RE: Gde spava vase dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (17.7.2015 17:24:06)

Moji su jedva cekali da dobiju svoju sobu,onako zvanicno sa krevetom na sprat ! Sad smo im uzeli i radni sto,i novi tepih proletos,okrecili,sve je lepo sredjeno,konacno.




vikiveki -> RE: Gde spava vase dete? (17.7.2015 21:32:55)

Mi smo ćerki sve odjednom sredili i kupili,majstori napravili spušteni plafon,okrečeno u boju koju je izabrala,ugrađene one specijalne svetiljke u rigipsu,ma soba za poželeti...a sada zvrji prazna,tj. povremeno odu gore da se igraju




LP mama -> RE: Gde spava vase dete? (18.7.2015 12:48:49)

Luka spava u svojoj sobi od treće godine, mada od spavaće ga dele samo vrata
koja su uvek otvorena pa kad se probudi može da nas vidi jer su su obe sobe upaljena noćna svetla
a Petar počeo da pokušava da izađe iz krevetića, pa zarad mog mirnijeg sna, krevetić otišao na tavan a ogradica ( mrežica)
za igru poslužila kao isti sad kad ustane viri samo glava [sm=smiley36.gif]




aleksandrici -> RE: Gde spava vase dete? (18.7.2015 15:13:22)

Kod mame u krevetu,najsigurnije.




Sanjica26 RR -> RE: Gde spava vase dete? (18.7.2015 16:41:53)

Obe spavaju u svojoj sobi. Svaka u svom krevetu.




bojana92 -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 2:22:32)

Stariji spava u svom krevetcu,a mladji se uspava u kolicima,pa kad se probudi spava pored nas,jer jojs uvek sisa,




dddaca -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 11:12:26)

U svom krevecu se najlepse spava




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 14:35:19)

Teodora je uglavnom sa nama u krevetu ,ponekad se danju uspava u kolicima. Ista prica kao i kod LP mame,kad je u kreveticu,plasim se da se ne nagne previse preko ograde i ne padne..planiram da spustim ogradu na krevecu i da ga spojim sa nasim..




degu -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 14:45:46)

a ja razmišljala da vratim ogradu [sm=smiley36.gif] preko dana spava u krevetiću, uveče počne u krevetiću, završi kod nas. Juče je sama sišla s kreveta, nisam čula ništa, samo je ugledala na vrhu stepenica, umalo me šlog nije opalio. Sad ćemo praviti neku ogradicu da zaštitimo stepenice a razmišljam i rešetku da vratim na krevetac, mada će i to brzo naučiti da preskače.




dddaca -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 15:02:37)

Ima da se kupe te zastitne ogradice




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 15:05:19)


IZVORNA PORUKA: veselica

Obe spavaju sa nama u sobi,S sa nama u krevetu a kada muz radi onda i A,spava sa mnom i Stasom.

Evo da se samocitiram [sm=smiley36.gif] S jos spava sa mnom,a i A sve cesce uskace kod nas.Ali ne bunim se [sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 15:18:01)

Njih dvoje u svojoj sobi u krevetima na sprat, a mala sa mnom naravno [sm=smiley4.gif]




dddaca -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 15:23:58)

Ja nikad nisam bila za to da beba spava samnom u krevetu. Ok, desavalo se po neki put da zaspi tako, ali ne stalno i ne preko noci




Trcosava -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 15:52:34)

Na lusteru!! Oba!

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Čuj gde spava - svako u svom krevetu!




madre -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 17:31:30)

spava u svojoj sobi... ali ako se probudi u toku noci dodje kod nas ili me zove da ga ususkam i nastavi tamo gde je stao[sm=smiley1.gif]




bojana92 -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 23:27:21)

ne volim kad starijeg stavimmo u sred noci kod nas (jer se nekad budi uplakan,pa je to jedino resenje),je sam silazi sa kreveta,pa ga ne cujem svaki put kad ustane.A mali je zasticen,on ne moze pasti sa kreveta,a jos ne znam sam da silazi.:)




dddaca -> RE: Gde spava vase dete? (6.12.2015 23:58:32)

da, ali doci ce dan kad ce poceti da se prevrce po krevetu, ti ces ustati, neces biti pored njega i bup... E toga se ja plasim




bojana92 -> RE: Gde spava vase dete? (7.12.2015 2:53:51)

On se vec odavno prevrce po krevetu..:) Sad nije vise siguran ni na podu,jer se penje uz sta stigne,a jos ne zna da se sam spusti :)




dddaca -> RE: Gde spava vase dete? (7.12.2015 13:18:17)

Zato kazem da je krevetac zakon. Dok ne pocne da iskace i iy njega [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Gde spava vase dete? (7.12.2015 13:32:32)

KOd nas je situacija trenutno ovakva: Aki i Ika spavaju u svojoj sobi u svojim krevetima a Živa prvu turu odspava u krevecu a onda pređe kod nas i tu je do jutra. Tako su i Arun i Iskon .Ako i ona bude kao oni biće odlično!
A preko dana se uspava dok sisa pa je onda stavim u krevetac. Ne može iz njega nikako da ispadne jer je spušten do kraja. Evo i sada spava [sm=smiley1.gif]




bojana92 -> RE: Gde spava vase dete? (7.12.2015 18:49:06)


IZVORNA PORUKA: dddaca

Zato kazem da je krevetac zakon. Dok ne pocne da iskace i iy njega [sm=smiley36.gif]



Jos samo da provali kako moze da iskoci iz njega,jer ce mu to biti malo teze.Jer je ogradice visoka.:)




dddaca -> RE: Gde spava vase dete? (7.12.2015 19:30:22)

I kod nas je, ali vec se naginje da vidi sta to ima sa druge strane :)




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (6.6.2016 14:31:25)

Kod nas i dalje ista situacija, M i D u svojoj sobi,imaju krevet na sprat..a T se jos uvek gura i mazi sa nama..planiram ovog leta zaista da je "vratim" u njen krevet..bice vrucine, i zarad i njenog i naseg boljeg sna...mada nam je lepo jos,uzivamo u tom grljenju i mazenju [sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Gde spava vase dete? (6.6.2016 15:46:24)


IZVORNA PORUKA: mila83

Kod nas i dalje ista situacija, M i D u svojoj sobi,imaju krevet na sprat..a T se jos uvek gura i mazi sa nama..planiram ovog leta zaista da je "vratim" u njen krevet..bice vrucine, i zarad i njenog i naseg boljeg sna...mada nam je lepo jos,uzivamo u tom grljenju i mazenju [sm=smiley1.gif]

Kod nas isto ovako [sm=smiley36.gif]Njih dvoje starijih u posebnoj sobi u krevetima na sprat, a mala sa nama. S obzirom da počinju vrućine, neko će morati da "leti" iz kreveta, mislim da će muž samovoljno da napusti i pređe u dn.boravak [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (6.6.2016 15:48:09)

Ahahahahaha, Chupo, da znas da toga bude i kod nas ! [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>