RE: Ucimo da pisemo slova (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


emicaa -> RE: Ucimo da pisemo slova (28.10.2020 18:03:10)

Danas sam joj pisala recenice da vjezba citanje.Sve je bolja i bolja,kaze ti meni sve nesto lagano napisala 😂





smeško -> RE: Ucimo da pisemo slova (28.10.2020 19:26:22)

Queen, radite prvo na strpljenju.





Sanjica26 RR -> RE: Ucimo da pisemo slova (28.10.2020 19:58:50)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Danas sam joj pisala recenice da vjezba citanje.Sve je bolja i bolja,kaze ti meni sve nesto lagano napisala 😂





Bice to sve super. 🙂




bokicak1 -> RE: Ucimo da pisemo slova (28.10.2020 21:54:17)

Da li je lagano ili imas malenu pametnicu :)




emicaa -> RE: Ucimo da pisemo slova (28.10.2020 23:02:26)

Mamina pametnica.Ma pisala sam joj lakse,ne bih da bude tesko pa da ne zna,i onda se razocara.Ona je jako osjetljiva 🙄




bokicak1 -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 9:39:38)

Kako te je provalila Emice :) 




Queen Lady -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 9:50:48)


IZVORNA PORUKA: smeško

Queen, radite prvo na strpljenju.




Radimo i na tome uveliko. Jer je bas nestrpljiv, za bilo sta. Ali sada je prestao da se buni kada treba da vezba, ali i dalje mora dosta da vezba. Juce sam pitala vaspitacicu kako mu ide pisanje, kaze da je bolje, ali dalje ustaje sa stola, ide gleda sta druga deca rade. Takav je kuci i kada sedne da jede Mora da ustane da vidi nesto, da pije vodu... Ali radimo i na tome, pa ce valjda do sledece godine biti bolje. Mada pocinjem i da se pitam da nema disleksiju... Nisam pametna majke mi...




smeško -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 13:15:27)

Sto disleksija? Ne zvuci mi tako, ali ja nisam strucna. Godinu dana za decu je dosta i puno se promene i budu zreliji. Ipak, ja bih se posavetovala sa psihologom da ne napravite jos gore. Sto napisa Maslacak, ucenje dece je maraton.





Sanjica26 RR -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 13:47:37)



IZVORNA PORUKA: Queen Lady


IZVORNA PORUKA: smeško

Queen, radite prvo na strpljenju.




Radimo i na tome uveliko. Jer je bas nestrpljiv, za bilo sta. Ali sada je prestao da se buni kada treba da vezba, ali i dalje mora dosta da vezba. Juce sam pitala vaspitacicu kako mu ide pisanje, kaze da je bolje, ali dalje ustaje sa stola, ide gleda sta druga deca rade. Takav je kuci i kada sedne da jede Mora da ustane da vidi nesto, da pije vodu... Ali radimo i na tome, pa ce valjda do sledece godine biti bolje. Mada pocinjem i da se pitam da nema disleksiju... Nisam pametna majke mi...



Zar pisu u vrticu? 
Ja ne bih forsirala pisanje. Bolje neka boji neki crtež ili da vezba grafomotoriku. Što kaže smeško, brzo se oni promene, brzo sazru. I za pola godine. 




bokicak1 -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 14:44:13)

Verovatno je Queen mislila na grafomotoricke vezbe.




Queen Lady -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 15:25:03)

 [/quote]


Zar pisu u vrticu? 
Ja ne bih forsirala pisanje. Bolje neka boji neki crtež ili da vezba grafomotoriku. Što kaže smeško, brzo se oni promene, brzo sazru. I za pola godine. 
[/quote]


Na grafomotoriku sam i mislila. Ali mislim da cela njegova grupa zna bar svoje ime da napise, a on ni jedno slovo ne zna. A i grafomotorika mu je uzas. Jos je levoruk. 




emicaa -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 16:39:02)

Queen i moj lijevom sve 😃 on voli da crtamo zajedno,da uzmem njegovu ruku i da tako crtamo.Ali on koristi lijevu a ja desnu,blagi uzas





bokicak1 -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 17:18:37)

Queen kakve veze ima sto je levoruk :)




Sanjica26 RR -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 18:16:30)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



Zar pisu u vrticu? 
Ja ne bih forsirala pisanje. Bolje neka boji neki crtež ili da vezba grafomotoriku. Što kaže smeško, brzo se oni promene, brzo sazru. I za pola godine. 




