Razgovori mama 09/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


IvanaSK RR -> Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 21:36:37)



Drage mame,nastavljamo razgovor i druzenje i u Septembru mesecu! [sm=smiley1.gif]
Posto chat teme koristimo iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.

Ako ta pravila budu krsena chat teme cemo zatvarati.U skladu sa tim preporucujemo da procitate Pravila korišćenja foruma





Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 21:40:21)

Da se upisem ovde! Naravno da nastavljamo druzenje, visegodisnje!
Ne verujem vec stize septembar. Leti vreme. Skole ce biti pune od ponedeljka, mi se vracamo u vrtic, nove sarije grupe..





pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 21:40:49)

Mima,ja mislim da se to ne skida.  Brzo se suši.  Kao kupaći. Probaj da ostaviš pa ćeš videti.
Mi bili danas u Ns kod mojih na Štrandu.  Bilo baš lepo. Bili mi kuma sa ćerkicama, tetka,brat, brat od tetke.. svi po malo...Njih dvoje se kupali malo, igrali u pesku...
Smeško, razumem što si zabrinuta...videćeš ovih dana.  Kako ste druge mame? Ana, Sanjice, Rosi, ivana,...?





MimaKos -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 21:47:42)

Nadam se, starija je isla gologuza (ponekad kupaci kad je u pesku) ali smo se mazali, a ovaj.mali ne da da mu pridjes.. Septembar, a kao da je juce jun bio, strasno kako vreme leti! Mi cemo tek od 20. u vrtic, vec sam najavila, od 9. smo (nadam se) na moru..





Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 21:56:33)

Pari, bas lepo sto ste se videli i lepo proveli.
Naravno, mackanje obavezno.
Moji zaspali.




MimaKos -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 21:58:51)

Pari, i mi smo skitali, i hteli na bazen i na kraju odustanemo, kao previse toplo... malopre citah o picama i upravo sam ispekla jednu, pojela Boga pitaj koliko, ne mogu da ustanem sa stolice , gladne oci 🤣 





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:02:52)

Spalite me al to odelo je meni mucenje za dete 😀 malo sunca je i zdravo za kozu..
Mi smo ok,maci jos neke kraste otpale. Nervozna je uzasno,valjda je smorena vise od svega,a jos dve nedelje nema vrtica 😆 malo pre se gospodjica naljuti na mene i krene da me udara,naravno,vratila sam joj,ona vristi i nastavlja..sve dok nije prestala da me udara nisam ni ja nju.. Na kraju je sela i vristala. Naravno,sve vreme joj pricam da ne sme to da radi.




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:03:47)

Mima, još malo ćete na more,super! A za picu, neka si,šta ima veze...može ponekad...


Pisala sam u temi vrtića pa bacite pogled...
Razmišljam šta ćemo sutra...nas dve same sutra




pari -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:06:43)

Ni ja nisam za ta odela ali ako neko već želi,mislim da je to kao kupaći...


Ivana, ja imam teoriju da u tim situacijama treba zagrliti dete jer ne zna kako da ispolji neke emocije...ali dobro,to je moje mišljenje...ja sam dosta emotivna




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:18:27)

Pari,ja sam od onih sto razmisljaju da je druga deca u vrticu nece zagrliti kad ih udari 😂 da se razumemo,nisam ja nju udarala jako,to je vise bio jaci dodir. Inace sam na nju slaba,nisam uopšte toliko  na sina 🙄




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:24:54)

Maca je maca. Gledala sam Pari
Ma ja moje pustam dosta , lome se , padaju. Sta da radim .
A da nece da je grle posle udarca , nece.
Samo nek je ratoborna. Moji me izludjuju sto se toga tice?!




Rosita -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:31:02)

Veče mame. 


Ivana, dobro je, ja isto mislim da će se sve regenerisati, njihova koža je mlada i zdrava.
N hoće da kupi, stisne, ja sve bičem mazi,mazi i pokazujemo... Mada kad posle 50 ne i dalje otvara frižider, posle osnivanja, znala sam ga malo po prstima...
Moja deca ne prestaju da mi jedu džigericu. Malopre, ide N i odjednom vrisak. Ide, a za njim po podu lipti krv. Brže podignem, noga, lopti, nagazio na nešto?! Isperi, gaza, redom sve, veliki plače zbog malog, opšti metež. Izgleda uneo neki kamenčić neko, nekako. Mala je rana, al dosta krvarila. Stalo, hoda normalno u čarapama, bosog ga bolucka. Nema, mislim, ništa u nozi. Juče glava, danas noga 🙄
Kako ste vi? Puno pozdrava.  




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:31:09)

Ma nije ona mnogo ratoborna u društvu,vise je tuzibaba 😂 al kuci zna cesto da pretera. Da vrisne na nekog od nas...naročito zna biti bezobrazna prema bratu koji je voli vise nego sebe.




