RE: Muški ili ženski ginekolog (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


anuksunamun -> RE: Muški ili ženski ginekolog (22.10.2011 15:15:30)


IZVORNA PORUKA: majax3

Ma mora biti muškarac i kraj priče. Meni je upalu jajnika lečila neka ludača, za nepoverovati kod nas je na dobrom glasu, još privatno, kao ljubazna, onako izveštačeno, a pregled me boleo strašno, dala mi neke preskupe lekove, pregled naplatila papreno i baš mi nimalo nije bilo bolje!
A moj dr. mi izlečio za nedelju dana, idem kod njega privatno 10 godina i nemam nikakvu zamerku, nikad me ništa nije zabolelo, jedan fin i stručan doktor.
A ako trebam već da širim noge neka tamo sa druge strane ipak bude muško, meni je to  normalnije [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]!


e da meni je upalu jajnika lecila neka ludaca pa sam fasovavala zacepljenje jajovoda..o daljim komplikacijama nema potrebe da pricam...




Anoniman -> RE: Muški ili ženski ginekolog (22.10.2011 15:30:19)

IZVORNA PORUKA: peca

Moj VELIKI glas za muskarce [sm=bravo.gif]

Svojevremeno sam imala neke ginekoloske problemcice, nista opasno, neki kondilom je bio u pitanju, i tad pre nekoliko godina sam prvi put po preporuci (za koju on ne zna) upoznala dr. Nemanju Stojanovica iz Visegradske, i tada sam rekla iako mi to nije bilo ni na kraj pameti "danas sutra bi volela da mi on vodi trudnocu i da me porodi" to je bila "ljubav na prvi pogled" i cim sam ostala trudna potrazila sam ga, i sad idem kod njrga. Neznije, milije, posvecenije stvorenje nisam nikada ipoznala. Tad, kad sam se zezala sa tim kondilomom, radio mi je i biopsiju, ja to osetila nisam, seo je pored mene, i crtao mi sve, organe dole, kondilom, gde je secnuo, sta, kako dalje, ma, bukvalno sam ga "zavolela" [sm=smiley1.gif] susrela sam se sa jos nekim muskim dr. u visegradskoj i svi su jako fini, ljubazni, strpljivi i sve kako treba !

A sa druge strane kad odem kod ove moje histericne u DZ nije mi dobro, izadjem nervoznija nego sto sam bila, a od Nemanje uvek izadjem sa osmehom na licu !
Verujem ti [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  predivan covek i fantastican doktor
I definitivno glasam za muskog ginekologa [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




peca -> RE: Muški ili ženski ginekolog (22.10.2011 17:12:51)

miljana nadam se da ces i ti jos malo da se druzis sa njim, ili bilo kojim [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Vezano za temu, meni je to fenomen, zar ne bi trebale zene da budu osetljivije i neznije i pazljivije po tom pitanju? Ipak su zene [sm=smiley1.gif][sm=zmeden.gif] Ova moja dr. u DZ ima dvoje dece, ja joj ne bih dala psa da mi cuva ! Ili ne vole svoj posao? [sm=zmeden.gif]




Nina... -> RE: Muški ili ženski ginekolog (22.10.2011 17:15:50)

I ja idem kod muskog ginekologa. Jednom sam bila kod zene i bilo mi je dovoljno.




ivannna -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 19:07:23)

muski!




Anoniman -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 19:11:43)

Trenutno idem kod muškog, jer je moja doktorica otišla u penziju, ali ona je bila nezamenjiva [sm=smiley1.gif] Retka među ženama




sneza24 -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 20:14:47)

Iz mog iskustva ŽENSKI ginekolog.Sa ovim muškim ginekolozima sto sam se do sad srela sve i jedan je bio katastrofa,neljubazni,grubi.U mom slucaju se ispostavilo da su žene nežnije,bar ove na koje sam ja naišla.




sneza24 -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 20:15:05)

Greška,isti post opet.




Zemunka85 -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 20:22:42)

Zenski :D!




New Mom -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 21:59:26)

Apsolutno muški![sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 22:04:51)

Muški takođe [sm=bravo.gif]
Sve žene na koje sam naišla su blago rečeno "mesarke" [sm=smiley36.gif]




anajid -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 22:21:58)

I ja glasam za zenske ginekologe,cista logika.Posto imaju sve sto i ja pretpostavljam da znaju gde bi sta moglo da strecne.

Muski su mi tako grubi,bzvz.Ustvari to je moje lisno iskustvo,subjektivno.




purplish -> RE: Muški ili ženski ginekolog (24.8.2012 22:42:21)

Zanimljiva tema [sm=smiley36.gif]...moj glas definitivno ide za zenske ginekologe. I u mom slucaju su se, kao sto je anajid vec rekla, muski ginekolozi pokazali kao dosta grublji i ne osobito rjeciti.




adulence -> RE: Muški ili ženski ginekolog (25.8.2012 10:36:25)

iako mi je prijatnije kod zenskih jer imaju sve sto i mi,glasacu za muske,nezniji su,bar u mom slucaju...




jacagoga -> RE: Muški ili ženski ginekolog (25.8.2012 10:47:39)

Ginekolog i stomatolog uvek muskarac, mada ginekologa Dr Petronijevica ne menjam. U Frontu i u Visegradskoj sam se sretala s raznima...




lanajelena -> RE: Muški ili ženski ginekolog (25.8.2012 10:49:53)

Iako sam sad kod zenskog(potpisala pre pregleda[sm=smiley7.gif])uvek se opredeljujem za muskog




Anoniman -> RE: Muški ili ženski ginekolog (25.8.2012 12:06:34)

zenski. sa muskim nisam imala dobra iskustva. ne znam koliko je to pitanje pola, a i da jeste, tek onda bih glasala za zensko jer ima telo kao mi i oseca sto i mi. kako muskarac da ti objasni kontrakcije ili pucanje vodenjaka ili bol od ciste? on sve to moze da zna samo iz knjiga.




Anoniman -> RE: Muški ili ženski ginekolog (25.8.2012 12:14:56)

Ginekolog i stomatolog uvek muskarac

do sada sam promenila 7 ginekologa, dva muska i 5 zenskih - muski su neuporedivo nezniji. ovaj poslednji je muski i ostajem ili dok ne emigriram ili dok ne ode u penziju.
od 5 stomatologa u 10 godina - cetiri muska i opet su nezniji.

sad ispade da su zene prakljace, ali sta cu ...




bratzz -> RE: Muški ili ženski ginekolog (25.8.2012 12:27:49)

Mene su do sad pregledala dva muskarca sa zenama nemam iskustvo




Yag -> RE: Muški ili ženski ginekolog (2.9.2012 14:34:29)

Nikad u zivotu nisam isla muskom gin..jednostavno sramota me i neugodno mi...uvekkad zovem da zakazem za UZ pre svega narucim zensku...a nisam ni imala lose iskustvo sa zenama sta vise odusevljena sam[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Muški ili ženski ginekolog (2.9.2012 14:39:12)

Mene je do sada, pole ovoliko operacija, pregledalo ne znam ni ja koliko ginekologa, i muških i ženskih (preko 100 sigurno). Tako da, baš me briga iskreno da li je muško ili žensko, važno mi je da ja imam dobar osećaj kada odem doktoru, kada pričam sa njim i kada me pregleda. Do sada sam uglavnom imala sreće ..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]