RE: Kakva kolica??? III deo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Filadendronka -> RE: Kakva kolica??? III deo (13.5.2019 18:03:48)


Podstakla si me da izadjemo posto se smirio vetar.:) Mi u Chicco kolicima, inace i to skoro saznah da se izgovara Kiko. 🙈😊
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fili, u pravu si, nisu glomazna, a opet unutra su prostrana, cini mi se prostranija nego nasa stara, a ona su spolja bila glomaznija. I jako teska za upravljanje, što i stvari tek sada shvatam, jer su ova kao pero.Nas dve smo na Tašu upravo 

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1981381-1581.jpg[/img]






dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (5.6.2019 14:08:00)

Mame, koju navlaku protiv komaraca da uzmem, da li sa ovim plastičnim cevima KLIK ili bez kao npr ova KLIK ili KLIK. Rekoše mi da ove kao druge dve ponekada padaju na sedalni deo?

Moram nešto da stavim, jer su na Tašu već rojevi komaraca, za sada ne ujedaju, tj. nisu još sazreli ali krenuće uskoro. A ako i M budu ujedali kao S i mene, nadrljali smo.


Hvala unapred




veselicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (5.6.2019 14:09:30)

Draga super su vam kolica [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Uziva lepotica :*




MimaKos -> RE: Kakva kolica??? III deo (17.7.2019 10:18:13)

Sto laksa, za nas bez lifta :)





Stefan96 -> RE: Kakva kolica??? III deo (2.3.2020 11:54:56)

Pozdrav svim clanovima .
Trebam mali savet , zena mi je ostala u drugom stanju i gledamo polako da kupujemo sve sto nam treba za bebu , naime trazim kolica to nam je na prvom mestu , ali da su iz 3 dela (kolica korpa i sediste za kola)
Totalno se ne razumem u cene i nesto najjeftinije sto sam pronasao je oko 350 evra da li neko moze da da preporuku ako je jos iz iskustva sa nekim proizvodom bilo bi super . Neki moj budzet bi bio oko 400 evra najvise sto sam spreman da izdvojim 450 .
Unapred hvala .




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (2.3.2020 12:41:44)

Stefane, budući tata, dobro nam došao na RR!

Moja preporuka su kolica o kojima sam već pisala u ovoj temi, Joie kolica 2u1 "Litetrax 4" 0m+ (mislim da ima i 3 u 1, nisam sigurna) uklapaju se u tvoj budžet. Mi smo juče napunili godinu dana, veruj mi, kolica su kao da su sada izašla iz radnje, a baš prelazimo puno sa njima, nemamo kola, i svuda idemo pešaka uglavnom, a bili smo sada sa njima i na zimovanju. Ne samo što su kvalitetna i funkcionalna, već su i lepa, evo linka KLIK




Filadendronka -> RE: Kakva kolica??? III deo (2.3.2020 19:10:43)

Stefane, dobrodosao na RR. Mi imamo Chicco 3u1 sistem ( kolica + autosediste tj. jaje + ravna korpa).  Ta ravna korpa se bas, bas brzo preraste. Sa druge strane jaje  je odlicno zato sto se montira na kolica i plus sluzi kao sediste za auto. Topla preporuka je da kupite Lorelli Bertoni jastuk za autosediste. Bebi je udobnije, bas prakricna stvar kad su bebe skroz male. A kolica gledajte sto laganija i manja, ova Dunjina super izgledaju. 





Misha i Ljisha -> RE: Kakva kolica??? III deo (2.3.2020 19:44:28)

Dobrodosao Stefane. Ja bih preporucila da pozajmite kolica 😂 eto toliko su moja deca zelela da budu u kolicima I prvo i drugo. A ako ces izdvojiti tu sumu novca ja se nadam da cete se navozati. 




mikica88 -> RE: Kakva kolica??? III deo (6.10.2020 22:26:29)

Ljisho, nasmeja me . O ovome mi je jos rano,ali zastanem kraj radnje da pogledam.




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (6.10.2020 22:34:54)

Ja moram da kazem da se mi jos vozamo u nasim, sigurno bar 5km svaki dan i dakje su  kao da su skoro izasla iz radnje, nisu makla. Autosediste spakovano i nijednom upotrebljeno, jos malo pa cu da prodajem i kolica i sediste.





jess021 -> RE: Kakva kolica??? III deo (6.10.2020 23:18:09)

Dunja, koja kolica imate? 





mikica88 -> RE: Kakva kolica??? III deo (6.10.2020 23:19:46)

Gledala sam ih malocas. Lepo izgledaju.




lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 16:23:56)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja moram da kazem da se mi jos vozamo u nasim, sigurno bar 5km svaki dan i dakje su  kao da su skoro izasla iz radnje, nisu makla. Autosediste spakovano i nijednom upotrebljeno, jos malo pa cu da prodajem i kolica i sediste.





