RE: Frizider i zamrzivac (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (19.8.2013 9:37:35)

Hvala Šteti, sada si mi opet bacila u kombinaciju i Gorenje [sm=smiley1.gif]

Da ipak ne tražim total no frost ..




Štetica -> RE: Frizider i zamrzivac (19.8.2013 9:47:14)

Dunja nikad nisam imala Total no frost pa neznam u cemu je razlika.A ovaj je No frost i bukvalno se nemesaju mirisi i ja sam prezadovoljna. A ni razlika u ceni nije zanemarljiva jer ume da bude i 10-15000 za istu litrazu frizidera.
Jedino koji mi se iskreno svidja total no frost je onaj sa duplim vratima,ali mislim da nikada necu dati 1000€ za frizider.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (30.8.2013 22:07:20)

Odlučila sam se za ovaj, samo još da nađem gde ga ima (za sada nigde, prodaje se nova generacija Gorenje kao luda). Danas ga videla, zagledala ispipala, još samo da im stigne na lager i da kupim. Total no frost je KLIK




Didy -> RE: Frizider i zamrzivac (31.8.2013 0:45:30)

Dunja, čini mi se da mi imamo takav. Makar na oko deluje isto, veruj mi da nemam pojma koja je tačna oznaka našeg. Gledam sad sve pregrade, deluje mi identično. Praktičan je skroz. U donje dve kutije natrpam voće i povrće, u onu duguljastu iznad svo suhomesnato + tegle (džem, ajvar i sl.) jer je taman za visinu standardne tegle, na one rešetke flaše piva, vina, sokove (ne staje flaša od 2l), a ostale police mi često budu prazne.[sm=smiley36.gif] Mi smo baš zadovoljni. Samootapajući je, samo ga povremeno prebrišem, nismo ga još nijednom isključili otkako je kupljen. I u zamrzivač staje dosta. Nama je to i više nego dovoljno, s obzirom na to da meso retko kad zamrzavam jer uglavnom kupujemo sveže.
Htedoh reći - Vrlo je praktičan, stane baš puno namirnica.
Da, i naš je inox sivi i po meni se ok održava. Doduše, ja ni ne trčaim čim vidim otisak prsta da briskam, ali kad ga obrišem, sija se. Pod obrišem mislim - pređem krpom, nikakvi posebni rituali.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (31.8.2013 17:36:55)

Didy super!

Ja ga ipak našla danas i kupila, konačno! [sm=smiley36.gif]

Nazovem Gorenje jutros, iako su mi rekli da ih ne zovem sledeće dve nedelje jer ga sigurno neće biti. Međutim, moja luda glava ..ipak jutros nazovem - kažu, nenadano im jutros stiglo 9 komada ali već popodne voze za ostale radnje. Ako dodjem do 16.00 na Novi Beograd, mogu da ga dobijem. Ja stigla u 15.35., popisala čekove, dogovorili se kada da ga dovezu, i dadoše mi na poklon (od 4.500) peglu! Pegla im je iznenađenje (to ne piše ni na sajtu) i dobila sam paket od 24 limenke kokakole zero (to piše na sajtu). Tako da me pegla iznenadila [sm=smiley36.gif], mada imam sličnu baš Gorenje ;)

I konačno kupih ja taj dugo željeni total no frost [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Odlučila sam se za ovaj, samo još da nađem gde ga ima (za sada nigde, prodaje se nova generacija Gorenje kao luda). Danas ga videla, zagledala ispipala, još samo da im stigne na lager i da kupim. Total no frost je KLIK





Sanjica26 RR -> RE: Frizider i zamrzivac (31.8.2013 18:19:15)

Tako smo i mi od njih dobili na poklon mikser.




Didy -> RE: Frizider i zamrzivac (1.9.2013 0:21:40)

Pa to su fini pokloni, Dunja![sm=bravo.gif]
Nadam se da ćeš biti zadovoljna frižiderkom.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (8.10.2013 19:34:21)


Prezadovoljna! I moram da dodam, ne ostaju fleke od prstiju, tj. ne vide se na ovom koji sam kupila. Brišem ga (ne mora često) čistom magičnom krpom, i ona lepo uglanca sve.

