RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (8.12.2017 12:53:13)

Cestitam dobitnicama[sm=bravo.gif]
Poklon je odlican, sve sam se nadala da cu osvojiti [sm=smiley9.gif] cekam sledecu nagradnu igru[sm=bravo.gif]




bojana92 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (8.12.2017 13:33:46)

cestitke :)




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (9.12.2017 7:59:31)

Bravo mamice.




MamaNecaVo -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (9.12.2017 22:52:14)

Dragi RR,da li je moguce nagradu da preusmerim na Isidoru jer meni vise nije potrebna.U potpunosti smo prestali sa dojenjem iako je u vreme pisanja komentara bilo trzaja da se vratimo istom.

Isidora,pisi marketing timu RR u moje ime i od srca i zelim uspesno dojenje kao sto je nase bilo.❤




bojana92 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (9.12.2017 23:15:06)

Svaka cast Nevena na gestu,sve pohvale :)




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (9.12.2017 23:49:28)

Nevena zaista si divna [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Puno ti hvala [sm=bravo.gif]




medamisko -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (10.12.2017 22:02:55)

Divan gest, dobice ih mama kojoj su potrebne!




dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (10.12.2017 22:43:06)

Poslah ja ispravku sponzoru, jer već im prethodno prosledih Nevenine podatke [sm=smiley1.gif]




Tatjana.87 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (18.12.2017 17:38:41)

Naš paketić je stigao Hvala rr i sponzoru od srca.

[img]https://s33.postimg.org/9ywnkcj9n/received_10211645072470640.jpg[/img]




dunja RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (18.12.2017 18:01:49)

Da bude puno mlekca [sm=bravo.gif]




Tatjana.87 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (18.12.2017 18:05:33)

Još malo će trebati novi friz[sm=jezicek.gif]
Jedva čekam da ga napunim i stiže slika i zlatna medalja za Fitolat[sm=bravo.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (18.12.2017 19:00:16)

Hvala jos jednom Neveni, stigao je i moj Fitolat, javljam iskustva kad se porodim[sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (20.12.2017 9:00:22)

Stigao je Fitolat.Hvala punoo.




Sanjica26 RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (20.12.2017 11:13:58)

Isidora, sto duze da dojis trece dete[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (20.12.2017 11:40:46)

Sanjice verujem da ce dojenje biti uspesno uz Fitolat[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (31.12.2017 14:34:58)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

[img]http://i.imgur.com/gm4XxoB.jpg[/img]


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (6.1.2018 2:56:08)

Drage mame, čekamo iskustva [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (31.1.2018 23:27:05)

Mame, mame, ajde pišite, jel dojite?

Želi neka trudnica ili mama Fitolat?


Pišite [sm=bravo.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (31.1.2018 23:30:24)

Ja sam trudnica i zelim fitolat, dobila sam od nase clanice jednu kutiju ali jos jedna kutija nece biti na odmet. Nek mlekca bude sto vise[sm=bravo.gif]




medamisko -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (1.2.2018 7:15:46)

Moja snajkica je trudnica, dok se ne prijavi ona , da pokusam ja. Uz fitolat dojila sam dve godine, misljenja su razna , mnogo je ili nije.
Mi smo uzivale svakog dana i tvrdim da je majcino mleko najbolja hrana.
Tako da draga snajka, govorim ti kao iskusna majka, uz Fitolat tablete mleka puno ima, samo treba poceti na vreme sa njima !




Maraj -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (1.2.2018 11:51:56)

Meni je fitolat puuuno pomogao. Probala sam i sa kojekakvim cajevima. Nisu mi imali dejstvo. Uz fitolat sam dojila punih 20 meseci. Hvala puno fitolatu. Sada sam ponovo trudna i naravno opet cu koristiti fitolat!!! [sm=bravo.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (1.2.2018 14:12:21)

I ja sam cula samo reci hvale za fitolat. Bas me zanima kad se porodim i pocnem da pijem koliko ce biti mleka[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (2.2.2018 9:35:34)

Ajde trudnice pisite. [sm=smiley1.gif]Meni je fitolat dosta pomogao. U prvoj sam ga najvise pila jer sam bila pocetnica u dojenju. [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (2.2.2018 12:47:31)

Pisite trudnicice,Fitolat hvali svaka mama koja ga je koristila[sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (2.2.2018 20:42:44)

Zasto da ne, na sve nacine treba sacuvati mleko ..Uz filolat ce te dojiti bez brige.Dovoljno mleka, beba sita, mama zadovoljna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>