RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 16:45:01)

Jao mame bas mi je zao...Degu ne zezaj se sa tim..nemoj da zapostavljas! Odmah to resavaj!
Marya nadam se da ce sve proci ok.
I ja sam imala taj problem sa grlicem ali sve je ok prosli hvala bogu!
Dora... znam.kako je ...nije lako.

Meni dan u akciji V kao navijen samo setka od dnevne do decije sobe i nazad...ima energije za petoro!




Duškić -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 21:00:34)

Degu, u pravu su zenice.moras to da resis ne cekaj nikako..
Mariya, bice dobro , neka promeni sve sta moze u ishrani i neka imunitet podize kako zna.. imaju Ampule imunofan i svasta...

Mi doputovali danas, sad svekrva cuva Devojcicu moju, mali upravo zaspao a sad cu i ja bas sam umorna..
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 21:01:35)

Degu, nemoj da se zezas vec resavaj to.
Mimi od juce nema temp, pa se nadam da smo zavrsili sa tim virusom. Ja bila kod frizera, bas sam zadovoljna.
Inace, nocas smo super spavali, kuc kuc. Nadam se da cemo i veceras.
Emice, nemoj plakati, probaj sama sebe da smiris, ako treba popij nesto za smirenje, bice to sve dobro.




degu -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 21:22:47)

Znam da trebam al ono bila nepokretna posle porodjaja i kad sam prohodala dugo nisam mogla sa zamislim ginekoloski pregled, pa alergija kod bebe, moja dijeta zbog toga, ako budem morala ostati sta s dojenjem, nije jednostavno kad imas bebu, ali moram se pokrenuti, nema vise cekanja.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 21:36:52)

Degu sta je sad sa vasom alergijom,jel sve ok?
Meni najgore kad zamislim onaj trenutak da ga odvode i dok to sve bude gotovo.Znam da je to sve rutinski,pa i ako ga moradnu odstraniti nije ni prvi ni poslednji.Ai majka ko majka,zbog svega se brine.
Jess nadam se da cete se naspavati i veceras




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 22:01:17)

Emice, naravno da brineš, ali biće sve dobro.
Duškić, uživaj.
Ja sam danas konačno kupila Marti nešto novih stvari. Srele smo u gradu mog kolegu, rasplakala se čim nam je prišao. Tako je bilo i sa kuminim mužem prošle nedelje kad su došli kod nas, morao čovek da ode kući. Posle je sa tetom u DM-u baš lepo pričala i smejala joj se, ali za čike neće ni da čuje [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 22:04:57)

Emice ti si jedna velika zena, prava lavica!

Mi smo bili u sopingu, dobila sam lijepih parica za rodjendan, pa da se pocastim[sm=smiley36.gif]!
Kupili su muz i Tasija sebi, ali i ja sam sebi[sm=smiley36.gif]!




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (22.5.2017 23:19:27)

Degu znam da smo pisale u temi ranice na grlicu materice. Dobar ti je papa test bio, pa neka polako, moras otici do gin. Trebalo bi ponoviti biopsiju pa dalje da se vidi sta ces. Mozda konziacija?
Dobro vece mame, moje mila sugradjanko, dobro je bilo, malo je reci da su nas oidvalili saniteti danas, od 18 pregledanih 15 zadrzano na odeljenju. Msm strasno. KO je sta radio, ja sam razvlacila ekg kablove, pricala sa pacijentima, koleginicom, vukla ljude po spratovima. Svasta smo naprimali. Umorna sam dosla, meni je kratak dan, tortu nisam ni zapocela, tako da me to sutra ceka, prvo to ujutru,..
SLomila sam moj divni okvir za dioptrijske naocare, jos u petak, imam astigmatizam, ne mogu bez njih, niti d vozim, niti da radim, bas me je dobro izbolela glava. Cene okvira su me tek naknadno ostavile bez teksta, katastrofa. Eto tako. Malisa me se jako uzelelo, danas me je samo mama mamammamamamamma...srce moje.
EMice ljubim ja tebe , pa i ja bi brinula i plakala, ali nemoj, bice sve u redu.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (23.5.2017 8:50:33)

