ZA Vuki-nesavrsene mame! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


jovicaa -> ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:25:41)

otvoreno[sm=smiley36.gif]
znaci tema za mame, koje nisu savrsene, samocitiracu se iz druge teme:

"evo ja cu da kazem JA NISAM SAVRSENA, moja kuca nije savrseno sredjena, moja deca nisu savrseno vaspitana, veoma sam temperamentna i promenljivog raspolozenja, nisam uvek najbolja mama na svetu, imam dane kada me mrzi da ustanem i da zivim i kada se pitam A STA MI JE OVO TREBALO, iako obozavam svoju decu i svog muza, obrve mi nisu redovno ocupane( O NEEEE?!), nisam savrseno sredjena, nekad se super sredim, nekad sam krs, ne lakiram redovno nokte kao pre i ne sminkam se, nemam uvek gala rucak, povremeno se svadjam sa svojim muzem (dokazano potpuno normalno, svi ljudi koje znam se svadjaju, o daaaaa), ponekad izadjem sa drugaricama, malo popijem i plesemo kao lude(da treba mi provod!! o NEEEE, zaboravila sam da sam se udajom zamonasila!!!!) i eto.... daleko sam od savrsenstva, jedina ovde... ali jesam"

"nego ne kapiram ono , mozda sam umorna
ali jbg i moje obrve su ko kod dede i ves mi nije blistavo beo a i paucina oce da se uplete u kosu
znam da se izvicem na dete i znam da je iskuliram kad mislim da kaka - ono bzvz kenjka
i tako to
ali ja i dalje legnem pored nje kad joj je vreme za sovanje ( SPAVANJE user posted image ) i po zilioniti put pricam tri prokleta praseta user posted image
a kad budemo pravili takmicenje za najkevu
ko zna ko ce pobediti jer sve imamo jos ohoho da sljakamo sa vaspitanjem "

"Jovice, masis temu user posted image Slazem se s tobom skoro za sve , pa red je da otvoris temu i za nas nesavrsene majke, zene i domacice user posted image Danas sam se ofarbala, ali jos se nEsam izdepilirala user posted image user posted image"




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:28:30)

Jovice evo ja kukam tamo u birrtiji [sm=jezicek.gif]
Olga me tera da idem da skidam štroku a ja se vezala za nju pa ne bi da je pustim da ode od mene i sa mene [sm=smiley1.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:30:47)

izvol''te pisat''
u ovoj temi je dozvoljen iskljucivo humor, sarkazam, crni humor i to je to, otprilike! udrite..
evo jedne zanimljive anegdote iz moje svakodnevnice, danasnje desavanje..
sva srecna, deca u vrticu, a ja budna od pola 7 i sve po redu kako to ide svaki dan... popodne resila da obucem suknju, al''ako cu suknju bio bi red da posecem korov sa nogu.... 3 sata pokusavam konstantno da odem u kupatilo, da se istusiram i obrijem... ali nema sanse.. ne mogu da uhvatim pauzu, izmedju mnogobrojnih potreba ukucanina i spasavanja macica od aleksandra koji konstantno pokusava da ih pridavi, ooooo boze, hocu li se obrijati????
konacno ulecem u kupatilo, i krecem na brzaka da se kasapim... ok, super sam se obrijala i idemoooo, oblacenje, spremanje, pakovanje, set__nja... super sve, konacno sedam na klupu u parku, deca su dozvolila (da li je moguce?!!!), prekrstam noge, pogledam ih, ju, ju sta je ovo? i skontam da sam lepo u nasem mracnom kupatilu promasila po koji red, OMG, noge mi izgledaju kao onim babama u posti, koje imaju cekinje ispod najlonki? i onda se pitam, zasto, zasto mi se to desava.. i shvatim da sam krs od zene, kraljice, majke i domacice[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:32:44)

ja sam danas bila na feniranju ali noge i [sm=ribica.gif] ne smem ni da pogledam [sm=smiley36.gif]. muz uskoro stize sa posla i po prvi put ga ne ceka vecera, zvala sam ga da svrati do pekare [sm=smiley9.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:35:10)

o neeee.
ivanka ti kao kaznu primeni cupanje dlaka sa nogu pincetom, jedna po jedna!
a ti bubulence, tri kruga oko stadiona!!!!!!
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=zz_dance.gif]




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:37:46)

Ja samo da se upisem [sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:37:51)

torbica: "Evo jedne savrsene mame!
Koja je jednom mesecno kod psihologa"

ja sam gora, najradije bih zaposlila tim psihijatara, da me vrati u orbitu[sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:37:52)

jovice, na oci ne vidim, iscupacu prst a kamoli neku dlaku, zao mi brda sandala koje cekaju lepo vreme i moja lepa stopala da ih nose
Iva me terala veceras da trcimo tako da sam svoja tri kruga odradila sefice [sm=smiley1.gif]




Klarita -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:38:14)


