RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Duškić -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 7:15:19)

Emice, najgore kad tako bude jedno pa drugo...Bice bolje. Vala bas duga noc , kad ne spavas!
Milence, njima su sve bebice buckaste ...neka rucka, dusa mala , oni se izvuku posle, kad puze, hodaju..tad nemaju vremena da jedu...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 7:51:36)

Jutro.
Emice, kako je David?
Milence, samo nek ona rucka, muke su kad nece :)




eca89 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 8:02:20)

Emice, šta bi kod hirurga?
Milena, samo nek ručka i moja A., je kao bebica bila baš krofnica, sad nije, visoka je dosta i aktivna, tako da sad nije!




Maraj -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 8:38:19)

Jutro mame. Ja popila kafu L jos spava. Probudio se oko 3 pa nas je zezao...nikako da zaspi. Tako da covek sad spava. Cekam da se probudi da ga vodim kod mojih a ja da se spremam za posao. Juce sam ga prijavila on line za jasle. Nemam vezu , pa valjda ce upasti...




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 10:47:05)

Mi napokon stigli iz DB , bili na ORL. Dva sata po rukama provristali smo od muke.i ja i on 😞
U pocetku je bio ok setkao a vec posla sat vremena nisam znala sta cu sa njim, vrti se place...spavalo mu se uzasno...proslo njegovo vreme. Sad stigli ruckali i on nece da spava [sm=smiley36.gif] Cekam.da se malo.izigra ja da doruckujem pa da se oboje komiramo...crkla sam!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 11:29:27)

Maraj, i ti i muz ste prijavljeni?
Anck, a sto ste isli kod lekara?




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 11:42:14)

Jutros je bolje,ali sam ipak dala sirup.Preslusao ga je doktor i nema upala.
Eco morace na operaciju,pisacu u temi.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 12:05:04)

Duškić, puzi ona, ali to je ne ometa u jelu [sm=smiley36.gif]
Emice, dobro da nema upale. Sad ću baciti pogled šta si pisala u temi o testisu, da ne idemo u off.
Maraj, ni mi nemamo vezu, nadamo se isto da će nas primiti, ne znam šta ćemo ako slučajno ne upadnemo.





vocicana -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 12:15:49)

Mame, dobar dan.
Videom emi da je problematika. Sada cu u temu da idem.
Milenice a za sta tebi treba veza? nIsam ispratila.
MOje dete zaspalo, ja da peglam malo sada, posle idemo do babe. A jutros sam i svoju babu odvela na ocno odeljenje zbog operacije oka.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 12:56:54)

Voci, kaže Maraj da nemaju vezu za jaslice, pa rekoh nemamo ni mi. Ali nadam se da nam neće ni trebati jer smo oboje zaposleni. Javiće nam uskoro.
Šta je sa bakinim okom, nadam se da nije nešto ozbiljno? Jao, kako meni nedostaje moja baka, baš sam juče pričala sa mužem o njoj.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 19:47:03)

Eco [sm=smiley31.gif]
Maraj valjda ćete upasti u vrtic, kada će krenuti ako ga prime? Ni mi nismo imali nikakvu vezu ali mi spadamo u neku prioritetnu grupu jer su bliznakinje.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 19:52:10)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Anck, a sto ste isli kod lekara?

Isli na pregled posto tesko dise.na nos, ima treci krajnik a i malu devijaciju s obe strane na zalost 🙁




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 20:57:24)

Emice, jel David bolje?
Mene Mila urnise nocu, budi se na svakih sat vremena, komirana sam.
Suzi, i ja kao da sam prijavila bliznakinje za vrtic[sm=smiley1.gif] Imamo vise bodova zbog toga. Iako je u NS lakse dobiti na Bingu nego drzavni vrtic.
Danas skoro ceo dan u stanu, napolju je bas hladno.
Anck, sad si me bacila u razmisljanje, Lenka kad ima dudu bas tesko dise na nos, a ponekad ima i zadah iz usta. To sve moze biti zbog krajnika [sm=zmeden.gif]
Videcu sa dr.
Nadam se sa ce brzo zaspati, mm pravi pizzu.
Lepo spavajte! !




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 21:12:10)

Anck, zao mi je malog lepotana :(
Jess, posalji malo pizze [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 21:47:53)

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj, i ti i muz ste prijavljeni?