Baš ga volem [sm=smiley36.gif]




mariche1978 -> RE: Frizider i zamrzivac (16.5.2014 13:58:32)

Ljudi jel ima neko skorija iskustva sa kombinovanim friziderom gorenje
Samostalni kombinovani frižider NRK6191GX http://www.gorenje.rs/frizideri_i_zamrzivaci/kombinovani_frizideri_sa_zamrzivacem?c=419605
ili vise bih volela crni simplicity http://www.gorenje-simplicity.com/rs/proizvodi/frizideri
medjutim cula sam da neki frizideri nece da rade ako je u prostoriji ispod 15 stepeni ,sto mi predstavlja problem jer u stanu ne boravim svakodnevno i zimi zavrnem grejanje .U dilemi sam svaki komentar bi mi znacio




moja ciklama -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 19:25:54)

Devojke, da li voće i povrće čuvate u kesama iz marketa, u frižideru (u polici za voće i povrće); ili sve povadite pa tako stavite? Tj..šta je pravilno, kako povrće i voće duže traje?




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 20:08:48)

Mariche ja imam kombinovani Beko i radi super e sad nije mi nikad iskreno manja temperatura od 10-tak stepeni.
Ciklama ja cuvam u kesi iz prodavnice, ali ima one podloge za voce i povrce bas za tu namenu.




tijatija -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 20:41:06)

moja ciklama bas interesantno pitanje [sm=smiley13.gif] Evo sad trknula do frizidera, banane u kesi, jabuke u ciniji kao i pomorandze a jagode u kutiji [sm=zmeden.gif] nisam od neke pomoci ali eto...




moja ciklama -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:04:33)

Moj ftižider ima MOIST BALANCE CRISPER - odeljak za održavanje vlažnosti: Ovo je fioka sa specijalnom rebrastom površinom odakle vlaga postepeno isparava, održavajući optimalnu vlažnost u fioci. Na taj način povrće i voće u frižideru zadržava svežinu.

[img]http://www.dodaj.rs/f/3O/Ku/1gERnlSc/moist-balanced-crisper.jpg[/img]

Klik


Pa sam u dilemi[sm=smiley13.gif] Kesa, činija ili ništa?




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:10:56)

Ovde kazu u kesama [sm=zmeden.gif]klik




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:14:35)

Ja imam kombinovani frizider sa zamrzivacem dole, u frizideru drzim samo lako kvarljivo povrce u one dve fioke na dnu. U kesama ne drzim jer od njih povrce vlazi pa samim tim brze trune.
Radim sledece: povrce izvadim iz kese, obrisem suvom krpom i naredjam u fioke, uvek je sveze i nikad mu nista ne fali.
Moj savet: izbacite kese.




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:23:04)


IZVORNA PORUKA: nata11

Ovde kazu u kesama [sm=zmeden.gif]klik

Oni pominju kese sa rupicama, ja ne pamtim kad sam ih videla kod nas.




anci kv -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:26:58)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Ovde kazu u kesama [sm=zmeden.gif]klik

Oni pominju kese sa rupicama, ja ne pamtim kad sam ih videla kod nas.

ja ih viđam svaki dan,ne mogu da donesem nešto u čitavoj kesi koliko su kvalitetne,rupice na sve strane




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:31:18)

Xa xa xa meni skoro hleb umalo da zavrsi na asfaltu [sm=smiley1.gif]
A sad ozbiljno... gde imaju da se kupe te perforirane kese za hranu?




anci kv -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:34:49)

pojma nemam,nikad ih nisam viđala




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:36:48)

Bile jednom-dvaput u Tempu ali verovatno ih vise ne nabavljaju jer su videli da ljudi ne znaju za sta sluze.




anci kv -> RE: Frizider i zamrzivac (24.5.2014 23:39:08)

ja prva nisam znala,dok nisam pročitala natin tekst




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (25.5.2014 8:07:12)

Ivanka ima ih u Rodi.




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (25.5.2014 8:15:23)


IZVORNA PORUKA: nata11

Ivanka ima ih u Rodi.





Trcosava -> RE: Frizider i zamrzivac (25.5.2014 8:37:59)

U tim bušnim kesama se prodaje hleb ovde. Psujem ih svaki put. Čini mi se da su samo dobre da se hleb je 'oznoji' kad ga sveže pečenog stave. U suprotnom, hleb u tim kesama posle jednog dana je kao kamen.

Nisam videla da ovde pakuju povrće u te kese.




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (25.5.2014 8:57:19)

Kod nas su u ide-i ubacili te kese kada kupujes pecivo. Sto kazes super je za to jutro ali uvece je vec nikakvo. Ove su malo drugacije za voce i povrce, ima malo skupljis sa zipom a ima i neke jeftinije.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>