RE: Bolovi u nogama (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Verus -> RE: Bolovi u nogama (9.2.2010 18:07:25)

Meni sake oticu, primetila sam ako vece pre jedem slaniju hranu, ujutru mi budu otecene jedva stisnem pesnicu.  Noge mi ne oticu otkada ne radim, a do tada bi otekle na poslu, na kraju dana kada stojim ceo dan, i to vise iznutra, cak, ako bi pritisla prstom, ostala bi rupa! Naravno, noge bi onda bolele od toga....




New Mom -> RE: Bolovi u nogama (11.4.2010 11:32:36)

Juče ujutru sam se probudila vrišteći, oba lista su mi stegli grčevi, levi me još boli i potpuno je zgrčen. Prvi put u trudnoći, nisam do sada imala. Jela banane, obično mi to pomogne, ali ništa. Pijem inače Mivelu, ali ni to nije upalilo. Pitam dr da pijem Mg+, a on mi kaže da u ovom stadijumu trudnoće nije preporučljivo, jer može da izazove kontrakcije. Znači, trpi. [sm=smiley19.gif]




Snelle -> RE: Bolovi u nogama (11.4.2010 11:36:55)

IZVORNA PORUKA: New Mom

Pitam dr da pijem Mg+, a on mi kaže da u ovom stadijumu trudnoće nije preporučljivo, jer može da izazove kontrakcije.


A? Nemoj da zezaš? Pa ja baš od skoro počela da pijem svako veče po jednu tabletu šumećeg Mg-a [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




New Mom -> RE: Bolovi u nogama (11.4.2010 11:42:44)

Blage nemam. Mada, znam da ne sme da se daje srčanim bolesnicima jer može da zbog povećane kontraktilnosti (znači, povećava jačinu grčenja) srčanog mišića izazove aritmiju i dodatne komplikacije. Moglo bi se zaključiti da tako može da deluje i na matericu, to je mišić. A opet, u školici nam savetovali jedan dan Mg, drugi Ca kao pomoć za grčeve. Pa ću ponoviti: blage nemam.




trba -> RE: Bolovi u nogama (20.4.2010 10:01:22)

Poceli su da mi se javljaju isti problemi...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
Vec 4. dana pred spavanje popijem po casu donat-a ili mivele i sada se ne budim sa grcevima ....vise je onako na granici pocne da boli kao da ce me uhvatiti skroz ali prestane brzo.





magnetic -> RE: Bolovi u nogama (22.4.2010 19:24:14)

Strasan bol mi se javlja u poslednje vreme,iskljucivo nocu i to u predelu kukova i butina i grcevi u listovima i tabanima.Na to se zalim svima koji me pitaju KAKO SI? Od svih sam dobila isti odgovor sto vise paradajza,soka od paradajza i paradajz supice.Nista me ne kosta da probam,a i volim pa mi nece biti tesko




Tara -> RE: Bolovi u nogama (23.4.2010 12:38:06)

Jel imas bol i u krstima ?!
Ja nocima ne spavam kako treba , bole me krsta,
kao da mi se koske razdvajaju , ne znam kako da opisem , ali uzasno boli , ne mogu da se namestim nikako [sm=smiley13.gif]




magnetic -> RE: Bolovi u nogama (23.4.2010 14:40:57)

Bolove u krstima ponekad,ne stalno,ali kad zaboli ne mogu se skoncetrisati na bilo sta drugo samo na tu bol.Ja bih je opisala kao da me promaja dobro udarila u ledja.




dacica -> RE: Bolovi u nogama (29.6.2010 21:17:02)

ja imam grozne grceve...u nogama..pijem mg,mivelu,prolom,kalcijum..mamavit...ali nista...uzas....[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




dacica -> RE: Bolovi u nogama (1.7.2010 22:54:33)

zar niko nema grceve????!!!




usamljena -> RE: Bolovi u nogama (2.7.2010 11:20:30)

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: New Mom

Pitam dr da pijem Mg+, a on mi kaže da u ovom stadijumu trudnoće nije preporučljivo, jer može da izazove kontrakcije.


