RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:27:33)

Bravo,Anatamara,lepo si objasnila. I moja T je povucena i stidljiva,i super joj bude. Evo sad joj je uciteljica dodelila ulogu vodje medju devojcicama,jer jr odgovorna,a stidljiva, tako postize i samopouzdanje, zrelost medju vrsnjacima.Nije isto kod kuce i u grupi.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:29:24)


IZVORNA PORUKA: AnaTamara
Ja sam imala problem, sta ce kako ce, sve do momenta kada sam je nazvala prvi put i dok mi nije rekla: E mama, ne mogu da pricam, moram da se igram sa drugaricama [sm=smiley36.gif] . Ove godine totalno opusteno. Samo neka im je srecan put i da budu zdravi.

Jaaaao miš mali [sm=smiley27.gif]
Kažem, mi smo veći problem od dečice [sm=smiley13.gif]




AnaTamara -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:31:35)

Ove godine ih je islo 12, a ona sa " iskustvom " , sva vazna, poznaje animatorku, kuvaricu, cistacicu, ciku koji slika...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




AnaTamara -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:36:02)


IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: AnaTamara
Ja sam imala problem, sta ce kako ce, sve do momenta kada sam je nazvala prvi put i dok mi nije rekla: E mama, ne mogu da pricam, moram da se igram sa drugaricama [sm=smiley36.gif] . Ove godine totalno opusteno. Samo neka im je srecan put i da budu zdravi.

Jaaaao miš mali [sm=smiley27.gif]
Kažem, mi smo veći problem od dečice [sm=smiley13.gif]

Iskreno, ja sam bila izgubljena, ali onda sam rekla sebi: nije tvoje dete najmladje koje ide, nije jedino koje se prvi put razdvaja, ako bude plakala , isto tako nije jedino dete koje ce plakati..., onda te njene reci da ne moze da prica sa mnom,i to je to, tu sam zavrsila sa daljim cimanjem




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:36:13)

Meni je bitno da su zdravi. Imaju popunjen dan,nece im nista faliti. Tamo i bolje jedu nego kod kuce..hahaha.Nadam se da ce ove nase poruke pomoci mamama koje nisu spremne da puste decu😙Imam i ja sina,ali ce bogami ici😂😂i jos nesto,pricajte sa decom,da li zele,to je jako bitno,objasniti im sta ce tamo raditi. Mi smo skitare po prirodi,svi,pa i deca vole da idu,iako kazem ne idu kod babe i dede,uvek su sa nama samo.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:39:24)

I da,nase vaspitacice ne praktikuju da pricamo sa decom,da se ne bi rasplakali.i do sada nisam nikada pricala sa njom. Jesam j3dnom kad je prvi put otisla,kuma je isla kao vaspitac i ona me nazove i ona "mama hocu tebe",mala je bila..i kuma kaze mislila sam da je spr3mna da te cuje,ali ipak nije bila..i samo se tad rastuzila i narednih 7 dana vise nijednom.Kaze uciteljica,bice plakanja sigurno,uvece,jedan krene.pa onda ostatak,ali to je normalno.




AnaTamara -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:40:55)

Moja mrsavica se ove godine vratila sa +2 kg [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:52:00)

Mislim i da je nedostatak poverenja u vaspitacice deo problema..naravno ne zelim da umanjim time sopstvenu paranoju.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:54:24)



IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Moja mrsavica se ove godine vratila sa +2 kg [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]


I ja sam.moju izmerila pre nego sto je krenula,jer sam sigurna da ce se ugojiti. I prosli put je..i kad je dosla je mnogo vise jela.Stoji i to nepoverenje u vaspitacice i prevelika ocekivanja od istih.




Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 14:58:17)

Evo primera: mladja cerkica se zalila da joj je hladno kad je dosla kuci..bilo je prijatno napolju i nadjoh se u cudu. Ispostavilo se da su ih u vrticu izvodili napolje samo u duksevima, a tog dana je prepodne bilo 15ak stepeni..mala se razbolela ubrzo nakon toga. Zvali smo da vrtic da proverimo i nisu porekle, ali su probale da prebace krivicu na druge koleginice. 




veselicaa -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 15:00:31)

Drzite se teme,vec sam prebacivala postove.




Rosita -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 15:01:04)

Otišao sa 5 g, super mu bilo, nisam brinula ni najmanje, u naše vaspitačice beskrajno verujem, pola godine je pitao kad će opet ići. Uživanje.





Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (22.3.2019 15:04:17)

Ok izvinjavam se. Cudno je to sto sam ja od malih nogu isla na sve moguce rekreativne, letovanja i zimovanja (Dubrovnik, Brus, Tara), a sad vagam po sto puta. Deca iz naseg vrtica isla su na Bukulju.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (23.3.2019 9:08:56)

Dobili smo sliku,mama drugara iz razreda je doktorka,pa je sa njima,i slikala ih. Svi su dobri,srecni i veseli. Ljubav moja velika,bas sam ponosna,vidim da je obukla sve kako smo se dogovorile😉mamin streber.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (23.3.2019 12:22:54)

Znaš šta Von, nije ona štreber, ona je jedna poslušna i pametna devojka [sm=smiley27.gif]
Neka se samo nauživa!
Javljaj i dalje




bubulence -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (23.3.2019 12:27:29)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dobili smo sliku,mama drugara iz razreda je doktorka,pa je sa njima,i slikala ih. Svi su dobri,srecni i veseli. Ljubav moja velika,bas sam ponosna,vidim da je obukla sve kako smo se dogovorile😉mamin streber.



❤️ ❤️ ❤️ 




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.3.2019 10:29:30)

Cula sam se sa Tikom,ljubav moja. Pozvala sam uciteljicu,kaze,super je,zrela, odgovorna,nema suza..u cudu gleda kad ostali placu,kao jedna devojcica place. I kaze hocete da je cujete,evo je. Mamaaa,bas si me iznenadila,evo vezbamo matematiku,sve je super, lep rucak,jedem,kupila sam magnet od drveta sa sljokicama,pise Divcibare,jucr sam smoki,a danas cu isto magnet. Sta radi Micko,Joka? Dusa moja velika i pametna.





Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.3.2019 10:35:45)

Pa svaka cas_t. Iduce godine pustam srednju sa vrticem, Zvezdinog mi grba!




dunja RR -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.3.2019 11:04:03)

Sani, koje si godište, i ako si iz Bg, u koji su školu išla, ili na kojoj opštini ? :)
I mi smo imali identične rekreativne i ekskurzije, pa reko da vidim da nismo možda generacija.

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ok izvinjavam se. Cudno je to sto sam ja od malih nogu isla na sve moguce rekreativne, letovanja i zimovanja (Dubrovnik, Brus, Tara), a sad vagam po sto puta. Deca iz naseg vrtica isla su na Bukulju.





Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.3.2019 11:33:11)

Nisam Visnja al'' sam Sanja na Tašmajdanu :) tj bila sam jos davne ''83. Slinavica iz vrtica u Mose Pijade. Ako treba i broj lk, pri ruci mi je :) :)




dunja RR -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.3.2019 12:27:10)

Nemoj l. K., nego cek jel si 83 godiste ili si83 krenula u skolu, ja sam ovo drugo 😊. A zbog Dubrovnikasam pomislila da smo mpzda generacija. 




Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.3.2019 13:45:05)

Ja sam ''83 godiste. Moja generacija je jedna od poslednjih koja je isla u Du pre rata




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (26.3.2019 11:41:46)

Von, kako napreduje rekreativna? Kakvo im je vreme, klopa?
Kod nas pakovanje u naletima [sm=smiley36.gif]. Danas sam spakovala one "lekove" i neseser sa kozmetikom.
Rasitnila sam i lovu. Inače, mislim da su moj brat i snajka u većoj panici nego ja, verujte moguće je [sm=smiley36.gif]. Tri puta dnevno zovu i daju savete: prvo njoj pa onda meni da joj ponovim [sm=smiley36.gif]
I, tako.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (26.3.2019 11:47:06)

Pao im je sneg,i zahladnelo. Imaju sad kontrolni.Klopa im je savrsena. Sve je pod kontrolom.Ja sam zadovoljna kako sam je spremila,i sve sama...tuzna sam,sto joj se otac nije potrudio bar rec da joj kaze,ali nista cudno..tako da je ovo sve moj uspeh,mogu biti ponosna. Neko je previse sebican i samoziv..ni njega majka nije spremala,a kamoli otac...ali to je druga tema..Super sto svi brinete,ali bice to ok.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (26.3.2019 11:51:20)

Von, bravo- ti si mama zmaj [sm=bravo.gif]. Za očeve, znaš kako kažu [sm=smiley24.gif] i svaki je ko kolac. Matori sedi i da mi prostite nakuruje: da li si ovo? Ako nećeš uhvatiti u ruke nemoj da me podsećaš!
Nego, nemoj da tuguješ, ti si odradila svoj deo savršeno i cura uživa [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>