isplati, ispadne 1kg fondana.
Ali mozes da sa topljenom cokoladom pa u mrvice one sarene i super ce da bude. Jos kad bi istopila posebno crnu i posebno belu, bio bi pun pogodak.
Os da ti posaljem fondan?[sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Cake Pops (7.11.2014 1:02:18)

Moze, može!!![sm=smiley36.gif]

A ovo što si napisal za dekoracijuučokoladom i šarenim mrvicama-tako sam nešto i ja mislila. Pa bih malo i šarala čokoladom... Videću. Imamo još 18 dana za ideje na raspolaganju.




Sanjica26 RR -> RE: Cake Pops (10.11.2014 8:17:50)

Posto sam ovih dana dokona sinoc sam napravila cake pops. Cekam da se probudi T, pa da umacemo u cokoladu i u mrvice.
Htela sam da probam za njen rodjendan posto ovog puta pravimo u igraonici.




superm -> RE: Cake Pops (10.11.2014 10:44:29)

E, to planiram da nabavim. Svi volimo slatkise a narocito krofnice, Cake Pops nam je sledeci na repertoaru.




vikiveki -> RE: Cake Pops (10.11.2014 17:48:33)

Ja samo da javim da sam pravila Cake Pops po receptu L i da su ispali super i da su u rekordnom vremenskom roku bili pojedeni,tako da mama naravno nije uspela da slika[sm=jezicek.gif]




Buba Mira -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:22:55)

Praviću popsiće za N rođus. I sve mi je jasno osim gde nalazite te kratke drvene štapiće? Ja koje god štapiće za ražnjiće da sam nalazila - bili su predugački. Dakle? [sm=smiley1.gif]




lelaigor -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:29:15)


IZVORNA PORUKA: mati

Porucis, a oces kiflice da ti zamirisu, jaooo...
Meni je ostalo fondana koji sam dala Mati da se igra, a kako je on kod svekija ja cu da ga iskoristim za ovo. [sm=smiley1.gif]
Nego Lela rece da topi fondan, ali ona ga kupuje, ja sad ne znam dal mogu isto tako i ovaj moj domaci da topim...[sm=zmeden.gif]
Zapkic ja za rodjendane uvek pravim lizalice od preostalog fondana. Ima u rodjendanskim tortama slika, a postavicu i najnoviju Mitinu tortu samo kad nadjem usb. Iz iskustva, ne svidja mi se kad na rodjendanu budu te dve-tri kao zvezdice ili srca na stapic a svako dete bi htelo da uzme. Zato ja napravim dvadeset_ak, da imaju i "dodatak".


Može i sa domaćim sigurno.

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Praviću popsiće za N rođus. I sve mi je jasno osim gde nalazite te kratke drvene štapiće? Ja koje god štapiće za ražnjiće da sam nalazila - bili su predugački. Dakle? [sm=smiley1.gif]


Ja našla u Idei ili Univerexportu. I nisu baš skroz kratki ali su manji, ima više veličina i uzmem najmanje.




vikiveki -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:30:02)

Ja ih nisam stavljala na te štapiće već na čačkalice jer su se i meni činilo da su ti štapići za ražnjiće jako dugi...ja sam ih nabadala na čačkalice....možda sam pogrešila ali ništa im nije nedostajalo




lelaigor -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:37:08)

Po meni da bi cake popsi bili lepi, pa možeš da vežeš i mašnicu itd., mora biti duže od čačkalice.




Buba Mira -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:37:11)

Gledala u UEX u komšiluku, imaju samo ti dugi. Potražiću još negde.
I da, planiram da pravim od Oreo keksa, a ako imate još neki recept bez pečenja pripremnog materijala molim šerujte. [sm=smiley1.gif]




lelaigor -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:41:45)

MA, zbudžiš šta god hoćeš, umesto marmelade u onom mom receptu, možeš staviti eurokrem ili neki čvršći i masniji fil da skuvaš...dodaš neki ukus, nešto seckano ili mleveno itd. Možeš daimprovizuješ na milion načina.




vikiveki -> RE: Cake Pops (10.11.2014 18:49:32)


IZVORNA PORUKA: lelaigor

Po meni da bi cake popsi bili lepi, pa možeš da vežeš i mašnicu itd., mora biti duže od čačkalice.

Leligor upravu si....nije mi uopšte palo na pamet da bi kraj štapića mogla da ukrasim sa nečim....verovatno bih mogla oslikati i neke papiriće i prikačiti ih na krajeve štapića....sada sam dobila milion ideja[sm=smiley1.gif] sledeći Cake Pops će biti znatno maštovitiji




lelaigor -> RE: Cake Pops (10.11.2014 19:02:16)

Pa da...evo ovako sam ja htela Dariine sad za rođus, ali zbog stanja u kom sam, neću moći i njih još na sve da pravim:

[img]http://www.dodaj.rs/f/19/uW/4oyJ9CLS/4eac101ad2ac7c3d87545fc5.jpg[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>