RE: Gde spava vase dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Maslacak15 -> RE: Gde spava vase dete? (8.10.2014 14:56:08)

Mi smo malisu prebacili pre dva dana kod brata u sobu! [sm=smiley36.gif] Stariji je dobio sut kartu jos ranije, sa 14 m zbog dolaska mladjeg brata. Nikakvih problema nije bilo niti ih ocekujem.




lelaigor -> RE: Gde spava vase dete? (8.10.2014 15:03:08)

U svojoj sobi, na svom krevetu. Prvo je dobila svoju sobu( i spavala u krevecu), dan posle drugog rođendana, a onda je izašla iz kreveca i dobila svoj krevet u svojoj sobi dan posle trećeg rođendana.




Sanchy -> RE: Gde spava vase dete? (8.10.2014 15:05:34)

Ma ni ja ne ocekujem probleme,on je prilicno samostalan i razuman nego smo imali problem prosle zime sa njegovom sobom,novi deo kuce inace,pojavila se budj sve po coskovima ka spoljnom zidu i sad evo komplet je renoviramo pa da konacno narucim krevet i roletna nam fali i to je to..




jabudic -> RE: Gde spava vase dete? (8.10.2014 15:09:47)

Moji spavaju u svojoj sobi. Sem J zadnjih desetak dana sa nama u krevetu, jer je pod "prismotrom"[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Gde spava vase dete? (8.10.2014 15:20:28)

moje spava od rodjenja u svojoj sobici u krevetcu




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (14.2.2015 19:52:47)

A. u svom krevetu odavno,S."zvanicno" isto u svom ili sa A.ali ipak svako vece zavrsi kod mene [sm=smiley36.gif].I ne smeta mi,neka je dok hoce,cak volim i kada A.dodje da spava sa nama dvema,jedino sto tada tata spava u dnevnoj ali ne buni se [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Gde spava vase dete? (15.2.2015 14:29:43)

K je presla u svoju sobu prosle godine pred zimu. Kad kad smo imali problema, ali nista znacajno. Od kako je imala boginje ja sam spavala sa njom u dnevnoj sobi i od onda muke da predje u svoju sobu. onda sam pricala sa mm kobajagi naravno, ali da nas ona cuje kako Jorgos nece da je primi u kucu na more jer spava sa mnom, tj ne spava u svojoj sobi, i resila je da spava, ali pod uslovom da se uspava u dnevnu pa da predje posle u svoju. Danima je u zoru prelazila kod nas, sad da kucnem u drvo ne...ali ona se stalno nesto plasi...te nekog ima tamo, te videla je baba rogu, te vesticu[sm=hudicek1.gif] ubismo se objasnjavajuci ali ne vredi. Resila sam da na prolece prebacim N krevetac u njenu sobu i da spavaju zajedno. On nema pravila. Nekad se budi, nekad ne, ali valjda ce da se ustali do proleca bez budjenja.




Mala Elena -> RE: Gde spava vase dete? (15.2.2015 17:42:46)

Elena ce spavati sa nama dok smo van kuce .. jel ste imali problema ako je dete manje naviknuto na krevetac , da nece kasnije da spava u svom krevetu?




Bibilib -> RE: Gde spava vase dete? (15.2.2015 17:51:37)

Sa starijim detetom nismo imali problem spavao je u svom krevetcu a sa mladjim imamo problem jer hoce da spava pored mene....a krevetac sedi prazan....[sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (16.2.2015 18:48:31)

Moja A.uopste nije spavala u krevecu,jedino preko dana,pa je bez problema presla u veci krevet.Krevetac smo poceli da koristimo(i preko noci) tek kada se S,rodila.




jelenan -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 10:46:27)

Luka je spavao sa nama do 4. godine jer smo imali samo jednu sredjenu sobu, kada smo uspeli da sredimo i njegovu pitali smo se da li ce uopste hteti da spava u svojoj sobi. Bio je odusevljen kada je presao u svoju sobu i bez problema se prilagodio na spavanje bez mame i tate. Mada desi se nekad da nesto sanja pa se usunja kod nas [sm=smiley36.gif]




dejana007 -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 10:50:55)

Nikola od 3,5 godine spava sam u krevetu, svom krevetu sto kaze [sm=smiley36.gif] Ali smo nazalost svi u vecoj sobi, zato sto nema svoju sobu za sad. Nadam se zaradice mama i tata vremenom za nesto vise [sm=smiley1.gif] Inace kad god se uspavljuje a ja udjem u sobu samo da oslusnem dal spava on kaze "mamam spavam" [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




jelenan -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 13:19:15)

Znam kako je kad su svi u istoj sobi, videcete kada budete sredili sobu za klinca bice odusevljen jer je soba samo njegova jos i ako je ukrasite nalepnicama i igrackama nece izlaziti iz sobe a spavanje nece biti problem [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 16:22:51)

Mi smo spojili krevetac s našim krevetom i spava u prvom delu noći u njemu a onda se samo prebaci kod mene i na kraju završi između nas [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 16:30:00)

Mi ne koristimo krevetac više, spava između nas, mi visimo sa strane. Pojedoh se što ne uzeh veći krevet, a dvoumila sam se prošle godine kada smo renovirali stan. Doduše bio bi veći nekih 20 cm, ali bi mi to sada jako značilo, a mogao bi komotno da stane u sobu. Ne znam kako smo pogrešno izmerili tada ...


