oslabljeni misici posle poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


kika 80 -> oslabljeni misici posle poroda (28.1.2010 20:13:00)

neznam dali postoji vec ova tema ...ja je nisam pronasla[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif].... dva mjeseca posle poroda primijetila sam da mi nesto viri kroz rodnicu te da mi stvara pritisak ako dugo stojim.. kad sam otisla ginekologu rekao mi je da su misici karlice oslabljeni tako da su se zidovi spustili... propisao mi je tri mjeseca Keglove vjezbe ali to mi nije nesto puno pomoglo ..zanima me dali se to jos kome desilo ili sam ja najveci baksuz




Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 12:45:49)

Hajde zene, javite se....

Ja sam vezbe pocela da radim sad u sedmom mesecu, ali da li ce uciniti svoje...ne znam...




Anoniman -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 12:50:37)

IZVORNA PORUKA: Shishica

Hajde zene, javite se....

Ja sam vezbe pocela da radim sad u sedmom mesecu, ali da li ce uciniti svoje...ne znam...


jao ne znam...jao mene strah od svega ovoga...
Shishice!!!! AAAAAAAAAAAAAAa




Rivana -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 12:51:57)

meni su skoro rekli na ginekoloskom pregledu da mi se besika spustila od porodjaja, porodila sam se pre 13 meseci




simke -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 12:55:46)

Ja sam Kegelove vezbe radila( i jos uvek ih radim)od cini mi se 18.godine[sm=smiley1.gif]Negde sam procitala(ne secam se gde)da je dobro vezbati,pa sam se" bacila na posao"[sm=smiley1.gif] Ni za vreme,a ni posle porodjaja nisam imala nikakvih problema[sm=smiley1.gif]




Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:04:42)


IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Shishica

Hajde zene, javite se....

Ja sam vezbe pocela da radim sad u sedmom mesecu, ali da li ce uciniti svoje...ne znam...


jao ne znam...jao mene strah od svega ovoga...
Shishice!!!! AAAAAAAAAAAAAAa




[sm=smiley36.gif] Evo vidi sta Simke kaze... Ajd da se bacimo i mi ozbiljno na pos'o! I ja se mnogo bojim....[sm=smiley13.gif]




kika 80 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:08:50)

blago tebi Simke...ja nisam imala pojma da se takvo sta moze desiti posle poroda...niti mi je ko ikad rekao da radim te vjezbe...juce sam od mog dr dobila nekakvu spravu za vjezbanje naredna tri mjeseca pa cu vidjeti sta ce biti...ako nista ne pomogne onda operacija ali posle jos jedne trudnoce,mada je mene strah kako cu iznijeti trudnocu ako su misici oslabljeni.... bas me strah[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




marince1 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:09:38)

Meni su oslabili misici posle porodjaja,ali se to za 10-ak dana sredilo.
Nisam mogla da mokrim,a za veliku nuzdu sam imala osecaj,ali nisam mogla da kontrolisem.
Znaci ako mi se ide u wc moram da stignem tamo u roku od 30 sekundi inace...
To je bilo strsno,al kao sto rekoh,sredilo se tim vezbicama




Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:42:54)

Znaci deluju vezbe.. A kakva je to sprava koju si dobila Kiko?




Rivana -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:46:49)


IZVORNA PORUKA: marince

Meni su oslabili misici posle porodjaja,ali se to za 10-ak dana sredilo.
Nisam mogla da mokrim,a za veliku nuzdu sam imala osecaj,ali nisam mogla da kontrolisem.
Znaci ako mi se ide u wc moram da stignem tamo u roku od 30 sekundi inace...
To je bilo strsno,al kao sto rekoh,sredilo se tim vezbicama

Ja posle porodjaja nisam mogla da mokrim tri meseca samo uz kateter, inace kad mi se kaki i dan danas ne mogu bas najbolje da kontrolisem, sva "sreca" pa patim od zatvora.




Rivana -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:49:16)

Marince jel nisi imala osecaj za mokrenjem




SUPER MAMA -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:50:17)

Joj drage moje koje vi probleme ste imale.Kod mene je sve bilo uredu posle porodzja mislim nisu se opustili misici, sve je bilo kao i pre.
Nisam pravila nikakve vezbe.Jedino sto sam imala dva meseca hemoroide ali i to se resilo.
Inace sve normalno sam kontrolisala i mokrenje i idenje u velikoj nuzdi.
Izkreno nisam znala da moze se posle porodzaja imati vakve probleme.




