RE: Pozoriste (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dunja RR -> RE: Pozoriste (28.11.2017 20:34:58)


Sada tek videh Tašo da si pisala. Meni se baš gleda, pisah malopre, drugarica malopre kupila karte, inače baš brzo odu za ovu predstavu, dugo smo je jurile.
Ja sam gledala film, i odličan je, ali nadam se da će i predstava da mi se svidi, baš je jedva čekam.

IZVORNA PORUKA: Peace*

Elem, u martu prijatelji predlože da idemo da gledamo Let iznad kukavičjeg gnezda. Kako nisam gledala film, meni je predstava bila odlična. Nije se dopala onima koji su gledali film.

Bila sam oduševljena da je pozorište puno! Gomila mladih, gomila starih.







Od kako se Sava rodio, slabo, tu ne računam dečije pozorište gde smo redovni svakog vikenda, unazad više od godinu dana.

Želja mi je da pogledam:

Hipnoza jedne ljubavi- kažu ooodlična
Klaustrofobična komedija - još odličnija
Dobrodošli u Srbiju - isto

Ali kada god uđem na sajt Zvezdara teatra, sve rasprodato. Evo za ove predstave je ceo decembar ooodavno rasprodat, a igraju nekoliko puta u mesecu.


IZVORNA PORUKA: Peace*

Da li idete u pozorište?
Koje predstave ste gledale u poslednje vreme da su vam se dopale?






dunja RR -> RE: Pozoriste (28.11.2017 20:43:34)

Tašo, kada si gledala predstavu, jel Bjelogrlić igrao Mekmarfija?
Ja sam se toliko navikla na Džeka Nikolsona u toj ulozi ( inače ga baš volim(, da prosto ne znam kako će ga Bjelogrlić zameniti. Sve zamišljam Džeka na sceni [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Pozoriste (28.11.2017 20:43:50)

Mi smo prosle godine oko Nove godine gledali Cikaske perverzije i odlicna je predstava.

Sanjice, i ja sam gledala Kafa i cigarete u Ateljeu 212. Odlicna je i predstava i glunacka ekipa.

Mm i ja stalno idemo u pozoriste. Ne izlazimo nigde drugde ali kada nadjemo ko da nam pricuva decu onda idemo u pozoriste. Poslednjebsmobgledali Egzibicionista u Ateljeu. Sve predstave koje smo tano gledali su odlicbe kao i glumacka ekipa.




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (28.11.2017 21:25:38)

Ima kod nas predstava "Hipnoza jedne ljubavi". Nesto mi je mnogo da dajem 1000 dinara za predstavu.[sm=zmeden.gif]




Peace* -> RE: Pozoriste (30.11.2017 9:43:00)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tašo, kada si gledala predstavu, jel Bjelogrlić igrao Mekmarfija?
Ja sam se toliko navikla na Džeka Nikolsona u toj ulozi ( inače ga baš volim(, da prosto ne znam kako će ga Bjelogrlić zameniti. Sve zamišljam Džeka na sceni [sm=smiley36.gif]


Jeste.
Ja nisam gledala film, pa prosto ne poredim. Oni koji su gledali film kažu da je Bjela glumio Nikolsona, a ne igrao ulogu.




Ana RR -> RE: Pozoriste (30.11.2017 10:43:37)

Film je vrhunski, umetničko delo, zaista. Ja smatram, a možda grešim, da naši glumci ne umeju da odglume tako dobro kao amerikanci.




Srecko47E -> RE: Pozoriste (1.12.2017 0:07:57)

Cikaske perverzije je nesto sto dugo zelim da odgledam ali nikako.




dunja RR -> RE: Pozoriste (24.12.2017 15:47:30)



Anči, slažem se, sigurno jedan od najboljih filmova svih vremena.

Nisam Bjelin fan, ali odlično je odglumio, odlično.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Film je vrhunski, umetničko delo, zaista. Ja smatram, a možda grešim, da naši glumci ne umeju da odglume tako dobro kao amerikanci.




Tašo, zamisllila sam se sada, hm, moguće i da jeste tako, jer sam ja sve vreme u Bjeli na sceni videla Džeka.
Kako god, meni je to bilo odlično. Mislim da je veliki zalogaj glumiti ulogu koju je nekada igrao Džek Nikolson. I posle sam razmišljala, ne znam ko bi drugi mogao da bude toj ulozi, od naših gumaca. Čini mi se da je Dragan pun pogodak.


A kako ti se svidela glumica koja glumi glavnu sestru? Meni je bila sjajna (možda da je maaalko starija), mojoj drugarici se nije svidela.

I svidela mi se glumica što glumi Kendi Star [sm=smiley36.gif] nemam pojma ko je, ali je bila sjajna.



IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tašo, kada si gledala predstavu, jel Bjelogrlić igrao Mekmarfija?
Ja sam se toliko navikla na Džeka Nikolsona u toj ulozi ( inače ga baš volim(, da prosto ne znam kako će ga Bjelogrlić zameniti. Sve zamišljam Džeka na sceni [sm=smiley36.gif]


Jeste.
Ja nisam gledala film, pa prosto ne poredim. Oni koji su gledali film kažu da je Bjela glumio Nikolsona, a ne igrao ulogu.




Anck Su Nmaun -> RE: Pozoriste (1.1.2018 22:52:55)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Cikaske perverzije je nesto sto dugo zelim da odgledam ali nikako.