Ecika kakvi velika,metar i sumska jagoda [sm=jezicek.gif]
Dobro jutro mamice,hvala vam i za podrsku i za utjehu.
Nadam se da ste se naspavale




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (23.5.2017 13:21:05)

Mi nismo[sm=smiley13.gif]
Mislim na spavanje.




degu -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (23.5.2017 13:26:51)

Ni mi nismo, zadnjih nedelju dana je haos od budjenja.
Voci ako je cin 1 i dalje onda konizacija,ako je bolje pracenje.
Emice alergija mu je sanirana, nema nikakve tragove alergije povremeno ima analne fisure pa se pojavi tackica krvi. Trebali bi do Gastroenterologa al iskreno mi se ne ide.
Voci uhvatices ritam s poslom, cak ce ti i prijati :)




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (23.5.2017 13:53:02)

O Vociii..ja jos cekam da cujem.to mama pa da se raspadnem..on zove samo tatu [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (23.5.2017 15:32:14)

Ovo moje cudo danas citaaav dan spava. Spavao jutros od 8 do pola12 i zaspe opet oko pola 2 i jos spava... a napolju lijee ja ne mogu po decu u vrtic...[sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (23.5.2017 23:53:27)

Veče mame!
Devojčice opet spavaju kod babe. Rekla sam svekrvi danas da me već jako nerviraju sa tim spavanjem jer jedva imam vremena da budem sa njima dvema a kad su tamo kod nje još manje sam sa njima. A one tako vole da budu tamo pa mi je žao da im branim. Da li mi verujete da sam se pre neki dan igrala sa H i iznenadila se šta sve to detence zna, a ja nisam svesna jer sam jedva sa njom. Večito oko L, njegovog vežbanja i terapije. 6 sati dnevno provedem na putu do, u i od Ns.[sm=hudicek1.gif] Već mi je stvarno dosta. Ali L tj ruka je sve bolja. Pravi sve više pokreta. Terapeutkinja je baš optimistična, kaže da nećemo 3 godine odlaziti za ns[sm=smiley36.gif]
A šta je danas tamo bilo,da nisam videla svojim očima ne bih verovala. Poplava u gradu. Led pored puta,zatvorene ulice,potopljeni automobili,kao da je uragan prošao kroz grad. I naravno kolaps u saobraćaju! Putevi zatvoreni a ja ne poznajem grad. Na kraju sam se parkirala na benzinskoj stanici,pozvala taksi i tako otišla do bolnice. Trebalo nam je 50minuta a inače je to put od 10 minuta.

Degu, pa ti još uvek nisi otišla da rešiš to sa grlićem? Sećam se da si dok smo trudnovale pisala da ćeš ići. I drago mi je što si dobro[sm=smiley1.gif]A pitala si za simptome, rekla je da nije imala nikakvih (a simptomi su zatvor,proliv i krv u stolici) pa mozda ju je i sramota da kaže da je imala bilo šta od toga[sm=zmeden.gif]otišla je kod dr jer ju je neprestano bolela glava a lekovi nisu pomagali. Uradila ks, hgb 56!!ukupno gvožđe 0,3 i tako su krenuli sa pregledima i nađu joj polipe i zadebljanje na debelom crevu. Nalaz uklonjenih polipa pokazao da ima i dobroćudne a nažalost i zloćudne[sm=smiley19.gif]. Danas su je operisali javila mi se malo pre 10 da kreću na operaciju a ja otad ništa ne znam, živa se pojedoh. Nekako imam osećaj da će sve biti u redu ali brinem dok se ne javi..
Emice ne brini,biće ok sve.
Milena i moja Lu je takva,i dan danas ne voli muškarce,a ni dečake nešto preterano [sm=smiley36.gif] moram i ja da kupujem,Lu je sve prerasla, L nema uopšte odeće, pogotovo letnje, srećom H ima sve nasleđeno, njoj samo obuću moram, sad sandale tražimo. Mame iz Ns, gde da kupim sandalice da su dobre a ne skuplje od 3000, nešto kao elephanten u deichmanu, ili pollino, njih znam da ima u Bigu, dajte predlog.
E svašta sam vam sad napisala, odoh da spavam. Noć!