IZVORNA PORUKA: bubulence

ja sam danas bila na feniranju ali noge i [sm=ribica.gif] ne smem ni da pogledam [sm=smiley36.gif]. muz uskoro stize sa posla i po prvi put ga ne ceka vecera, zvala sam ga da svrati do pekare [sm=smiley9.gif]

Bubulence, ja moju [sm=ribica.gif] jos ne vidim od stomaka [img]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041.gif[/img] tu sam u prednosti




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:39:09)

joooj ivanka... crni humor, big like[sm=zz_wavespin.gif]
samo ožeži, što bi rekli![sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:40:12)

Klaritaaa XA XA XA [sm=zz_stick_out_p.png]




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:42:55)

Kad bi pocela da pisem moje ne savrsenstvo izbacili bi me sa rr [sm=jezicek.gif] zato u vecini slucaja samo citam i ne komentarisem jer se svtvarno divim nekim osobama( dva rucka, desrt, posao, dvoje- troje dece engleski i ostale djecije aktivnosti ,a daaa.. ribanje stepenica peglanje , kuvanje vecere i ostalog )[sm=smiley29.gif] uh... blago njima ja se nisam ni ocesljala danas a bila sam za decu u vrtic [sm=zmeden.gif]




bubulence -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:43:28)


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: bubulence

ja sam danas bila na feniranju ali noge i [sm=ribica.gif] ne smem ni da pogledam [sm=smiley36.gif]. muz uskoro stize sa posla i po prvi put ga ne ceka vecera, zvala sam ga da svrati do pekare [sm=smiley9.gif]

Bubulence, ja moju [sm=ribica.gif] jos ne vidim od stomaka [img]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c041.gif[/img] tu sam u prednosti


pa i bolje nego da je gledas zaraslu [sm=jezicek.gif].




Torbica -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:43:39)

Joj moje prepone su katastrofa...
A u poslednje vreme noge depiliram zbog maserke [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Dolazi mi sutra, znaci danas posle tusiranja ribam kupatilo da se ne onesvesti...




Olga75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:45:45)

pa ja imam kopita a ne stopala [sm=smiley13.gif]
tuzno je to sto makazam secem kozu a pedikir mi kaze : gospoja potkivac je dve ulice dalje
al jbg
i da , do juce uvece sam imala straftiu dlaka na levoj potkolenici i to s prednje strane , nisam ih videla , ne znam kako su mi promakle al jesu [sm=smiley29.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:46:30)

Zamislite da neko musko sada cita ovu romantiku [sm=jezicek.gif]
Sexy mame u akciji [sm=zz_dance.gif]




bubulence -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:46:59)

tija ti imas cetvoro dece!!! gde ces veceg savrsenstva???




Klarita -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:50:34)

Auuuuuuuuu, mrzi me da ustanem da vam slikam moj pogled preko laptopa i nogu dignutih na stocic, ali deca spavaju...ja odoh u "pusionu" pa se vrcam kod vas...a, nered? Bojler. Kakav bojler? Pa, kakav nered? [sm=jezicek.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:51:23)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Zamislite da neko musko sada cita ovu romantiku [sm=jezicek.gif]
Sexy mame u akciji [sm=zz_dance.gif]

ivanka navikli su oni i na kopita i na dlake i na bes, samo da im das[sm=sloncek.gif]




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:51:50)


IZVORNA PORUKA: bubulence

tija ti imas cetvoro dece!!! gde ces veceg savrsenstva???

veruj mi kad citam neke stvari samo se iznerviram... nekako bi bas volela da je dan barem 28 h e tu bi se mozda uklopila ali ovako jurimo kao na motoru [sm=jezicek.gif] a dosta ne stizemo , nocu ne mogu nikako. deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:53:20)

deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

[sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif]




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 22:58:15)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

[sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif]

i mi c***ni imamo dusu [sm=jezicek.gif]




Janncica -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 23:06:57)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Kakve ste vi lujke.
Evo jos jedne dlakave,nesavrsene mame koja je deci upravo pojela smoki.A vise slatkisa nema. Oh..da,moja deca jedu slatkise. I baba i deda ce nadam se sutra da prijehaju da dopunimo "slatku korpicu".Sve smo(uglavom mm i ja) pojeli.
Danas nije bilo rucka. Mama sadila cvece po dvoristu i kosila travu.Smrdim kao pas i kanem se da se kupam.
Sve vas [sm=smiley31.gif]




bubulence -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 23:08:44)


IZVORNA PORUKA: tijatija


IZVORNA PORUKA: jovicaa

deca kad legnu onda je moje vreme e nebi ga spremala i peglala onda neznam za koje pare.

[sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif]

i mi c***ni imamo dusu [sm=jezicek.gif]


[sm=smiley20.gif]




Olga75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (9.5.2014 23:09:46)


IZVORNA PORUKA: Janncica

[nesavrsene mame koja je deci upravo pojela smoki.

ja smoki uredno pojedem i pravim se da ga nije ni bilo




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>