RE: Pozoriste (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mihi -> RE: Pozoriste (25.5.2012 11:10:34)

IZVORNA PORUKA: minavb

Čitala kritike, za sad se većina zgražava. Ja bih gledala Bubu u uhu ali za mene je pozorište postalo baš komplikovano za organizaciju.



E Mina gledaj Luka i ja smo gledali u februaru kad je bio onaj mraz i sneg, super je.
Gledali smo i Sumnjivo lice Glogovac je odličan. I preporučujem Hadersvild u JDP-u.
U junu se selim u Atelje da gledam Glembajeve ako bude i Zoran Đinđić.
E da preporučujem u Ateljeu Rasprava sa Ernestom Če Gevarom al to je u podrumu, SRećković je odličan.




PoisonEve -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 11:18:56)

Uf i meni je tesko za organizaciju a toliko toga bi htela da vidim.
Konacno bi pogledala "Chicago" ne znam ni da li se igra jos uvek? I "Kosu" i "Dorucak kod Tifanija". Mnogo volim taj film.
"Bubu u uhu" sam gledala pre desetak godina.
Pogčledala bi i "Arsenik i stare cipke" to nema sanse da ne valja[sm=smiley1.gif]




PoisonEve -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 11:19:43)

Minna, nisam cula za Krunsku.
Zvuci zanimljivo[sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 11:45:34)


IZVORNA PORUKA: minna

Cula sam da je dobra Krunska 57, predstava se igra u stanu u Krunskoj. Moze da stane 15 ljudi. Karte se jedva nalaze. Igrace je opet u junu, mislim da za to jos nije krenula prodaja karata. Igra njih dvoje, glume bracni par

Hm, vidiš mogla bih da zaradim dobru lovu na ovaj način.[sm=smiley36.gif]




Natalie018 -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 15:13:50)


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Zenice idete li u pozoriste?
Neka dobra preporuka mozda?


PE [sm=smiley31.gif]

Evo mojih preporuka: "Posetilac" (u ateljeu)... odlicna predstava i fenomenalan tekst E.E. Šmita... obavezno pogledaj, jer ovo je predstava koju ces sigurno pozeleti da pogledas vise od jednog puta.
U JDP-u: "Kandid ili optimizam"; "Skakavci" (drama B. Srbljanovic), i ako si bas ljubitelj drama evo jos jedne njene koja je odlicna (da ne kazem bas teska)... na mene je ostavila jak utisak: "Barbelo, o psima i deci".
U Narodnom pozoristu: "Zagonetne varijacije"
Zvezdara teatar: "Generalna proba samoubistva"
Pozoriste na Terazijama: "Cikago", "Neki to vole vruce", "Cigani lete u nebo" i eventualno "Maratonci"
Beogradsko dramsko: "Lari Tomson - tragedija jedne mladosti" (komedija)... Inace najmanje mi se svidja njihov repertoar
Od onoga sto sam gledala i sto je isto dobro da pogledas, a i trenutno je na repertoaru, su predstave: "Proslava", "Cekaonica", a od komedija: "Ljubavno pismo", "Bog masakra", "Art"... (sve su u Ateljeu).
I samo da dodam da sam se bas uzelela pozorista, ali moracu jos da se strpim, jer bebca nema ko da cuva... Ali smislicemo vec nesto... [sm=smiley2.gif]




Snelle -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 15:16:33)

Gledam kroz prozor, nešto gori u centru grada. Kažu da je bioskop Kozara [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




PoisonEve -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 18:28:04)

Mina sad znamo gde si[sm=smiley36.gif]
Natalie draga[sm=smiley31.gif]
Da,bebci su najveci problem, samo da ova moja malo cvrsce spava mozda bi i mogla da zbrisem[sm=smiley2.gif]
Snelle, jel jeste?




mihi -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 18:52:14)

Meni ispadeproblem mm jer kad on nije tu odgledasmo moj stariji sin i ja ceo repertoar JDP, delimično Atelje 212, i sa mladjim sinom u Pužu predivne su sve predstave za decu.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Snelle -> RE: Pozorista u Beogradu (25.5.2012 19:11:41)


IZVORNA PORUKA: PoisonEve


Snelle, jel jeste?


Jeste, potvrdili su i na vestima.




lesica -> RE: Pozorista u Beogradu (6.10.2012 13:22:44)

Mi idemo danas u 17h i sutra u 11h sa Lenkom u pozoriste [sm=bravo.gif]. Danas na repertoaru-"Karijus i Baktus" a sutra "Tri praseta". Jedva cekam.




lesica -> RE: Pozorista u Beogradu (6.10.2012 19:19:11)

Vratili smo se,i mnooogo nam je bilo lepo,i L sada nece da izvadi cetkicu za zube iz usta [sm=smiley36.gif] da Kalijus i Baktus ne udju unutra,a moracemo da idemo i kod zubara da vidi sa nisu slucajno ipak usli. Salu na stranu,sjajna predstava i jako poucna za malce.