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 6:40:55)

Dobro jutro,morala sam poraniti,vodim Davida kod anesteziologa.Sreca ponudila se zaova da nas odveza inace bi mi propalo pola dana.
Mariya jel se javila sestra?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 8:02:36)

Dobro jutro. Decq su u vrticu. Ja uskoro idem na sluzbu. Danas nemam casove posto imamo festival.
Tata je kod kuce. Sutra ide da skida konce i bice gotovi rezultati. Bas sam strepim. Mogu misliti kako je njemu.
Maryia, da li se sestra javljala?
Citam vas redovno, ali ne stizem da kucam. Sinoc sam u pola 10 zaspala. Mnogo sam umorna poslednjih nedelju dana.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 9:24:39)

Dobro jutro, mame!
Sanjice, baš sam se pitala gde si ti. Nadam se da će rezultati biti dobri, javi nam.
Mariya, kako je sestra?
Ja ustala još u sedam, nešto mi se nije spavalo, pa sam skuvala kaficu i čitala knjigu u krevetu. M još spava, opet je plakala u snu, ne znam šta je to više, možda zbog tog zuba koji nikako da izbije. U svakom slučaju, mnogo tužno deluje kad tako plače, srce mi se stegne kad je vidim i čujem.
Nešto se Ivana slabo javlja ovih dana?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 9:57:28)

Dobro jutro, dan :)
Mariya, kako je sestra?
Sanjice, javi rezultate.
Milence, tu sam, ali sam u nekom losem raspolozenju pa me mrzi i da zivim 😘




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 10:59:55)

Milena, tvoje dete se bas napati sa desnima. Ja sam prilegla posto sam bas umorna.
Cekamo Maryia da se javi kako je prosla operacija.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 11:40:36)

Mi stigli kuci,u ponedeljak u 8 moramo biti u bolnici a u pola 9 mu je operacija.
Odoh sad spremiti rucak i za njega i za nas dvije.




Duškić -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 21:56:39)

Emice, samo jedan zagrljaj![sm=smiley31.gif] . Kod nas grmi i pada kisa...a tako jezivo grmi, pa mi budi mog sinka...hm.
Cerka jos ne spava mesi sa babom plastelin.[sm=zz_banghead.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 22:18:20)

Ivana [sm=smiley31.gif] Da prođe brzo to neraspoloženje.
Emice, je l' se to radi ambulantno, vraćate se istog dana kući?
Jeste, Sanjice, mnogo je to muči. Nema šta nije pokušala da stavi u usta ova 2-3 dana. Juče je dohvatila staklenu činiju za voće [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (24.5.2017 23:14:31)

Milena oko 3-4 ce nas pustiti kuci.Bar ne mora ostati u bolnici.Bilo mi je dosta prosle godine za cijeli zivot.
Duskic tvoja beba kao ja,i meni smeta kad grmi 😁




Mariya -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (25.5.2017 0:01:45)

Veče mame!
Sestra je dobro,sve su joj izvadili, u šok sobi je još,ne možemo je posećivati niti pričati sa njom, već se njen dečko čuje sa dr pa javlja meni. Od vikenda će moći poset_e. Lakše mi je odmah.
Još 2 dana i gotova nedelja, sledeća je pauza,jedva čekam!
Pekla sam neki kolač,jao znate kako mi miriše, a ne smem ga sad jesti. Mnogo mi se spava,pisaću vam više sutra. Odoh.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (25.5.2017 7:21:02)

Jutro.
Mariya, drago mi je da je sestra dobro.
Emice, bice moj zet dobro❤️




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>