Jesmo. Ja u drzavnom a mm u privatnom sektoru. Valjda ce upasti u jasle. Na Novom Bg je bas navala na vrtice.
Emice nisam ispratila sta se desilo. Odoh da vidim sta si pisala....
L i dalje sisa ne rekoh vam. Uspela sam da svedem na 1-2 podoja i to samo pred spavanje. Inace L ima 19 punih meseci.




superm -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 22:28:04)

Ćao mame! Maraj, [sm=smiley31.gif]
Moja Mili ne doji od 15 meseca. Sada imamo punih 19.
Ja jedva stižem da pišem na RR.
Moram da vidim ima li starih-novih trudnica.




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (9.5.2017 22:45:05)

Ma nece valjda, kod nas bi trebalo da bude bez problema, ni ja nemam vezu, ali za sledecu godinu cemo videti kako ce bas biti. Milenice, nije nista ozbiljno, to je staracka katarakta, mnogo mije nestomoje babe zao, toliko sam tuzna sto mi je tako daleko i sama je, sve sto mogu sve cuuciniti za nju, nek joj bar lakse bude, nista ne vidi ovako. Zasluzila je mnogo, sve sto treba tu sam.
Dobro vece mame.
Svasta sam naokolo zavrsila odobaveza, komiracu se majke mi, samo sada cekam da mibojler ugreje vodu, silu sudja sam oprala,, potrosila sam, ko zna do kada ce da greje.




Mariya -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 0:13:07)

Veče mame!
Mi krenuli sa drugom turom terapije, a sad su nam zakazali popodne i ujutro spremim devojčice, doručkove, rasklonim, pa oko L, doji,vežbaj, Lu u vrtić, brzi ručak i kreći za Ns u pola 2 a stižemo kući u pola 7, opet vežbaj,doji, večera,kupanje i prođe dan...
Devojčice su kod babe na spavanju, sutra idemo kod endokrinologa, i ovde su nam rekli da treba da ležimo[sm=hudicek1.gif] spakovala sam torbu i nadam se da nećemo ostajati. Pa i sutra treba da se borim sa dr da nas ne ostavlja u bolnici.
Ja sam inače bolesna,opet!! Bila sam zdrava 3 nedelje i sad opet. Jako me boli grlo, malo glava,nos curi i tako. Nadam se da neću zaraziti L, i on je prošli put bio bolestan kad i ja,mada su tad i devojčice bile prehlađene.
Jess, lepo je što si počela češće da se javljaš, a vidim i druge mame nas se sete[sm=smiley1.gif]
Spuštam mališu i odoh na spavanje. Laku noć!




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 6:53:29)

Jutro!
Voci, mislim i ja da kod nas nije gužva za jaslice.
Mariya, javi kako ste prošli kod endokrinologa. Držim fige da sve bude ok.
Nas su juče vratili iz savetovališta jer nismo imali zakazano. Nisam ni znala da se zakazuje, kaže sestra to je počelo pre dva meseca, a mi smo poslednji put bili u februaru, kako smo i mogli da znamo. Zakazali smo za 1. jun tek.
Odoh nazad u krevet, beba malo sisnula, pa se uspavala...




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 7:56:43)

Jutro mame,nas dvije dorickujemo.Fino smo spavali i David je bolje ali balavi i dalje.Vec mjesec dana odgadjamo vakcinu zbog prehlade.




Maraj -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 8:05:48)

Jutro mame
Superm nisam ispratila jesi li nam ti to [sm=nosecka.gif]
Mariya od iscrpljenosti ne mozes organizam da oporavis....




suzi kju -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 8:31:40)

Dobro jutro.
Mame jel se neko čuje sa Branki, odavno nisam videla da je pisala?
Ja odvela decu u vrtic pa me čeka peglanje sada,u subotu počinjem da radim.
Mariya srećno kod endokrinologa, javi kako je bilo. A bolesna si jer si premorena, organizam iscrpljen imunitet opao i eto prehlade ocas posla.
Maraj kako je na poslu?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 8:34:58)

Jutro.
Suzi, branki je los internet pa slabo pise.
Ja idem da rasirim ves i da vidim da li je sin poceo domaci :)




Duškić -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 9:10:08)

Jutro...Muz odveo cerkicu u vrtic , beban i ja se gnjavimo. Poslala sam ga po neki lekic, sta je ovo svi prehladjeni..Od juce i ja . Bzv. Vodili D u igraonicu juce..bio joj rodj.pravi 3 god dusa moja. A malac koliko se smejao deci i vristao..




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 05/17 [chat] (10.5.2017 9:47:41)

Duskic, tvojoj cerki juce bio rodjendan? Srecan rodjendan, sve najlepše joj zelimo!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>