Čitala sam i slušala svašta, da nije dobro da spava kod nas, brinula se, itd. ali više ne marim, jer ne može ništa da mi zameni što kada legnem, oset__im njegov miris dok se uspavljujem [sm=smiley27.gif], i gledam ga u obraze mile, sve dok ne zaspim.




degu -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 16:34:42)

Dunjči i ja sam se u početku pojela živa, al sam shvatila da više ne mogu ni ja bez nje da spavam, a isto tako se vrlo dobro sećam noći kad sam gledala u taj prazan prostor između mene i mm i pitala se hoće li se ikad popuniti [sm=smiley27.gif] to je njeno mesto odavno. Naš krevet je 2 sa 2 i veruj mi da se budimo ukočeni, nenaspavani ali srećni [sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 19:33:10)

Degu, Dunja, skoro ste me rasplakale. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Tako sam srećna što to mesto više nije prazno i što vas uspavljuje miris vaše dečice.
Moji spavaju zajedno u Sofijinoj sobi (Stefanova im sad dođe igraonica, pošto smo njegov krevet premestili u njenu), spojili smo im krevete. Često ih nađem da se drže za ruke i spavaju. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]




dunja RR -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 20:54:01)


IZVORNA PORUKA: Didy

spojili smo im krevete. Često ih nađem da se drže za ruke i spavaju. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]



Didyka i ti mene rasplaka, zamišljam ovu divnu scenu [sm=smiley27.gif]
[sm=smiley27.gif]




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 20:55:24)

Joj kako je slatko spavati sa njima ! Cerka je mesec dana pre drugog rodjendana presla u svoju sobu u krevet,tada sam trebala da se i porodim sa sinom.Teze je meni i muzu palo to,nego njoj:) Ona je bila ponosna i srecna sto je "velika" da moze sama da spava, dok beba mora kod mame i tate u sobu.Sada su oboje porasli i dele sobu,imaju krevet na sprat.A nas treci andjelak od 5 meseci je kod nas u sobi,spava zasada u svom krevecu...




anci kv -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 20:59:42)

spava od početka u krevecu,u svojoj sobici,al nekad zaglavi i kod nas u krevetu..sve mi nešto slatko kad me zagrli i zaspi




Ana13 -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 21:18:49)

Mi spavamo u njenoj sobi. Prva dva meseca je spavala sa nama u krevetu,a sada u krevecu koji je spojen sa nasim krevetom i sa te strane smo skinuli stranicu. Ne znam da li cemo ikada moci da se vratimo u nasu sobu da spavamo bez nje. Mislim da ce to veci problem biti za nas,nego za nju.Ona spava gde je stavis.




anci kv -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 21:29:52)


IZVORNA PORUKA: Ana13
Ona spava gde je stavis.

[sm=smiley36.gif]Dok ne poraste još malo pa počne da izvoljeva




Ana13 -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 21:51:32)


IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: Ana13
Ona spava gde je stavis.

[sm=smiley36.gif]Dok ne poraste još malo pa počne da izvoljeva


Taman da imamo izgovor sto jos spavamo zajedno [sm=jezicek.gif] Bas mi nedostaje sad kad spava,a ja nisam pored nje [sm=smiley13.gif]




anci kv -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 21:55:23)

nema ništa lepše[sm=smiley1.gif][sm=duda.gif]




serpica -> RE: Gde spava vase dete? (20.2.2015 22:11:34)


IZVORNA PORUKA: Ana13


IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: Ana13
Ona spava gde je stavis.

[sm=smiley36.gif]Dok ne poraste još malo pa počne da izvoljeva


Taman da imamo izgovor sto jos spavamo zajedno [sm=jezicek.gif] Bas mi nedostaje sad kad spava,a ja nisam pored nje [sm=smiley13.gif]




Ja sam Tomu silom prilika naucila da spava samnom u krevetu da bi mi oslobodio krevetac za bebca koji stize. Bila je to muka prvih 10 dana,nije hteo ni da legne pored mene,plakao,ustajao i bas mi je bilo tesko jer je navikao na krevetac,sad je vec druga prica,zagrlimo se i spavamo cele noci i imam najlepse budjenje ujutru [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>