RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Khaleesi -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (27.7.2016 12:50:36)

Mi imamo samo nocenje, i da se ne zamaram tamo, kupim par gotovih jela, grasak, pasulj, gulas i to je to.... Moguce da izmisljaju novinari samo da bi prodavali vesti :-)




mali_mis -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (27.7.2016 15:08:55)

Grickalice. Imamo nekih 4 do 5 sati puta. U putu necu sigurno stici bilo sta da gricnem jer cu imitirati zivu navigaciju, bitno da mm stane negde da mogu da ispruzim noge i popusim cigaru.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 12:03:09)

Mi cemo sad nositi za bebana kasice, a za nas ne verujem jer smo u hotelu polu pansion, mada nosim i reso. Da bebanu nesto spremim na brzaka il ako se deca uzele supe...sta znam prosli put mi je falio kad smo bili u hotelu [sm=smiley36.gif]




Sandricak -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 12:28:26)

mi obicno nosimo gotova jela, nesto od suhomesnatog i testeninu... obicno odsedamo u studio apartmanima tako da na brzaka nesto sprckam...




IvanaSK RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 12:33:58)

Mi smo uglavnom nosili nesto suhomesnato da imamo za prva dva, tri dana. Eurokrem, neku plazmu i nesto malo grickalica.




Sanjica26 RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 12:35:08)

Prosli put sam ponela samo za rucak gotova jela. Nisu nam trebale supice, jer smo ih imali za veceru. Par puta smo rucali u gradu i to je to. Sto volim tako odemo i ne mislimo na hranu.




choopa choops -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 14:06:58)

Nosila sam samo recimo paštete, eurokrem...tako nešto da imamo za prvi dan, dok ne nađemo prodavnicu. Sad u Italiji smo imali malu kuhinjicu i prodavnicu u sklopu hotela, cijene su bile skroz OK. Tako da smo spremali tamo hranu, najcesce supa, pomfrit, przeno meso, mozda pašta i tako to što se brzo i lako sprema. Nećemo propast za nekih sedam dana da jedemo samo prženu hranu [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 15:24:53)

choopo da nam pises u temi letovanje o Italiji. Bas mi je primamljivo.




choopa choops -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 16:41:48)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

choopo da nam pises u temi letovanje o Italiji. Bas mi je primamljivo.

[sm=smiley36.gif] To je bilo zimovanje, ne ljetovanje [sm=smiley36.gif] Mi ljeti ne idemo nigdje, ne možemo zbog posla.




dddaca -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (8.6.2017 17:25:15)

Ja ne znam ni da li cu ici ove godine na more, ali sad sam bas u dilemi sta da nosim. Dete mi je bas izbirljivo sto se hrane tice, a ja ne bih da kuvam dok sam na odmoru. Prosle godine smo imali polupansion i nosila sam joj kasice za rucak, ali sad je vec velika za njih i bas nemam ideju sta da radim.




vikiveki -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (14.6.2017 13:44:36)

Ja kuci skuvam i zamrznem hra u tako da na odmoru ne kuvam




dddaca -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (14.6.2017 15:10:48)

Prolazilo mi je i to kroz glavu, ali ne znam koliko ti rucni frizideri mogu dugo da drze temperaturi. Znam da se ne otopi hrana, ali da li malo "popusti"? I sta nosis od kuvanih jela?




vocicana -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (14.6.2017 16:03:39)

Samo neke stvarcice, kao Ivana sto je napisala, cajnica, neko suvo suvo meso, plazmice, eurokrem, nosimo puno jogurta, ove godine cemo i mleko morati, [sm=smiley1.gif]. Samo za par dana da bi lepo izdrzali, pa posle snalazenje, ja na vocu mogu da zivim na moru.




dddaca -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (14.6.2017 16:12:29)

Ma mogu i ja, al' ovo moje malo ne moze [sm=smiley36.gif]
Mi smo ranije, dok smo isli samo nas dvoje nosili nesto suhomesnato da se nadje za dorucak za prvih par dana i eventualno neko gotovo jelo, a jeli smo i u restoranima. Ove godine ako uopste odemo ne verujem da cemo imati polupansion... Sta uopste spremite na moru brzo od jela? Ja kad udjem u kuhinju, zaboravim kad sam usla




emicaa -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (14.6.2017 19:45:47)

Voci ne moras ni mlijeko nositi,mozes i tamo kupiti.Ja sam dori kupovala bez laktoze jer nisu imali to u hotelu.