IZVORNA PORUKA: Queen Lady
Na grafomotoriku sam i mislila. Ali mislim da cela njegova grupa zna bar svoje ime da napise, a on ni jedno slovo ne zna. A i grafomotorika mu je uzas. Jos je levoruk. 



Moja je levoruka, a predivno pise. Nema to veze što je levoruk. Radite vi grafomotoriku. A do pisanje imena ima fore. Svako dete se razvija razlicito. 




Queen Lady -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 21:27:25)



IZVORNA PORUKA: bokicak1

Queen kakve veze ima sto je levoruk :)



Nema veze, nego mi neobicno, dok prebacim mozak na koju stranu da pise 😁




Queen Lady -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 21:31:33)

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Queen i moj lijevom sve 😃 on voli da crtamo zajedno,da uzmem njegovu ruku i da tako crtamo.Ali on koristi lijevu a ja desnu,blagi uzas 


Ma ovaj moj mis nece ni da crta, sem da boji temperama. Za sad je antitalenat za crtanje. Ali dobro, ne moze sve da bude idealno. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



Zar pisu u vrticu? 
Ja ne bih forsirala pisanje. Bolje neka boji neki crtež ili da vezba grafomotoriku. Što kaže smeško, brzo se oni promene, brzo sazru. I za pola godine. 




IZVORNA PORUKA: Queen Lady
Na grafomotoriku sam i mislila. Ali mislim da cela njegova grupa zna bar svoje ime da napise, a on ni jedno slovo ne zna. A i grafomotorika mu je uzas. Jos je levoruk. 



Moja je levoruka, a predivno pise. Nema to veze što je levoruk. Radite vi grafomotoriku. A do pisanje imena ima fore. Svako dete se razvija razlicito. 



Ja se nadam da ce i S imati lep rukopis. Ja sam povukla na mamu i imam lep rukopis, a i tata nam lepo pise.
Dok moja sestra ima identican rukopis kao moj tata ili sto bi ja rekla skrabopis. 😁




emicaa -> RE: Ucimo da pisemo slova (29.10.2020 22:30:12)

Mm isto pise lijevom,ono sto on napise ja na jedvite jade procitam 🤣





Duškić -> RE: Ucimo da pisemo slova (3.1.2021 9:47:58)

E , kod nas se crta stalno. Poceli su i slova da uce po koje.




mama Jo -> RE: Ucimo da pisemo slova (3.1.2021 10:07:12)

Mi smo savladali slova, sad bas lepo pise, mislum zna sva.




Duškić -> RE: Ucimo da pisemo slova (5.1.2021 23:18:31)

Kod nas , cini mi se sporo, vise rade grafomotoriku.




Duškić -> RE: Ucimo da pisemo slova (10.1.2021 15:42:45)

Sad imajh slobodno da 18 tog. A pish one kose crte i oblike .
Pisali su slovo B -beograd i crtali spomenike .




Dragica Draga -> RE: Ucimo da pisemo slova (19.9.2021 10:16:36)

Usput smo naucili sad samo vezbamo




flamingos -> RE: Ucimo da pisemo slova (20.9.2021 9:41:50)

Ako,vežbajte.Polako-sve u svoje vreme.





Mirko Svirko -> RE: Ucimo da pisemo slova (20.9.2021 16:51:11)

M je prvak. Ali rade i dalje one grafomotiricke vezbe. Crte i crtice..

Dosta crtaju i boje.Zna svoje ime da napise jer su to iz vrtica kao trazile vaspi i radili na tome. Mada on napise Mirko ali ono r bude okrenuto na levo. Kaze mi logoped da je to ok jer je 2015 i nije jos dovoljno zreo. Vremenom ce biti to ok. 




flamingos -> RE: Ucimo da pisemo slova (20.9.2021 16:57:49)

Mirko,bavo za mališana.Niste se dugo javljali Srećno u školi malenom đaku prvaku.Jeste li dobro?





Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>