Razgovori mama 06/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


IvanaSK RR -> Razgovori mama 06/23 (31.5.2023 19:04:37)



Drage mame, stigao nam je jun [sm=smiley1.gif] Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da pročitate: Opšte uslove korišćenja foruma




dddaca -> RE: Razgovori mama 06/23 (31.5.2023 20:13:09)

Kato, sad sam videla da se bebi žuri. Koja si nedelja? Čini mi se da je baš brzo proletelo vreme.
Kod mene u poslednje vreme haos, baš jedva postižem da uskladim sve obaveze. Virnem da vidim šta radite, ali ne stižem da pišem




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (31.5.2023 20:17:05)

Eto nama juna.Kato,uskoro slavimo.Konačno sam sela.Šta vi radite?




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (1.6.2023 6:18:17)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja imam svašta nešto isplanirano za danas.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Kata90 -> RE: Razgovori mama 06/23 (1.6.2023 13:46:37)

Dobar dan😊 da zuri beba nemirna je,dobila sam lek da pijem da nebi krenuo ranije porodjaj.Sada sam u 37 nedelji.Bila sam jutros opet na ctg,uzima se sada vaginalni bris na streptokoku to proveravaju,kontrola na zuticu,antitela....bez ovih nalaza se ne krece u bolnicu.Ovo nije bilo pre.....neznam mozda je vec neko od vas imao ovo.Jos malo pa zavrsavam kuvanje,pa da dremnem malo.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (1.6.2023 17:22:13)

Gde ste?Nas dve smo išle na kontrolu za protezu.Kaže doktor da je super i da sve ide kako treba.Disciplinovana je,stalno je nosi.Kontrola za 6 nedelja.Sedoh da popijem hladan nes.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (2.6.2023 5:42:32)

Dobro jutro.Loše sam spavala i evo pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Sutrra je radna subota.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Tiziana -> RE: Razgovori mama 06/23 (2.6.2023 7:53:16)

Dobro jutro devojke. Kako ste?Kakvo je ovo vreme? Ubudjacemo se. Ves se danima ne osusi! Cerka ode na izlet. Mi smo ok. Sve ide svojim tokom, polako,ali bicemo dobro. Danas popodne moram da odem da kupim deci neku garderobu, da zamenim ono sto im je malo i sto se izandjalo, vrtimo par stvari 🙂. Hocu nesto i sebi da kupim. Na poslu standardno. Nadam se da ste sve ok. Jos malo pa raspust pa da se i deca i vi malo opustite. 🤸‍♀️





flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (2.6.2023 8:03:16)

Tizi,drago mi je da ste dobro.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (2.6.2023 8:20:05)

Dobro jutro.
Tizi 😘

Kod mene standardno. S tim što sam imala ispit i položila sam ga. Još sledeće nedelje i odmor od toga. Baš sam se umorila. Ceo dan smo mm i ja juče bili na točkovima. Najteže mi je sto moram da ostavim deci sve, da mogu same da se služe. Sve same.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (2.6.2023 13:56:24)

Šta radite?Ipak nije radna subota.Trebala je da bude,ali su danas rekli da nije.Da Tizi,do utorka i kraj,počinje raspust.Ovde greje sunce,ali je teško vreme.Ručali smo i sad malo da odmorim,pa da pakujem još koje šta za selo.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 5:40:25)

Dobro jutro.Loše sam spavala.Ponovo me zafrkava kičma.Da popijem kafu,pa kasnije da završavam oko doručka i ručka.Dete danas ima trening.Popodne da izađe sa drugaricama.Tizi,kako se dete provelo na izletu?Ostale mame,kako ste?Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 8:47:24)

Dobro jutro. Prodje i ova nedelja. Čitam vas povremeno ali ne stižem da pišem često.Pijem kafu pa na posao. Imam učenice željne znanja pa i subotom dolaze na časove 😊
Sinoć sam čekala sat i po da umine pljusak, grad i voda po ulicama. Zovem taxi, svima zauzeto. Tek oko pola 10 moglo da se izađe a da ne budeš mokar do gole kože. 
I sad pada, valjda će još malo da umine dok pođem. Tizi ❤️Flam, stiže li nameštaj? Sanja, videh dete na FB ❤️Ana, pre dva dana jedan Lagado pas (ispravi me ako grešim, da ne guglam sad 😊), legao u baru i uživa 😊 Odmah se set_ih tvog nestaška ❤️