Jesi sigurna da treba da prodajete kolica? 😁
Inace, imas pp 😉

Mi od 15-16m skoro da i ne koristimo kolica. Na prste mogu da izbrojim koliko smo ih puta koristili u poslednjih 7-8 meseci. Nije htela da dugo sedi od kako je pocela da se uzdize, tako da cim je postala iole stabilnija sa hodanjem...izbacili smo ih iz upotrebe.Sad uglavnom idemo pesaka u set__nju ili ona na trotinetu.




emicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 16:25:58)

Dunja lijepa su ova vasa.

Ja se kunem u Peg Perego,jest da su velika.To im je jedina mana




lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 16:28:59)

Emice i ja u CAM. Samo sto kazes, jedina mana sto su glomazna.
Ali svima ih preporucujem. Nas su tih godinu i nesto dana dok smo ih bas intezivno koristili super sluzila.
I iskoristili smo i onu korpu i jaje i to vala za sve pare. Najmanje smo koristili ono sportsko sediste...




emicaa -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 16:52:39)

Ja sam nasa dala kumi,koristi ih i sad povremeno.Jos uvjek su kao nova.





Maruska15 -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 17:12:09)



IZVORNA PORUKA: lesli

Emice i ja u CAM. Samo sto kazes, jedina mana sto su glomazna.
Ali svima ih preporucujem. Nas su tih godinu i nesto dana dok smo ih bas intezivno koristili super sluzila.
I iskoristili smo i onu korpu i jaje i to vala za sve pare. Najmanje smo koristili ono sportsko sediste...


Lesli da li ti je stigao neki email od mene? Danima pokusavam da ti odgovorim ali nece da posalje poruku..  💖💖💖💖💖💖




lesli -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 17:41:12)

Maruska, nije.U stvari...stigla mi je privatna poruka u kojoj pise samo “Ll”Mene su jedno vreme zezale privatne poruke. Ono sto uglavnom zna da pravi problem, je ako ubacujes smajlije sa telefona. U tom slucaju, probaj bez 😉
Ali bitno da si procitala :)))




Maruska15 -> RE: Kakva kolica??? III deo (7.10.2020 18:03:24)

O Bože, bas sam ljuta! Moguce zbog smajlija.. Probacu opet,samo da veceram  😄





jabudic -> RE: Kakva kolica??? III deo (8.10.2020 12:08:47)

Peg Perego ne mjenjamo. 

Jakov je imao Peg Perego, pa smo ih dali prijateljima, pa smo za Luciju kupili druga Peg Perego  i ona su i sad odlicna, bice  super za novu bebu. Jesu velika, ali neka su. 😊




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (8.11.2020 14:35:45)

Les,mislim da jesam 😀 alii, jos ih koristimo.M je prohodala sa 15 meseci, sada ima 20 ali mi puno vremena provodimo napolju, a nemamo park blizu kuce i zato su nam joa potrebna. Recimo danas
IZVORNA PORUKA: lesli


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja moram da kazem da se mi jos vozamo u nasim, sigurno bar 5km svaki dan i dakje su  kao da su skoro izasla iz radnje, nisu makla. Autosediste spakovano i nijednom upotrebljeno, jos malo pa cu da prodajem i kolica i sediste.





Jesi sigurna da treba da prodajete kolica? 😁
Inace, imas pp 😉

Mi od 15-16m skoro da i ne koristimo kolica. Na prste mogu da izbrojim koliko smo ih puta koristili u poslednjih 7-8 meseci. Nije htela da dugo sedi od kako je pocela da se uzdize, tako da cim je postala iole stabilnija sa hodanjem...izbacili smo ih iz upotrebe.Sad uglavnom idemo pesaka u set___nju ili ona na trotinetu.






dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (8.11.2020 14:40:34)

Evo recimo danas, hodala za ruku od kuce do Vuka, tu je presla npr kilometar ipo hodajuci. Pa sela u kolica i vozili je do skupstine do Pionirskog parka. Tu se igrala, trcala sat vremena i evo jos smo u parku, spava vec sat. To ne bi smo mogli bez kolica. Sutra cemo na Adu, isto malo malo pesaka pa na 23ojku pa cemo tamo par krugova oko Ade, spavace u kolicima. Neophodna su nam.

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2096997-6231.jpg[/img]




dunja RR -> RE: Kakva kolica??? III deo (8.11.2020 14:42:00)

Prelazimo dnevno minimum 5 cesto i 10 km, a kolica kao da su iz radnje sad izasla. Posle godinu ipo.





Filadendronka -> RE: Kakva kolica??? III deo (8.11.2020 20:19:19)

Nasa su se raspala bukvalno. Chicco trio sistem, ali smo im dusu uzeli i to za oba deteta. Po planinama, moru, njivama... 😂 Jaje je kao novo, a i ona ravna nosiljka je u perfektnom stanju. 




mikica88 -> RE: Kakva kolica??? III deo (12.11.2020 17:53:48)

Bili smk do Akse, gledalu neka kolica. Bas sam neodlucna [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>