A? Nemoj da zezaš? Pa ja baš od skoro počela da pijem svako veče po jednu tabletu šumećeg Mg-a [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Ja tek sad ovo citam i [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] sam. Ja sam od pocetka do kraja trudnoce pila Mg i to za opustanje misica, kako sam ja razumela protiv kontrakcija je. Bukvalno do zadnjeg dana trudnoce sam ga pila.
A za bolove u nogama, grceve i sl ja kupujem Balea so za noge, sa grejpom i mentom. Meni je i vise nego odlicna i pomaze




dacica -> RE: Bolovi u nogama (2.7.2010 11:24:01)

i ja znam da je mg-dobar,mojoj drugarici je dr.prepisao do kraja trudnoce..ovo sad prvi put cujem..[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




dacica -> RE: Bolovi u nogama (14.8.2010 13:19:17)

i dalje grcevi....[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




nencydrew -> RE: Bolovi u nogama (28.5.2011 22:51:05)

dižem temu da se pojadam...

Jel ima neko-posle porođaja kao neku vrućinu, nervozu u stopalima?[sm=zmeden.gif]




vukosava -> RE: Bolovi u nogama (29.5.2011 4:05:26)

IZVORNA PORUKA: nencydrew

dižem temu da se pojadam...

Jel ima neko-posle porođaja kao neku vrućinu, nervozu u stopalima?[sm=zmeden.gif]


ja sam imala prve nedelje nakon carskog uzas . cak sam i u hitnoj bila plasila se da nije tromb. sad su one stare




nencydrew -> RE: Bolovi u nogama (30.5.2011 15:59:04)

Čula sam da pomaže ona konjska mast, ako neko ima iskustvo, nek piše




ikacc -> RE: Bolovi u nogama (14.9.2011 21:03:26)

Jel imala neka bolove u kolenima, obicno kada se penjem stepenicama, ali i kada ustanem ujutru , bole stopala, bole kolena, neznam da li to moze biti od tezine??[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




peca -> RE: Bolovi u nogama (7.11.2011 17:31:25)

Mene znaju da zabole kolena kad dugo sedim ili stojim , i to obicno jedno [sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Bolovi u nogama (7.2.2012 11:34:49)

mene jako bole noge vec 2-3 dana, ali bas jako, cak zabrinjavajuce, da li je moguce da se bol javlja u ranoj trudnoci, ali mislim na jako ranu trudnocu, od 7-10 dana?




New Mom -> RE: Bolovi u nogama (16.1.2014 7:02:27)

Vec me neko vreme zezaju grcevi u nogama po skoro celu noc. Sto je paradoks, pijem Donat svaki dan (i vece) vec 2 nedelje. Niti sam dobila toliko na tezini niti sam krenula da nesto oticem. A i nisam u jednom polozaju preko dana, tipa da stalno moram da sedim ili stojim.




Jole84 -> RE: Bolovi u nogama (16.1.2014 10:13:04)

NM a da probaš sa onim Mg direkt u kesicama,meni on baš pomaže,jedna kesica dnevno.




Sanjalicaaa -> RE: Bolovi u nogama (16.5.2015 14:10:58)

Strašno me bole kolena, jedva da mogu da čučnem i ustanem. Baš se brinem. Tek sam 13nedelja, i nisam dobila na kilaži. [sm=smiley19.gif]




jess021 -> RE: Bolovi u nogama (16.5.2015 14:14:36)

Sanjalice, ja sam se bas juce zalila da su me bas jako pocele boleti noge, pa sam sinoc popila Magnetrans, danas je ok.
Probaj i ti sa mg, ne kroz neku vodu, jer mislim da je tamo mala koncentracija da bi imalo efekta.




Anoniman -> RE: Bolovi u nogama (16.5.2015 14:17:43)

Jess jesi li uzela mg direct, ja imam samo grceve u nogama...pa razmisljam da uzmem..




Sanjalicaaa -> RE: Bolovi u nogama (16.5.2015 14:20:13)

Jess, ja već neko vreme uzimam magnetrans direct. Uzimam i kalcijum šumeći.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>