RE: Gde spava vase dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Anoniman -> RE: Gde spava vase dete? (27.4.2015 14:35:27)

A nije, ja sam mislila da je starija, moja 3, 5[sm=smiley36.gif]




tekilica -> RE: Gde spava vase dete? (27.4.2015 14:36:42)

I slazem se da to treba uraditi, svakako. Ako treba da slusamo strucnjake, to treba uraditi sto pre.




tekilica -> RE: Gde spava vase dete? (27.4.2015 14:39:27)

[sm=smiley36.gif] Ma, samo da je sve u redu,a kazem - ne bojim se da se nece navici na to. Svako dete se navikne, pa, pobogu, i moje ce.




vikiveki -> RE: Gde spava vase dete? (3.7.2015 15:28:36)

Najmlađi spava još uvek u svom krevecu ali ima običaj da u sred noći dođe kod nas u krevet,a dvoje starijih spavaju u svojim krevetima koji nisu namenjeni za njih ali oni još neće da počnu da spavaju u svojim krevetima u dečijoj sobi.Njih dvoje spavaju na dva kreveta u dnevnoj sobi,a njihova soba na spratu zvrji prazna




bojana92 -> RE: Gde spava vase dete? (3.7.2015 18:17:44)

Stariji sin spava u svom krecetcu,a mladji (3,5 meseca),spavapored mene i muza.:)




Mariya -> RE: Gde spava vase dete? (4.7.2015 0:35:12)

Mala u krevecu,velika u svom krevetu,a obe sa nama u spavaćoj sobi,dok njihove sobe ne budu gotove.




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (4.7.2015 0:39:06)

Obe spavaju sa nama u sobi,S sa nama u krevetu a kada muz radi onda i A,spava sa mnom i Stasom.




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (4.7.2015 0:40:16)

Moji klinci imaju krevet na sprat u svojoj sobi, a Teodora u svom krevecu u nasoj sobi,nekad u toku noci je prebacim kod nas,ako treba,a i kada nam se mazi [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Gde spava vase dete? (4.7.2015 0:43:24)

Pošto moji neće da spavaju u sobi koja je njima namenjena dođe mi da ja odem da spavam u njoj...sve novo i lepo...miriše na novo,a oni neće pa neće...valjda će u skorije vreme i to doći na svoje




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (4.7.2015 0:44:33)

Viki vidim po tikerima da su tvoja deca veca,osim najmladjeg,cudo da nece da spavaju u sobi?




m2m2 -> RE: Gde spava vase dete? (4.7.2015 7:44:52)

Moj sin spava u svom krevetu sa nama u sobi. Ima tri godine i pre mesec dana je poceo da spava u krevetu. Krevet smo stavili izmedju naseg i zida, da se ne desi da spadne sa kreveta.




Anoniman -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 14:43:44)

U spava sa nama u sobi, osto sada sredjujemo kucu, na jesen ce dobti svoju sobu u koju ce preci, i mislim da je vreme, i nece joj beba smetati kada se bude nocu budila[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 14:52:01)


IZVORNA PORUKA: veselica

Viki vidim po tikerima da su tvoja deca veca,osim najmladjeg,cudo da nece da spavaju u sobi?

E Veselice,čudo je to...dok nismo sredili dečiju sobu kukali su kako samo oni nemaju sobu , a sada neće u nju ni da privire,ajde što sin neće nego me čudi ćerka,hoće da joj niko ne smeta a neće da ide u svoju sobu...valjda će se promeniti




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 14:52:30)

I kod nas je UM dolazak bebe ubrzao preseljenje u svoju sobu,samo je Milica imala 23 meseca kada je presla, i nije bilo problema.




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 14:53:27)

Pa dobro Viki,polako,nista nece na silu.Trazice oni sigurno sami.




Anoniman -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 14:56:21)


IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je UM dolazak bebe ubrzao preseljenje u svoju sobu,samo je Milica imala 23 meseca kada je presla, i nije bilo problema.


Mila ja sam nju htela i ranije, ali posto sam znala da mm ima u planu to prosirenje kuce i izbijanje te sobe gde je ona trebala da bude , u planu da je pretvori u kuhinju nisam htela da porucujem odredjene dimenzije, vec sve od jednom, i sada imam u planu da joj uzmem sobu koju moze koristiti i kao devojka, a ne samo kao mala princeza, naci cu sliku i postaviti vam[sm=smiley1.gif]

inace ona vec 3 nedelje spava sa bakom,tako da moje dete spava sa babom trenutno[sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 14:58:37)

Um,nema veze sto si sacekala,nista to ne skodi,kad ste vec planirali renoviranje kuce, i bolje tako.




Anoniman -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 15:02:48)

Mm je bio stalno po terenu, na granicnim prelazima, i tako smo se U i ja uvek rabaskarile u nasem krevetu, a nije standardnih dimenizja nego dosta veci, tako da od kako mm radi u ispostavi, ima mesta i za njega

klik
ova soba mi se trenutno dopada
ima i roza[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 15:10:29)

Lepa je [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Gde spava vase dete? (5.7.2015 16:43:08)

Um sto je lepa soba[sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (6.7.2015 12:02:41)

Ja uvek budem uzbudjena jako kada se renovira i sredjuje,pogotovo decije sobe...sad kada smo im uzeli krevet na sprat,bila ista prica,uzivam u njihovoj sreci[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Gde spava vase dete? (6.7.2015 13:41:14)

nas to ceka u septembru, psoto jos ceo juli ima da se zida, menja krov stavlja stolarija, pa avgust grubi radovi malterisanje, gletovanje grecenje, grejanje, podovi i jedva cekam da Uni konacno sredim sobu[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Gde spava vase dete? (16.7.2015 20:05:23)

UM ,baš je lepa soba,Una će uživati u novoj sobi.Mi smo sredili sobu ali za sada niko neće da spava odvojeno od nas,tj, neće da idu ne sprat jer im je ta nova soba na spratu, a u planu nam je i sređivanje još jedne sobe za dečake,tako da će njih dvojica imati za sada zajedničku sobu,a ćerka će imati svoju




mila83 -> RE: Gde spava vase dete? (17.7.2015 14:04:26)

To ce biti super kada uradite Viki . Bice svima lepo,htece oni u svoje sobe,videces.




vikiveki -> RE: Gde spava vase dete? (17.7.2015 16:01:56)


IZVORNA PORUKA: mila83

To ce biti super kada uradite Viki . Bice svima lepo,htece oni u svoje sobe,videces.

Daj Bože,mi smo sve lepo zamislili a do pola i uradili,valjda će kada sve tj. kada i dečacima napravimo sobu,nadam se da će hteti da spavaju u njoj




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>