RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Buba Mira -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 11:10:41)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jutar!
Bubo, sad ne skapirah jel ti počeo ili se završio odmor?[sm=jezicek.gif]

Mini buba da ozdravi što pre [sm=smiley31.gif]


Počeo, počeeeeoooooooo! [sm=bravo.gif]




Kata90 -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 11:16:35)

Stigo najlepsi mesec....a meni i najsrecniji[sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 11:22:12)

Ooo kako lepa tema! [sm=smiley36.gif]
Evo me cure ne mogoh da stignem za vikend da se javim. U subotu smo bili loše i mm ija, nešto se otrovali hranom izgleda. Užas
Al sad sam orna da decembarska eufoRRija počne!
Evo naše Lesice Baba Mrazice! [sm=smiley36.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/17/p9/1FpW5uTi/cristgirl1.jpg[/img]




Klarita -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 11:31:35)

Mod[sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:24:51)

Ja ne znam sta je ovih dana,hitna vristi na svakih 20 min [sm=smiley13.gif]




Mala Elena -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:26:38)

Da se upisem ...[sm=smiley36.gif]lep naziv teme [sm=bravo.gif]
Mnogo sam srecna , porodila mi se sestra, celi dan juce jutros me drmala trema , na kraju nije ispalo kako je zelela -epidural vec anestezija i zato sam tuzna , mnogo me pogodilo jer se porodila u 9 a jos nije videla bebu [sm=smiley13.gif]




Klarita -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:34:26)

ME, epidural je anestezija[sm=smiley24.gif] kod nas svakako ne vidis bebu dok te ne prebace iz sok sobe na odeljenje, pa prodje jos par sati[sm=smiley13.gif]




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:36:23)

curke dajte neku kafu! uspavah se načisto![sm=zz_sleep.gif]




Klarita -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:38:46)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1201/1f2-kafa-s.jpg[/img]




mama krava -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:41:35)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Kolega častio, ide u penziju, a ja na dijeti, a u toj kancelariji ziiima...


Izvini, zeno, ali ja ne mogu da shvatim iz kog razloga ti drzis dijetu??? Vidim svako malo negde pises da si na dijeti, pa pises sta jedes... imas li ti ogledadlooo! Pa manekenke bi crkle za takvu liniju, a kamo li neke keve sa dvoje dece ili jednim...

Bacaj se, bre, na cvarci i slaninicu! Naravno da ti je zima, kad ne jedes! (sto bi rekla moja baba)[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:48:11)


IZVORNA PORUKA: Klarita

ME, epidural je anestezija[sm=smiley24.gif] kod nas svakako ne vidis bebu dok te ne prebace iz sok sobe na odeljenje, pa prodje jos par sati[sm=smiley13.gif]

khm khm steta da ispravljam nasu dr mr ali epidural nije anestezija vec analgezija i nakon epidurala beba najnormalnije ide svuda sa mamom ne odvajaju se[sm=smiley36.gif]

Ljubim te Klarita sto mi rodi ovo moje divno dete hehehe... Tako sladak naglasak ima ki da je od tebe otpala.[sm=smiley36.gif]. Pitaju me stalno svi ko nam je iz Srbiju? Ja kazem komsija ahahhaah (a jes komsija Srbijanac) medjutim primetila sam da komsija poceo nesto da mi namiguje i izgleda mu prija sto se zezam tako pa prestadoh ehhehe sad cu da kazem da joj je Klarita iz Srbiju majka pa nek lupaju glavu ko je ta[sm=jezicek.gif]

iiiii euuuuforrrijaaaaa...Naravno da me hvata euforija. sutra medenjake pravim malko za nas a danas domaci bio gric gric njam njam. Bice bio grica za celu ulicu[sm=bravo.gif](Medjunarodni put tacnije reci heheheh)




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:57:42)

Hvala Klari da si mi živa i zdrava! [sm=bravo.gif]

Ljišo ne bi da započinjem raspravu i da baš zakeram al moram da pitam - a vi niste u Srbiji? Samo pitam...





Klarita -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 12:58:14)

Sorry, Ljiso, krivo si me razumela, ali moram i ja tebe da ispravim[sm=smiley36.gif] Epidural JE vrsta lokalne anestezije, uvodjenjem anestetika u epiduralni prostor kroz kaudalni kanal i u te svrhe se najvise koriste lidokain i bupivakain[sm=smiley4.gif] A, ja sam lose koncipirala post, htela sam reci da kod nas posle opste ili lokalne anestezije (moj slucaj, bila u spinalu, videla bebu na kratko u sali) sa bebom si posle 7-8h.