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 10:30:56)

Ivanka,nešto od nameštaja je stiglo,a nešto u toku iduče nedelje.Nismo na jednom mestu sve uzeli.U pitanju je nameštaj za 3 sobe.Ovde je sparno vreme.U kuhinji sam.Dete je doručkovalo i ode na trening.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 13:14:02)

Добар дан. Иванка, Софи је данас отишла у Кучево. Игра са својим Кудом. Није јој је био проблем да устане у 6.
Ја не знам шта ћу пре да ли да пишем предлоге, да ли да учим. Баш нас је овај пресек у школи пресекао. [sm=smiley13.gif]




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 15:06:20)

Sanjice, mislim da nikome nije jasan ovaj 6.6.
Deca ne znaju da li da kukaju ili likuju 😏
Kad sam se vrqcala kuci oko 2 malopre zaboravim kisobran u autobusu. Crni Benetonov sto je mm dobio pre nekoliko god od majke za rodjendan. Ja sedela na sedistu pozadi, sama, prebacivala neke stvati u rqnac jer sam i na pijac svrqtila, i u tom prebacivanju ostane kisobran na sedistu. Cim sam shvatila da ga nisam donela kuci odem na stajaliste (a ta linija ima i pola i cela pa je tu kod nas stajaliste zq pola, i nastavlja jos nekoliko stanica u naselje produzena linija, a ja isla produzenom danas) i tamo neki autobus stoji. Kazem ostao mi kisobran, opisem ga u detalje, u liniji do elektronske. Kaze decko ja sam ga  video na sedistu kad sam dolazio i opisa moj kisobran u detalje 😊 Sad cu, kaze, da napisem na grupi da vidimo ima li ga pa da sacekamo da vidimo da li ce neko da se javi. 
Utom, staje drugi autobus, izlaze putnici, ja prepoznqm kondukterku, pitam ima li crni kisobran kad ono IMAAAAAA 😂😂😂
I tako se moj kisobran provozao po gradu 2 kruga i vratio kući. 😊 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 15:07:55)

Mlooogo sam srecna 😊 Sto se vidi i po nacinu na koji sam napisala Pustolovinu jednog kisobrana 😂




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 16:19:54)

Hahaha nasmeja me, Ivanka [sm=smiley36.gif] dobro da se on vratio kući [sm=smiley36.gif]

E Lagoto se zovu, daaa obožavaju vodu, bare, blato... pravi prasići [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 16:30:04)

U poslednje vreme viđam često vlasnike lagota. Baš ih puno.

Ivanka[sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 17:28:46)

Joj Ivanka.Tako me nasmeješ i ulepšaš mi dan.❤Provozao se kišobran.Bitno da je stigao.Mm je otišao u selo.Stigao je nameštaj.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 19:02:39)

Eee Lagoto, moram zapamtiti 😊 Ma ovaj na sret trotoara nasao blatnjavu baru i legao, samo njuska  viri. Ko nilski konj. A decko vlasnik stoji onako pored i vrv ceka da mu se ljubimac nauživa 😂
Idoh opet kod cika zube 😕 I u ponedeljak kod parodontologa i hirurga pa da pokrenem vadjenje ovog umnjaka. Dade mi dr klindamicin da smiri umnjak ako moze. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 19:32:43)

Joj Ivanka i mene čekaju silne popravke. Posle odmora cu, a pre početka školske godine.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 19:48:07)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Joj Ivanka i mene čekaju silne popravke. Posle odmora cu, a pre početka školske godine.



Ja mislila da mi se bol nece vracati bar do sredine juna, ali avaj 😔
Cim zavrsim sa grupama moram resiti problem. Ovaj bol je nepodnosljiv. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (3.6.2023 20:03:37)

Sve znam [sm=smiley13.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (4.6.2023 7:54:53)

Dobro jutro.Ivanka,kako si?Ne boli te zub?Pijem kafu,pa odoh da završavam šta imam isplanirano.Danas imamo goste.Dete ide i na trening.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>