Dora89 -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 0:45:30)

Da, jer su cene hrane u turistickim mestima najcesce skuplje. Nosimo supe iz kesice, jaja, suhomesnato, margarin, pastetu, tunjevinu, zacine, kasice, sokice. U principu, ono sto moze duze da stoji. Povrce i mlecne proizvode samo ako smo sigurni da se nece pokvariti. Tamo kupujemo vodu, so i ulje




Mariya -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 5:34:55)

Ja sam prošle godine nosila eurokrem,Frutolino i griz. Sve sam kupovala tamo. Prvo što nisam htela da vučem odavde bilo šta, drugo, nije ni tamo mnogo skuplje, svakako ću platiti tu čajnu i paštetu i ovde i tamo. A i ko će to jesti kad možeš jesti lokalne delikatese [sm=smiley36.gif] Mi smo svaki dan ili ručali ili večerali, a nekad i oba, u restoranima. Kuvala sam griz i supicu za H.
E da,ponela sam i vegetu, tamo sam kupila povrće i meso pa skuvala.
Daco uvek možeš neku testeninu, laganu čorbicu sa mesom i povrćem.




vikiveki -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 8:18:03)

Ja kada skuvam hranu sačekam malo da se ohladi pa sipam u kese za zamrzivač...onda sa vaksijem ili sa običnim onim aparatom za zatvaranje kesa jednostavno zatvorim. Onda stavim na tacnu ili neku drugu ravnu površinu da se lepo razlije i tako sve u zamrzivač,kada se zaledi bude kao list. Posle pred polazak te "listove" jela pakujem u onaj mali ručni frižider




Mariya -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 8:57:04)

Super ideja viki!
Mi ćemo sledeće godine videti kakva će biti deca,koliko će biti ješna, ali ostajem pri tome da, kad sam na odmoru ne želim da vreme provodim u kuVanju već u kuPanju [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 9:12:45)

Slazem se sa Marijom. Dok sam na moru, tih 10 dana, ne zelim da kuvam.
Ako smo u apartmanu mogu da spremim neke instant stvari, tipa supa iz kesice, neke smrzotine koje se prze, i to je to.




IvanaSK RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 9:16:10)

Voci, i ja ti savetujem da tamo uzmes mleko.
Stvarno ne bih i na moru da provodim toliko vremena u kuhinji. Idem tamo da se odmorim. Deci nista nece biti i da jedu samo hleb tih dana[sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 9:24:00)

Ivana, slazem se. Mi se toliko uzelimo kuvane hrane dok smo na moru ali svejedno ne bih mogla tamo da kuvam.
Voci, adaptirano mleko ili kravicu pije?




IvanaSK RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 9:29:01)

Vocin decak pije kravicu.
Znas kako, sin se uopšte ne zazeli hrane, jede tamo ono što voli, mada je to otprilike nista[sm=smiley36.gif]
Meni i muzu je svejedno. Ja ću pre uzivati uz knjigu i kafu nego se prziti u kuhinji[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 9:40:29)

Ma, ja necu da idem na odmor ako cu da provedem u kuhinji. Onda se ne zove odmor. Sto kaze Ivana samo da mi je knjiga tu i neko pice. Mogu da jedem bilo sta.




Anck Su Nmaun -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (16.6.2017 9:51:39)

Mi smo ove godine u hotelu tako da jedino bebanu neke sitnice..palentu, griz, cokolino i po koju kasicu. Mlecno ne bih nosala jer je to osetljivo. To bih pre tamo kupovala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>