Dunjci mi ispade pocerka[sm=smiley36.gif] tako se kaze kod nas i ljubi je od mene. A inace dosta dece kod nas u nekom periodu govori mamoooooooo i jedino sam to povezivala sa onim "bako, deko, seko" pa im predje i mama u mamo[sm=zmeden.gif] imali smo i mi u tom nekom uzrastu fazu od 10ak dana sa "mamooooooooo"

Ja sam ubedjena da Ljisa zivi u Srbiji[sm=zmeden.gif] gde je covece tvoj ranc?




Misha i Ljisha -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:02:31)

IZVORNA PORUKA: Klarita

Sorry, Ljiso, krivo si me razumela, ali moram i ja tebe da ispravim[sm=smiley36.gif] Epidural JE vrsta lokalne anestezije, uvodjenjem anestetika u epiduralni prostor kroz kaudalni kanal i u te svrhe se najvise koriste lidokain i bupivakain[sm=smiley4.gif] A, ja sam lose koncipirala post, htela sam reci da kod nas posle opste ili lokalne anestezije (moj slucaj, bila u spinalu, videla bebu na kratko u sali) sa bebom si posle 7-8h.

Dunjci mi ispade pocerka[sm=smiley36.gif] tako se kaze kod nas i ljubi je od mene. A inace dosta dece kod nas u nekom periodu govori mamoooooooo i jedino sam to povezivala sa onim "bako, deko, seko" pa im predje i mama u mamo[sm=zmeden.gif] imali smo i mi u tom nekom uzrastu fazu od 10ak dana sa "mamooooooooo"

Ja sam ubedjena da Ljisa zivi u Srbiji[sm=zmeden.gif] gde je covece tvoj ranc?

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ljišo ne bi da započinjem raspravu i da baš zakeram al moram da pitam - a vi niste u Srbiji? Samo pitam...


Kod nas gore ovde u Vojvodini (delu Srbije[sm=smiley36.gif]) kazu da su Srbijanci oni dole eheheheh... Ja sam vojvodjanka a ne Srbijanka eheheheh...

Eh bre faza od 10 dana sa mamo, nama traje faza od vise od pola godine ahahaha...Na adaptaciji u vrticu kad su mame cekale ispred vrtica pita me jedna "jel to tvoja place i doziva mama?" ja rekoh "jok! Moja bi dozivala mamoooo mamoooo"[sm=smiley36.gif] I jos kad kaze "Ene mamo muja" (eno mama muva) ja se pokidam od smeha.

Ej Klari objasni ti meni ovo sa anestezijom podobro nece vise da te diram obecavam[sm=smiley36.gif]

E sad videh ovo gde mi se nalazi ranč? [sm=smiley36.gif] Jel treba tacne koordinate da dam ehehhe... Ako se zaputite starim putem za Su bez greske nalazite moj ranc, jako lako samo pravo od NS i NIGDE NIGDE ne skrecete (osim kad dodjete do cuprije nase pa skrenete pravac kod nas u dvoriste)[sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:05:37)

Imamo teme:
Vrsta anestezije za porođaj
Carski rez sa spinnalnom anestezijom
Epidural da ili ne
i još mnogo toga
pa vas molim da ubeđivanje šta je šta nastavite u nekoj od datih tema! Hvala

Ovde bre pišeme o neozbiljnim stvarima! I nemoj me nervirate sad tu sa nekim mozgalicama kad se ja još sabiram!
Fala vi lepo! [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:07:18)

Aaaaaaaaa, ranc je u Srbiji[sm=smiley36.gif] ipak sam dobro mislila[sm=smiley1.gif]
Ljiso, ne diraj se vise oko medicine da ne bude [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/p030.gif[/img]
salim se naravno [sm=smiley31.gif]




Olga75 -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:08:28)


