RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


Dora89 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.4.2018 14:35:35)

Baš mi je drago da pročitam sva ova pozitivna iskustva! Hvala što ste ih podelile! Ja sam u prvoj trudnoći dojila 6 meseci i dohranjivala sve vreme, zadovoljna sam kako je sve prošlo, ali, na osnovu ovih iskustava, vrlo moguće da bih uz "Fitolat" duže dojila, i to bez dohrane! Bilo kako bilo, trenutno sam trudna, pa ću za koji mesec i ja da podelim svoje iskustvo! 😉




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.4.2018 18:39:26)

Da podelim svoje iskustvo i kao majka, pre mesec ipo dana sam se porodila, u porodilistu mi skoro uopste nije krenulo mleko, posle dva dana kad sam stigla kuci odmah sam popila fitolat i posle par sati konacno je u grudima bilo mleka. Narednih dana sam pila po 2, 3 tablete dnevno i evo dojim zahvaljujuci fitolatu i bez dohrane sve vreme. Bebac je za mesec dana napredovao 1500 gr[sm=bravo.gif]




mileva84 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (23.4.2018 17:41:55)

Kad sam se porodila pre tri godine, umesto da potpuno uživam u majčinstvu, meni se sve danima vrtelo oko dojenja, izmlazanja, dohrane, brige da li imam dovoljno mleka...pila sam sve živo što sam čula da će pomoći, dok mi jedna medicinska sestra nije rekla za Fitolat.Pomislih, aj i to da probam kad sam sve i svašta već probala. Dešava se potpuni preporod i u grudima i sa bebom i stres, koji je do tad bio svakodnevni, nestaje. Dete je imalo dovoljno mleka, bilo je zadovoljno i sito, a ja sam imala više vremena za sebe i okolinu. Sada sam ponovo u drugom stanju, i Fitolat je već uveliko na spisku neophodnih stvari za porodilište. U akciju bezbrižnog dojenja krecem od prvog bebinog dana...




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (29.4.2018 1:33:41)

Hvala vam na lepim iskustvima, i očekujemo ih još jer uskoro saznajemo dobitnice sjajnog Fitolata [sm=smiley27.gif]

Za dojenje [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (15.5.2018 10:59:24)

Pisite vasa iskustva.[sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (15.5.2018 11:12:57)

Tanja korisnica nam piše:

"Bebu dojim, a volela bih da ih probam. Za fitobalm, sprej za komarce,cortinat....sve pohvale, to koristimo"!




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (15.5.2018 11:13:37)

Još jedna korisnica Jasmina piše:

"Rado ih preporucujem. Koristim ih od prvog dana dojenja,zadovoljna sam a sto je najvaznije i moja beba je zadovoljna jer ima dovoljno mleka"!




MasnaMasnica -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (22.5.2018 9:41:43)

Drage ako nekoj treba fitolat neka mi javi saljem brzom postom. Popila sam samo 2 tablete od 3 table i sada mi bezveze stoje.




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2018 0:14:58)

Prva dobitnica Fitolata je Dora89 [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Dora89

Baš mi je drago da pročitam sva ova pozitivna iskustva! Hvala što ste ih podelile! Ja sam u prvoj trudnoći dojila 6 meseci i dohranjivala sve vreme, zadovoljna sam kako je sve prošlo, ali, na osnovu ovih iskustava, vrlo moguće da bih uz "Fitolat" duže dojila, i to bez dohrane! Bilo kako bilo, trenutno sam trudna, pa ću za koji mesec i ja da podelim svoje iskustvo! 😉





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2018 0:15:32)

Druga dobitnica Fitolata je isidora88 [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: isidora88

Da podelim svoje iskustvo i kao majka, pre mesec ipo dana sam se porodila, u porodilistu mi skoro uopste nije krenulo mleko, posle dva dana kad sam stigla kuci odmah sam popila fitolat i posle par sati konacno je u grudima bilo mleka. Narednih dana sam pila po 2, 3 tablete dnevno i evo dojim zahvaljujuci fitolatu i bez dohrane sve vreme. Bebac je za mesec dana napredovao 1500 gr[sm=bravo.gif]





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2018 0:21:29)

Treća dobitnica Fitolata je Jasmina [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Još jedna korisnica Jasmina piše:

"Rado ih preporucujem. Koristim ih od prvog dana dojenja,zadovoljna sam a sto je najvaznije i moja beba je zadovoljna jer ima dovoljno mleka"!