Rivana -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:51:11)


IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Joj drage moje koje vi probleme ste imale.Kod mene je sve bilo uredu posle porodzja mislim nisu se opustili misici, sve je bilo kao i pre.
Nisam pravila nikakve vezbe.Jedino sto sam imala dva meseca hemoroide ali i to se resilo.
Inace sve normalno sam kontrolisala i mokrenje i idenje u velikoj nuzdi.
Izkreno nisam znala da moze se posle porodzaja imati vakve probleme.


Uh nisam ni ja dok me nije zadesilo [sm=smiley13.gif]




marince1 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:56:58)

IZVORNA PORUKA: Rivana

Marince jel nisi imala osecaj za mokrenjem


Jesam,piski mi se,a nemogu.Stajala sam po pola sata i spod tusa,pustala vodu da tece i nista.
I morala sam da nosim katetar,i nosila bi ga duze da nije dosla jedna dr i reklaa mi da ima neke tablete ,kostalo je sve oko 3.000 i ako to kupim procice za 2 dana.Ja kupila i stvarno je proslo!
To je zato sto mi je beba nagnjecila besiku kad je izlazila [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Rivana -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 14:59:23)


IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Rivana

Marince jel nisi imala osecaj za mokrenjem


Jesam,piski mi se,a nemogu.Stajala sam po pola sata i spod tusa,pustala vodu da tece i nista.
I morala sam da nosim katetar,i nosila bi ga duze da nije dosla jedna dr i reklaa mi da ima neke tablete ,kostalo je sve oko 3.000 i ako to kupim procice za 2 dana.Ja kupila i stvarno je proslo!
To je zato sto mi je beba nagnjecila besiku kad je izlazila [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Ja nisam imala bukvalno nikakav osecaj, bas nikakav a besika puuuna. Tri meseca sam morala da stavljam kateter nekoliko puta dnevno, prognoze su bile da vise nikad necu piskiti ali eto hvala Bogu sad je ok. Isla sam na akupukturu mislim da mi je to pomoglo.




kika 80 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 15:40:51)


IZVORNA PORUKA: Shishica

Znaci deluju vezbe.. A kakva je to sprava koju si dobila Kiko?
to[img]http://www4.slikomat.com/09/0130/jp6-Image0.jpg[/img] je ta spravica..




Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 15:58:49)

[sm=smiley36.gif] Pa to stavis unutra i pustis da radi? Bas strava! [sm=smiley36.gif]




Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 16:09:11)

Ne stvarno kako funkcionise, ja se malo salim od sve muke..




dunja RR -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 17:29:59)

http://www.ringeraja.rs/forum/m_36789/mpage_1/key_/tm.htm#36789

ima tema Kegelove vežbe, jel to isto ili?




Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 17:42:30)

Pa i to spominjemo da, ali mi nije odgovorila Kika kako koristi tu spravu???!!!!




kika 80 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 17:59:34)

i meni je blo smijesno kad mi je dr dao spravo...ali Shishica u pravu si ...ta sonda se stavi u rodnicu a sprava radi na principu vibracije tako da nije strasno...svaki dana pola sata





Shishica -> RE: oslabljeni misici posle poroda (30.1.2010 18:18:16)

Pa eto, kazem ja da je uzivancija... [sm=smiley36.gif]

Salu na stranu, zelim ti od sveg srca da pomogne![sm=smiley1.gif]




cule -> RE: oslabljeni misici posle poroda (4.3.2010 9:53:42)

Devojke i zene, a sta je sa trbusnim misicima i vezbama? Ili to ne spada u ovu temu. Ja sam se porodila pre 6 meseci i bila  zadovoljna kako mi se povukao stomak, ali je svejedno, ostao malo opusten, pa sam aktivno pocela da radim vezbe i to bas bas. I tada su mi se zategli misici, ali su skroz napred,pa mi sada stomak izgleda kao da sam 4-5 mesec. Ne znam da li je to normalno i da li ce se vremenom povuci stomak od vezbi ili da ja batalim vezbe skroz! Bas sam se ubedacila! A ja sam, pritom, gradjena tako da kada se gojim sve ode u stomak, a sve ostalo je mrsavo, pa je to bez veze! Da li je neko imao slicno iskustvo?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Anoniman -> RE: oslabljeni misici posle poroda (4.3.2010 9:56:40)

cule, meni je dr rekla da imam malo ispupcen stomak jer mi se kicma totalno iskrivila u trudnocu, i da je taj deo iza stomakaizvijen prema unutra, ako razumes sta hocu da ti kazem, i ako ne budem radila neke vezbe za kicmu, velike su sanse da tako ostane. Imas li taj problem?




cule -> RE: oslabljeni misici posle poroda (4.3.2010 12:01:19)

to mi je totalno neverovatno, da kicma moze toliko da se savije u trudnoci! a mislim da kod mene to nije slucaj! sve je bilo u redu dok nisam pocela sa vezbama!




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>