Odlicna..odliicna predstava!!
Preporucujem slatko sam se ismejala.
Rezervisala sam karte za 28 Jan.za deciju predstavu. Vec sam ih dva puta zeznula jer karte se rasprodajue sad sam na vreme rezz




mama krava -> RE: Pozoriste (4.1.2018 16:31:58)

Ja bila pred NG na Terazijama i gledala Cigani lete u nebo! Oduševljena sam, ma svaka im svima čast.

Generalno, ni malo, ali uopšte, ne volim onog Bosiljčića, ali peva bre čovek pa rastura i svi odreda! Vredi svaku paru! Ali svaku paru!




Ana RR -> RE: Pozoriste (4.1.2018 16:42:47)

Moja sestra je stalno išla na njegove predstave i uvek mi je pričala o tome kako peva. Ja ga ne voli,, kao i ti, pa nisam imala želju da gledam njegove predstave ali verovatno bi trebalo da budem malo open-minded [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Pozoriste (23.1.2018 11:07:31)

Uzela sam karte juče za Hipnozu i danas sa Klaustrofobičnu komediju, na prvu sa drugaricama, a na drugu sa mojim mužem, februare jedva te čekam [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Želja mi je da pogledam:

Hipnoza jedne ljubavi
Klaustrofobična komedija
Dobrodošli u Srbiju







dunja RR -> RE: Pozoriste (23.1.2018 11:10:33)

A Hipnoza je juče komplet rasprodata za svega 3 sata, inače se daje par muta mesečno (u 13h je juče počela prodaja za februar).
Razgrabi se. Jutros sam odvela dete u vrtić pa otišla da kupim karte za K Komediju, i ženi na blagajni non stop zvoni telefon, svi zovu sa Hipnozu ona viče nemaaa, ja se zadovoljno smeškam, ovaj put sam imala sreće [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Pozoriste (23.1.2018 11:38:23)

Mi smo kupili karte za Čikaške perverzije 10. marta [sm=bravo.gif]




madre -> RE: Pozoriste (23.1.2018 18:45:43)

Drugari, a gde pratite kada je pocela prodaja karata i uopste koje se predstave daju? I dajte preporuke za neke lepe decije predstave[sm=bravo.gif] uzrast od 7 godina...




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (23.1.2018 21:53:22)

Madre, imas Akademiju 28 Mi smo par puta kod njih išli na predstave. Bas su lepe.




lesica -> RE: Pozoriste (23.1.2018 22:05:07)

Madre, Malo Pozorište Duško Radović.
Kapetan Don Piplfoks, Mobi Dik, Kameni cvet, Mala škola rokenrola, Strašne priče braće Grim, i divna lutkarska Ko je Loret, o devojčici sa Daunovim sindromom.

U Buhi smo gledali Čarobnjaka iz Oz-a i Uspavanu lepoticu.

I neprevaziđeno Pozorištance Puž.




MamaNecaVo -> RE: Pozoriste (23.1.2018 23:49:18)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo kupili karte za Čikaške perverzije 10. marta [sm=bravo.gif]



Ja sada kao pala s Marsa ali moram da pitam.Da li si ih uzela mozda online? :)




mama krava -> RE: Pozoriste (24.1.2018 12:19:49)

Društvo, gledala sam Gospodju minisatarku u Buhi, tj u UK Vuk, jer je sada Boško Buha tamo...

FE NO ME NAL NI suuuu!!!!

Stvarno su super odradili, a nisu nakaradili Nušića, udarili su na neke druge umetničke slobode...svi glumci su muškog pola, samo je Raka neka riba! Gospodja ministarka je fantastični Goran Jevtić!




gagana83 -> RE: Pozoriste (24.1.2018 12:42:16)

Krusevljankama preporucujem da obavezno pogledaju Tamo daleko, na ostrvu spasa. I ne samo Krusevljankama, imaju i gostovanja, cini mi se da su gostovali u Beogradskom dramskom a i u drugim gradovima. Upozorenje - ponesite brdo maramica, pola sale je plakalo.




Ana RR -> RE: Pozoriste (24.1.2018 13:17:38)


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo kupili karte za Čikaške perverzije 10. marta [sm=bravo.gif]



Ja sada kao pala s Marsa ali moram da pitam.Da li si ih uzela mozda online? :)


Da, online. Danas sam ih preuzela u Delfiju.




MamaNecaVo -> RE: Pozoriste (24.1.2018 14:31:35)

Hvala Ana.
Pozabavicu se kartama,ako ih je ostalo.




dunja RR -> RE: Pozoriste (17.2.2018 21:44:15)

Gledala sam juče sa mužem Klaustrofobičnu komediju. F A N T A S T I Č N A.
Ekipa glumaca sjajna, priča odlična, svaka rečenica dodirne i srce i um, ali Bandoviiić, ja bolju glumu ne videh. 2 sata smeha, + kod mene i suza, jer ja plačem na umetnost. A ovo je bila i jeste umetnost.

Svaka preporuka, samo do karata je teško doći. Ja sam imala debeeele sreće. Rasproda se ceo mesec za sat vremena.




mama Jo -> RE: Pozoriste (18.2.2018 10:44:15)

Ja odavno zelim da odgledam Cikaske perverzije a nikad ne utrefik karte 😊




nata11 -> RE: Pozoriste (18.2.2018 10:57:53)

Ja zakasnila da uzmem krate za "polovnjace" .
Sledece nedelje gledam " zivela ti meni " a tamo naredne " musica"




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>