RE: Pozoriste (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


superm -> RE: Pozoriste (22.2.2014 21:45:02)

ne idem ni ja bas cesto u poslednje vreme.... zato i pitam, ako neko ima neku sugestiju, planiram da idem za nedelju, dve...




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 21:47:05)

a, da.... ne znam da li je jos na repert. pred. Miki Maus, Narodno, mala scena. vredno vidjenja[sm=smiley1.gif]




Verolina -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 21:49:29)


IZVORNA PORUKA: superm

Toplo preporucujem fantasticnu 'Pomorandzinu koru' u Ateljeu 212. Planiram ponovo da gledam. Glumacka ekipa fenomenalna...
Sta bi ste vi meni preporucili?

Nema ovde bas mnogo pozorisnih tipova.
Ne znam da li se jos daje Smrtonosna motoristika u Ateljeu, ali eto, to je moja topla preporuka. Ili neki mjuzikl u Madlenijanumu.




minna -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 22:04:15)

Sad skoro sam gledala u JDP-u Šine, Gospođicu i Izdaju i dopale su mi se sve tri predstave, naravno sve 3 na razlicit nacin, ali su odlicne i glumacka ekipa je super!




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (22.2.2014 23:27:53)

Hvala na preporukama. Bas sam planirala da odem prvo do JDP-a. Pa, pisacu o utiscima...[sm=smiley1.gif]




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (10.12.2014 17:43:04)

Toplo preporučujem predstave Ljubavno pismo i Egzibicionista u Ateljeu 212.[sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




mama krava -> RE: Pozorista u Beogradu (10.12.2014 22:48:01)

Joooj, kako se meni ide u pozoriste!




superm -> RE: Pozorista u Beogradu (10.12.2014 23:17:18)

Mm i ja se trudimo da s vremena na vreme idemo u pozoriste. Oboje smo veliki ljubitelji. I najvise volimo Atelje.




Azra_ -> RE: Pozoriste (11.12.2014 0:37:56)

Ja sam neuništivi ljubitelj Zvezdara teatra. Tamo se osećam odlično... Godine i godine staža. Mada, ja stvarno ne biram mnogo, mogu sve da gledam. A omiljene predstave sam gledala i po 5-6 puta.




acalukic -> RE: Pozoriste (9.3.2015 21:01:59)

Obozavam pozoriste moje omiljeno je Narodno, ali kako su mi se unuci izrodili nemam vremena vodim ih u decija pozorista




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (6.11.2017 8:46:10)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Veoma dugo nisam bila u pozorištu... od školskih dana čini mi se, a ni tad nisam volela da idem jer su nas večito vodili na neke glupe predstave (iz školskog programa), ili me je mama vodila na balet (ne znam zašto baš balet, valjda da mi otvori vidike...)
Neko vreme sam išla sa bakom i dedom u mađarsko pozorište, i to je bilo super. Volela sam da idem, jer su oni gledali zanimljive predstave.

Elem, u martu prijatelji predlože da idemo da gledamo Let iznad kukavičjeg gnezda. Kako nisam gledala film, meni je predstava bila odlična. Nije se dopala onima koji su gledali film.

Bila sam oduševljena da je pozorište puno! Gomila mladih, gomila starih.

Sinoć smo bili na stand-up show Nikole Đurička - Sve što ste hteli da znate o Džoniju a niste smeli da pitate. Čovek je kralj! Sat i po plakanja od smeha! [sm=bravo.gif]


Da li idete u pozorište?
Koje predstave ste gledale u poslednje vreme da su vam se dopale?




Peace* -> RE: Pozorista u Beogradu (6.11.2017 8:47:20)

Molim te Sanjice u prvom postu promeni naslov da ne stoji "u Beogradu". [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Pozorista (6.11.2017 8:48:55)

Mi smo uzeli karte za Cikaske perverzije, jedva cekam [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Pozorište (6.11.2017 8:49:39)

Poslednje sto sam gledala je predstava "Kafa i cigareta" po filmu. Kome god da sam rekla bili sy u cudu taj naziv nema veze sa mnom.[sm=smiley36.gif] Ni ti pijem kafu, ni ti pusim.
Predstava je odlicna. Cela glumacka ekipa je sjajna.
Obicno idem sa koleginicama. Neko mora da cuva decu. [sm=smiley36.gif] Volela bih da ide mm sa mnom, ali je u ovom trenutku nemoguce,




mama Jo -> RE: Pozorista (6.11.2017 9:24:49)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi smo uzeli karte za Cikaske perverzije, jedva cekam [sm=bravo.gif]


U Novom Sadu? Kada su?
Jako bih volela da ih gledam...

Bas dugo nisam bila u pozoristu, pre nekaki vodila malenu, ali mi se jako ide sa mm...




Anck Su Nmaun -> RE: Pozoriste (6.11.2017 9:30:05)

Da , ali za karte moras biti brza. Prosli mesec nismo uspeli da uzmemo. Sad su 7 decembra, brat rezerviso pre par dana, tj. isti dan kad su izbacili datum i vec je bilo gusto. Ja juce preuzela karte.
Zovi ako mislis sto pre.
Kazu da je Odliicna predstava!




mama Jo -> RE: Pozoriste (6.11.2017 9:32:55)

Daaa, cula sam, svi hvale, kazu da prosto mora da se odgleda!

Hvala za info, dugo nisam pratila kada se daju, probacu da vidim ima li jos karata ☺




Anck Su Nmaun -> RE: Pozorište (6.11.2017 9:34:03)

Ako si na FB nadji ih ima stranica pa izbacuju tamo kad se daje, ako ne odes sad u Dec.




Ana RR -> RE: Pozorište (6.11.2017 9:40:15)

Odlična predstava. Mm je gledao kao klinac. U Kanadi smo je propustili jer nije imao ko da nam čuva dete, a kad je bila u Bg skoro ja nisam ni znala.




mama Jo -> RE: Pozorište (6.11.2017 10:57:34)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ako si na FB nadji ih ima stranica pa izbacuju tamo kad se daje, ako ne odes sad u Dec.


Super, jesam na fb, bas cu da ispratim tamo. Hvala Anck ❤




Dragce86 -> RE: Pozorište (10.11.2017 14:43:58)

Mnoogo mi nedostaje pozoriste..poslednji put sam bila kao trudnica u 9.mesecu, mjuzikl Viktor Viktorija na Terazijama sa sjajnom glumackom ekipom! Sve preporuke!




mama Jo -> RE: Pozorište (10.11.2017 14:52:09)

I meni bas nedostaje poziriste....
Aad si me podsetila Terazija i sjajnih mjuzikala koje sam tamo odgledala... ,,Cigani lete u nebo" tri puta cak, ,,Briljantin", ,,Zona Zamfirova", ,,Grk Zorba"... joj tako bih sada otisla, nebitno sta se daje




MamaNecaVo -> RE: Pozorište (14.11.2017 14:58:53)

Mi idemo cesto.
Pozoriste je moj izduvni ventil.




dunja RR -> RE: Pozoriste (28.11.2017 20:10:57)

Drugarica me sada obradovala, javila da je uspela da nađe karte za Let iznad kukavičjeg gnezda u Beogradskom dramskom, krajem decembra. Sjajna ekipa glumaca, jedva čekam!

Još da je Manda poživeo :( ...Bog da mu dušu prosti.




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste (28.11.2017 20:32:02)

Divno Suzi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>