Anoniman -> RE: Pozorista u Beogradu (7.10.2012 10:00:48)

Bas vam zavidim , kad M samo malo poraste jedva cekam da idemo svi zajedno [sm=bravo.gif]
Inace moj Aki je plakao posle predstave Tri praseta ( u Buhi smo bili ) jer je vuk bio devojcica i uopste nije bio strasan [sm=smiley36.gif]




PoisonEve -> RE: Pozorista u Beogradu (7.10.2012 12:28:44)

Lesice, jel ste bili u pozoristancu "Puz"?




lesica -> RE: Pozorista u Beogradu (7.10.2012 20:04:23)

Bili smo u lutkarskom pozoristu "Pinokio",i bili smo jutros ponovo i gledali smo "Tri praset_a",e to je vec bilo odusevljenje [sm=smiley36.gif]
Pozoristance "Puz" koliko sam gledala ima predstave za malo stariju decu a u pinokiju su pretezno sve predstave uzrasta od 2 pa do koliko vec godina.




minna -> RE: Pozorista u Beogradu (9.10.2012 12:10:54)

Bas sam ovih dana razmisljala da li bi mogli uskoro u pozoriste sa Vladom, ali nesto mi se cini da je jos mali, mislim ne drzi ga bas mesto. Nekad moze da sedi i odgleda crtani i pola sata, a nekad nema sanse. Pre mesec dana smo ga vodili u neki mini cirkus na moru, i malo je gledao, a malo skakao[sm=smiley29.gif] mada mu to mozda nije bilo dovoljno zanimljivo. Verovatno cemo sacekati jos malo, pa tamo negde kad poludimo u kuci od zime mozda probamo




lesica -> RE: Pozorista u Beogradu (9.10.2012 12:13:50)

Minna,vodi ga,drzace mu paznju (ja cu ti garantovati i potpisati [sm=smiley36.gif] -kad je L gledala,svi ce gledati) uostalom i da hoce malo da proseta uopste nije problem jes je sala puna najvise njihovog uzrasta,i svi cavrljaju,navijaju,neko se zaplace,pomalo vicu i tako...




Anoniman -> RE: Pozorista u Beogradu (9.10.2012 12:14:49)

Koliko su karte lesice ?




minna -> RE: Pozorista u Beogradu (9.10.2012 12:16:58)

E pa super, onda mozemo da probamo, bas cu sad da pogledam repertoar




lesica -> RE: Pozorista u Beogradu (9.10.2012 12:17:35)

400 dinara,a rezervacijom preko neta se dobija 10% popusta plus lepo sam izaberes i mesta. Mada i ako se dodje sat vremena ranije opet se dobiju fina mesta. Postacu im inventar,i jedva cekam da L jos malo poraste pa da idemo u pozoristance "Puz".




minna -> RE: Pozorista u Beogradu (26.11.2012 13:21:26)

Isli smo u Pinokio za vikend i gledali 'Tri praseta', Vlada se odusevio, cak mi je popodne rekao kad smo se spremali za park - Necu u park, hocu pozoriste[sm=smiley36.gif]
Gledao je sve vreme, drzalo mu je paznju, ja sam se plasila da nece moci da sedi toliko dugo, pisala sam gore, ali je bilo super[sm=bravo.gif]




New Mom -> RE: Pozorista u Beogradu (24.1.2014 11:15:05)

Nema teme za pozorišta u Novom Sadu. Pa ne znam gde da pišem.[sm=zmeden.gif]

Kupih karte kao uslugu a sad me zovu da kažu da ne treba.[sm=hudicek1.gif] A meni je teško da sedim toliko u stolici.

Tako da, ako neko želi da ide na predstavu "Galeb" u SNP-u 31.01. u 17h, imam 3 karte, ukupno 1800din. Predstava ima sve pohvale.




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 18:11:10)

Toplo preporucujem fantasticnu 'Pomorandzinu koru' u Ateljeu 212. Planiram ponovo da gledam. Glumacka ekipa fenomenalna...
Sta bi ste vi meni preporucili?




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 20:26:45)

[sm=smiley13.gif]




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 21:23:38)

[sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 21:26:47)

Superm ja stvarno nemam šta da preporučim jer nisam sto godina bila u pozorištu, i žao mi je zbog toga [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>