Lilly - mama&baby club (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


wivern -> Lilly - mama&baby club (18.2.2015 14:00:13)

MAMA&BABY CLUB
Danas sam isla da se prijavim u klub mama i beba. Bez veze je sto daju samo pelene br 2, ali zato ima gomila drugih stvari povoljno da se uzme. Pri tome mi je prodavacica rekla da karticu koristim uvek, i kad ne kupujem proizvode za klub jer ce se sabirati kupovine pa ce biti i nekih dodatnih akcija. Lepo, zaista.




Anarunika -> RE: Lilly - mama&baby club (18.2.2015 15:16:57)

Bravo! Za ovo nisam znala. Čim dobijemo krštenicu krećem u pohod na poklone i povoljnosti [sm=smiley36.gif] Taman su mi Dm i Lilly jedno pored drugog [sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: Lilly - mama&baby club (18.2.2015 16:36:46)

Hmmmmmm znala sam za DM, ovo tek sad vidim. Nisam razumela najbolje, ja mogu da se prijavim bezobzira sto mi je veca beba, samo ne dobijam pelene[sm=zmeden.gif] mozak mi na rezervi[sm=hudicek1.gif]




vonavoj -> RE: Lilly - mama&baby club (18.2.2015 16:44:52)

BIla sam juce i uclanila se,dobila pelene 2ku,prosledicu drugarici,ali dobice se kartica sa popustima,relativno dobrim. Do trece godine vazi!




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (18.2.2015 18:42:41)

Klari možeš, ide do godinu dana bebe.. Valjda [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (18.2.2015 20:06:49)

Ja čekam karticu. [sm=bravo.gif]




New Mom -> RE: Lilly - mama&baby club (18.2.2015 22:22:19)

Moze, Klari. Do prvog rodjusa je moguca prijava, kartica vazi do treceg, za bebe do sest meseci dobijaju se pelene br.2.

Samo pokazes izvod iz m.k.r. na uvid i popunis zahtev.




branki* -> RE: Lilly - mama&baby club (19.2.2015 6:53:10)

i mi smo bili,dobili smo veliko pakovanje evy baby pelena,velicina 3 i cekamo tu karticu..ja sam to ovde razglasila svi svezim porodiljama koje poznajem[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Lilly - mama&baby club (19.2.2015 10:27:37)

Kako razlicito dele! Ja sam dobila malo pakovanje njihovih pelena,2ka!




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 10:30:25)

I kod nas njihova 2. A kartica stigla jutros! Jedva čekam da je ponovimo! [sm=bravo.gif]




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 11:07:42)

I kod nas malo, ali je lepo sto negde daju velika pakovanja. Mislim da je to u mestima gde nema toliko beba i gde mogu to da ispostuju. U bgd-u je to nemoguce. Ja kad sam isla da se prijavim tolika je guzva bila na prijavi da sam prosto bila zabezeknuta.




branki* -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 11:30:12)

moguce,bor nije veliki grad..a,sa tom karticom,je li mozemo sve bebece proizvode uz popust da kupujemo ili samo lili proizvode?




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 11:32:40)

Ja mislim samo neke, ali rekoh vec da mi je prodavacica sugerisala da za svaku kupovinu dam karticu bez obzira sta kupujem. Jer ce oni verovatno nagradjivati i stalne potrosace sa necim. Pa ce gledati ko koliko kupuje. Tako da cu ja karticu davati za sve kupovine, pa sta bude bude.




branki* -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 11:35:31)

ok,wiv[sm=smiley1.gif]hvala.




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 11:48:03)

Nisam razumela da li mesečno ili nedeljno menjaju artikle koji su na akciji uz karticu. Nije ni bitno...
Uglavnom, da, treba stalno davati karticu, jer piše u pisamcetu koje sam dobila uz karticu da za aktivne članove spremaju iznenađenja i čestitaju detetu 1, 2. i 3. rođendan. [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 12:18:03)


IZVORNA PORUKA: wivern

I kod nas malo, ali je lepo sto negde daju velika pakovanja. Mislim da je to u mestima gde nema toliko beba i gde mogu to da ispostuju. U bgd-u je to nemoguce. Ja kad sam isla da se prijavim tolika je guzva bila na prijavi da sam prosto bila zabezeknuta.

i ja sam isla dva puta,nisu imali pelene da mi daju,onda nisu hteli da mi prime prijavu!




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (25.2.2015 12:46:28)

Svašta, Von... Baš ružno od njih.




dunja RR -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 2:33:54)


IZVORNA PORUKA: wivern

Ja mislim samo neke, ali rekoh vec da mi je prodavacica sugerisala da za svaku kupovinu dam karticu bez obzira sta kupujem. Jer ce oni verovatno nagradjivati i stalne potrosace sa necim. Pa ce gledati ko koliko kupuje. Tako da cu ja karticu davati za sve kupovine, pa sta bude bude.


I meni rekoše danas ovo, prijavismo se i mi.




QueenJ -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 9:13:59)

[sm=bravo.gif]
Mi još nismo ponovili karticu... [sm=smiley13.gif] A jedva sam čekala. Al' nikako da odem u Lilly.




serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 9:18:20)

Ja nisam ispratila jel mogu i ja da uzmem tu karticu iako je bebec star 18m? Ili samo novorodjene bebe?




branki* -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 9:37:57)

serpi,mislim da vazi dok beba ne napuni godinu dana,tako pise u clanku.




Modessty -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 9:45:46)

Kolko videh ono pisano sitnim slovima mogu se prijaviti i koristiti karticu do 3. godine.




branki* -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 9:49:07)

aaaa,e,pa,moguce,ja nisam citala ta sitna slova.onda,ver ne dele pelene,nego samo karticu..




wivern -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 11:59:46)

Serpi mozes, a i kad te vide trebalo bi da ti daju 2 kartice [sm=bravo.gif]
To nije losa ideja, sto ne uvecavaju popust sa brojem dece. To bi bilo lepo.
Ja sam od jutros u fazonu bajki, ocigledno




serpica -> RE: Lilly - mama&baby club (4.3.2015 12:01:22)

Wiv hvala [sm=smiley31.gif][sm=smiley36.gif] idem popodne pa cu da vidim,onda ce ako uzmem tu karticu sada verovatno da vazi i kad se porodim?




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>