Rosita -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:32:40)



IZVORNA PORUKA: Rosita

Veče mame. 


Ivana, dobro je, ja isto mislim da će se sve regenerisati, njihova koža je mlada i zdrava.
N hoće da kupi, stisne, ja sve bičem mazi,mazi i pokazujemo... Mada kad posle 50 ne i dalje otvara frižider, posle osnivanja, znala sam ga malo po prstima...
Moja deca ne prestaju da mi jedu džigericu. Malopre, ide N i odjednom vrisak. Ide, a za njim po podu lipti krv. Brže podignem, noga, lopti, nagazio na nešto?! Isperi, gaza, redom sve, veliki plače zbog malog, opšti metež. Izgleda uneo neki kamenčić neko, nekako. Mala je rana, al dosta krvarila. Stalo, hoda normalno u čarapama, bosog ga bolucka. Nema, mislim, ništa u nozi. Juče glava, danas noga 🙄
Kako ste vi? Puno pozdrava.  




O bože. Ne, ne bičem. Vičem! 😄
Neće da kupi već lupi. Aaaaaa




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:43:48)

Ahahahaha,Rosita,crkoh ti od smeha. Ma ja bas imam zivce za decu i u stanju sam sto puta da Ponovim Ne,al nekad pretera. Današnje i vecerasnje ponašanje joj je bilo strasno. " Hocu adoed" "maco,nema sladoleda,kupicemo sutra bla bla "hocuuu" i plac i vriska koja trajeeee,ista situacija za kinder jaje..pa vriska jer je nisam razumela da hoce bananu,jos joj kažem da mi pokaže sta hoce,ona stoji pored,udara nogama o pod,vristi i vice "hocu manu"🙄 bas da povežem bananu i manu 😆




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:49:52)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ahahahaha,Rosita,crkoh ti od smeha. Ma ja bas imam zivce za decu i u stanju sam sto puta da Ponovim Ne,al nekad pretera. Današnje i vecerasnje ponašanje joj je bilo strasno. " Hocu adoed" "maco,nema sladoleda,kupicemo sutra bla bla "hocuuu" i plac i vriska koja trajeeee,ista situacija za kinder jaje..pa vriska jer je nisam razumela da hoce bananu,jos joj kažem da mi pokaže sta hoce,ona stoji pored,udara nogama o pod,vristi i vice "hocu manu"🙄 bas da povežem bananu i manu 😆



Slicna situacija je i kod nas. Kad bi mogli kinder jaje i sladoled po ceo dan da jedu.
Jos kazem ne moze , a mm upada. Pa onda haos jos veci. Tata...




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:51:51)

Ivana, moderatoru, nesto zeza kada pisemo u novoj temi Jonson ..
Baci pogled,




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 22:57:44)

Zeza vas net [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 23:04:07)

He, pa onda nisam jedina. Dobro. A promenila sam net sad mi je sbb.
Nema veze.




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (31.8.2019 23:33:24)

Vreme je da se spava. Raspisala sam se. Malo mi vremena . Jurnjava po citav dan. Laku noc mame.





jess021 -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 7:30:40)

Dobro jutro! 


Mila se probudila u 6:15!! Tako sa se nas dve druzimo. 
Smesko, kako ste? 
Pari, jesi nosila urinokulturu? 
Ne znam gde cemo danas. Basje toplo.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 7:38:15)

Jess i moj se probudio u 6 i 15,i rekla sam da necu vise dolaziti ovde...ej,svi spavaju,ukljucujuci i mm a ja kao budala u tydjoj kuci,a ovde haos,samo idem i vicem no,no,sve "za decu".A sinoc sam zaspala u 2..bice ovo dug dan..i gladna sam vec,i sad moram sama da se sluzim,kad domacini spavaju..uzas. ovo je pre za negativu,haha.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 7:48:10)

Dobro jutro.
T i ja smo juce ceo dan bile na ekskurziji. Divno nam je bilo.
Sofi je ostala sa mm-om i povracala je. Potkacio ju je stomacni. Ali od kako sam dosla smirilo se sve. Da li je moguce da je na nervnoj bazi?!! Ceo dan je kukala za mnom. I sinoc je trazila da spava sa mnom. Nije se pomerila cele noci. Cekam da se ostali probude, pa idemo u crkvu.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 7:51:35)

O sanjice,da li je moguce da moze biti na nervnoj bazi,da je toliko patila?




Duškić -> RE: Razgovori mama 09/19 (1.9.2019 8:03:15)

Sanjice, valjda nije zbog toga, dusa.
Von, malo da posizis..Nisam sigurna gde si?




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>