IZVORNA PORUKA: Klarita

ME, epidural je anestezija[sm=smiley24.gif] kod nas svakako ne vidis bebu dok te ne prebace iz sok sobe na odeljenje, pa prodje jos par sati[sm=smiley13.gif]

pre svega , epidural je analgezija [sm=jezicek.gif]
nego HOHOHO
zvoncici , zvoncici
cimet , kuvano vine , pihtije
decembaaaaaar [sm=smiley36.gif]
i mom pokojnom tati rodjendan treceg a dedi drugog
ne volim pocetak decembra
odoh sad da citam dalje




veselicaa -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:09:15)

Stize i decembar,po meni jedan od najlepsih meseci u godini.Ide mi rodjendan,zavrsava se skola(da odmorim malo od ucenja i domacih [sm=smiley36.gif]) a ludilu oko Ng se posebno radujem.Mi smo vec poceli da sakupljamo ideje za ukrasavanje kuce,ove godine zelim da napravim sto vise ukrasa sa A. i S.koje vec polako prave spisak za Deda Mraza [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:10:42)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Imamo teme:
Vrsta anestezije za porođaj
Carski rez sa spinnalnom anestezijom
Epidural da ili ne
i još mnogo toga
pa vas molim da ubeđivanje šta je šta nastavite u nekoj od datih tema! Hvala

Ovde bre pišeme o neozbiljnim stvarima! I nemoj me nervirate sad tu sa nekim mozgalicama kad se ja još sabiram!
Fala vi lepo! [sm=smiley36.gif]

Sto si ti neka opasna zena[sm=smiley5.gif]
[sm=smiley36.gif] ajde, ajde, drmni kaficu IZ RUCKAJ si vanilicu (ovo izruckaj je sa neke slike koju ne mogu da nadjem da vam postavim, ali pise na papiru, "Pedjo unuce ostavio sam ti dorucak iz ruckaj ga Deda"[sm=jezicek.gif])

Odo da peglam ves




Misha i Ljisha -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:11:05)

IZVORNA PORUKA: Olga RR

cimet , kuvano vine , pihtije
decembaaaaaar [sm=smiley36.gif]



[sm=bravo.gif] mmmmmm kuvano vince. Imam ja super recept. Ide dva deci vina, dva deci rakije, dva deci soka od crvene pomorandze i dva deci crnog caja. Zacini se dodaju po ukusu. Jaoooo kapiram da bi me jedna solja tog crvenog vina patosirala. Al ce ga pravim ovih dana.[sm=bravo.gif]

Klari necem te diram.




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:12:26)

MiLJ dok ti u pasošu ne bude pisalo Država Vojvodina, ne priznajem da si vojvođanka. Ai moram da ti kažem ja sam srpkinja, a ne srbijanka.

ALi neću o tome više


evo klopa za podizanje raspoloženja

[img]http://www.dodaj.rs/f/2m/3H/4QTspsyK/images-4.jpg[/img]




Misha i Ljisha -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:13:55)

kako sam uspela ovako skrnavo da napisem post??? Valjda vidite sta sam ja napisala. Nesto mi uzje*ao citat. Hehehe...Jao ukrasi, jelka, mogli bi da pravimo ove godine ukrase stvarno ono sto imam od ukrasa mi sve bezveze.Ili da pravim domace karamel bonbone pa da uvijam u ukrasni papir???A? Dobra ideja?


Mod slazem se ja sa tobom[sm=smiley36.gif], al znas kaki smo ti mi Vojvodjani. Nego ja kad kazem Vojvodjanka meni to isto kao kad neko kaze ja sam Novosadjanka ili Beogradjanka, tj opisuje samo region u kojem zivis i to je to[sm=smiley36.gif]

Inace upravo ruckam taki neki kolac sto je mod okacila




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:21:04)


IZVORNA PORUKA: Klarita


Sto si ti neka opasna zena[sm=smiley5.gif]
[sm=smiley36.gif] ajde, ajde, drmni kaficu IZ RUCKAJ si vanilicu (ovo izruckaj je sa neke slike koju ne mogu da nadjem da vam postavim, ali pise na papiru, "Pedjo unuce ostavio sam ti dorucak iz ruckaj ga Deda"[sm=jezicek.gif])



Taka sam po celom telu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
nemam šta da ručka možda sam zato neurozna i netolerantna! [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:21:27)

Ala ga palamudite sas anesteziju/analgeziju! [sm=smiley36.gif]

Jel smem ja jedno vince? [sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (1.12.2014 13:22:37)

Ljišo dolazim na ranč da to rsparvimo uz kuvano vince i te tvoje medenjake! [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>