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2018 0:21:52)

Drage dobitnice, pošaljite nam do 27.5.2018. podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

Čestitamo [sm=bravo.gif] i da bude što više mleka za mališane [sm=smiley27.gif]




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2018 18:36:45)

Hvala sponzoru[sm=bravo.gif] bice mlekca[sm=bravo.gif]
Moje podatke imate zar ne?




Dora89 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (14.6.2018 10:18:01)

Danas je stigao "Fitolat", hvala Vam od srca!!!
Nisam očekivala da ću dobiti nagradu, ali Vi već imate moje podatke.
Taman sam mislila da kupim, približilo se. [sm=smiley3.gif]
Uskoro prenosim iskustvo sa dojenjem drugog deteta.




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (14.6.2018 10:22:30)

Super. Uzivajte!




mama Jo -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (14.6.2018 12:02:12)

Bravo dragi stomacici 😊




mirana1 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (26.6.2018 8:04:33)

Pratim i citam iskustva, uskoro planiram i da upotrebim fitolat. Znam da nece stetiti, cak mi je i apotekarka u kraju rekla da uzmem da je izuzetan i da podstice laktaciju.




Maraj -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (26.6.2018 19:33:05)

Jeste mirana..meni je bas pomogao. Dojila sam 22 meseca. Mogla sam jos. Ali je bilo vreme da se prekine [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (30.6.2018 18:59:56)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

[img]http://i.imgur.com/gm4XxoB.jpg[/img]


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...




Bojanina -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (9.7.2018 8:44:01)

Sa prvim detetom sam imala probleme oko dojenja i morala sam da koristim dohranu. Sada je stigla druga bebica i čim se količina mleka smanjila, reagovala sam na vreme, a Fitolat mi je mnogo pomogao da mleka bude dovoljno za moju lepu bebicu. Zasad lepo sikimo i uživanje je obostrano!




Dora89 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (14.9.2018 10:37:51)

Evo, kao što napisah nekoliko postova ranije, došlo je vreme da podelim svoje iskustvo, sad kad opet imam bebu. Verujem da svi koji aktivno prate ovaj forum znaju da ja dojim isključivo na jednu dojku, pošto na drugu nikad nije izašla ni kap mleka iz i dalje nepoznatih razloga, uprkos izmlazanjima od strane svih živih. Tako da je moj izbor sa starijim detetom bio dojenje + dohrana tokom 6 meseci, potom samo dohrana. Sada koristim "Fitolat", i primećujem značajno povećanje količine mleka. Ova beba, iako mi se čini da traži hranu kao starije dete u tom uzrastu, ipak popije manju količinu dohrane nego što je to bio slučaj sa starijim detetom, a vrlo često dohrana i nije potrebna. Štaviše, ako nekad zaboravim da popijem jednu tabletu "Fitolata", tačno kasnije oset_im razliku, bude manja količina mleka. A nije svejedno da li će beba popiti 30 mL majčinog mleka ili 30 mL adaptiranog mleka. Plan mi je da postepeno ukidam dohranu i da je zamenjujem dojenjem, sve do prelaska na potpuno prirodnu ishranu. Zato veliko hvala "Fitolatu", preporučujem ga svim dojiljama i onima koje žele da to postanu!




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (8.10.2018 7:14:26)


Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

[img]http://i.imgur.com/gm4XxoB.jpg[/img]


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije, bržeg nadolaženja mleka i povećanja količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...




Dora89 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (12.10.2018 15:14:50)

Ne zaboravite da uzžete u obzir mene i Bojaninu kad se nakupi još iskustava... 




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (12.10.2018 15:25:14)

Prijavljujte se žene. [sm=smiley1.gif]




kika5452 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (31.10.2018 0:13:48)

Upravo sam u situaciji kad mi je neophodan Fitolat.Beba ima 3 meseca, dojke su meke i deluju prazno..Sa prvim detetom sam imala slican problem i Fitolat je tada resio stvar. Sa njim sam uspostavila dovoljnu kolicinu mleka. Jos vise me je odusevilo sto je prirodan i ne skodi bebi i meni.Nadam se da ce i sada pomoci. Duboko verujem u to.Inace Fitolat je bas hvaljen u mom okruzenju..Pozdrav za Pharmalife 🍀




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>