RE: Frizider i zamrzivac (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


moja ciklama -> RE: Frizider i zamrzivac (25.5.2014 22:31:48)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja imam kombinovani frizider sa zamrzivacem dole, u frizideru drzim samo lako kvarljivo povrce u one dve fioke na dnu. U kesama ne drzim jer od njih povrce vlazi pa samim tim brze trune.
Radim sledece: povrce izvadim iz kese, obrisem suvom krpom i naredjam u fioke, uvek je sveze i nikad mu nista ne fali.
Moj savet: izbacite kese.


Hvala, probaću! Deluje dobro!




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 7:17:09)

sutra nam stize frizider[sm=sloncek.gif],ovaj,samo inox bojaklik




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 8:12:32)

Moje je isti raspored samo je Beko. U zdravlje da se sluzite [sm=bravo.gif]
Mene ovog leta ocekuje nabavka zamrzivaca posto je ovaj stari otiso u istoriju.




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 8:15:21)

mi i nemamo zamrzivac,imacemo samo ovo sto je u sklopu frizidera...mozda nekad u buducnosti...
hvala,nato[sm=smiley1.gif]




Klarita -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 8:20:58)

Branki, da castis[sm=smiley1.gif] Imam i ja slican , mozda i isti, u inox boji. Samo moj nema onu resetku za flase[sm=smiley1.gif] tako da su mozda samo slicni modeli! Nemam ni ja zamrzivac, koristim taj donji deo iz kombinovanog, reeeetko zamrzavam meso, bas retko, i tu mi obicno stoje peciva i smrznuto povrce, a dok je K bila beba i po neko domace pile [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 8:29:01)

ce castim[sm=smiley36.gif].ne znam da ubacim sliku neku za cast,a uzivo smo daleko,ali castim.[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 8:40:33)

[sm=bravo.gif] Branki
Uh ja imam i zamrzivač i frižider a trebao bi mi još jedan zamrzivač jer u ovaj jedan ne može svo meso da stane ....ovamo u Sremu nema ništa bez mesa,što kažu sremci svako jelo mora malo da se sabije sa mesom....tako da nam je zamrzivač pun sa mesom što svinjskim što pilećim,ja se izborila samo za mali deo gde držim povrće




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 8:46:33)

Meni bogme treba ja stavljam puno povrca, samo paprike babure ociscene stavim bar 5 kesa + moji cuvaju pilice pa imam po nekoliko pileta. Ovaj u frizideru za cas popunim sokom, vocem za kolace i kobasicama/rostiljem. Uzimacu neki sa fiokama, mislim da ce mi 4 fioke zavrsiti posao i taman imam mesto ispod stepenica u hodniku da smestim.




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 9:02:51)

i meni bi trebao,nije da nije,ali sad ne znam ni gde bih ga stavila,a jos imam bitnijih stvari koje treba da sredimo i kupimo,tako da ce ipak cekati neke druge dane.




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (24.6.2014 9:09:02)

Moja sveki za cas popuni oba zamrzivaca u podrumu, manji sanducar sa vocem a u veci ide meso (pola teelta, prase i pilici) i povrce. Bude dupke pun!




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (2.8.2014 12:28:06)

Ja sam bas bila odlucna da uzmem fiokar isli smo da pogledamo i prodavac nam kaze u fazonu: zivite nako selu imate mesta bolje kupite klasican od 200l nego fiokar. Vise stare, lakse je rasporediti. Sad sam bas u nedoumici [sm=zmeden.gif] Jedini razlog zbog koga ma nevolim fiokare je sto mi se uvek one plastike za zatvaranje odlome sa strane pa ispada ali ovako su mi bas super.
Jeste vi vise za fiokar ili klasicni?




bubulence -> RE: Frizider i zamrzivac (2.8.2014 12:54:40)

zavisi sta ti treba. ako ti treba sto vise mesta za hranu onda definitivno sanducar, a ako imas malo mesta u ostavi za zamrzivac a pri tom nemas mnogo hrane koju zamrzavas onda fiokar.
mene je kod fiokara nerviralo sto mozes da stavis po jedan red mesa, i onda ga namestas i okreces da bi mogla da zatvoris fioku, a onda kada otvaras najcesce se zaglavi pa cimanje itd...
a u sanducar lepo sve naslazem, napisem i kraj...




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (2.8.2014 14:23:20)

ja se slazem sa bubom.kad bih imala veliku ostavu i kucu,sigurno bih uzela sanducar.lakse je ti,samo trpas i vise stane.




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (2.8.2014 14:56:11)

Ima logike. [sm=smiley24.gif] Eventualno mogu da nabavim plasticne vece kutije pa u njima da poredjam. Najvise se cimam da sve to ne ispomesam pa se nezna gde su paprike a gde bataci.




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (2.8.2014 15:02:10)

pa,dobro,malo ces da zaronis po zamrzivacu[sm=smiley36.gif]tako moja mama,natrpa ga pun puncat i onda kad krene da trazi,kaze-idem U zamrzivac,da znamo da je nece biti neko vreme.ma,snaci ces se ,nato,samo ako imas mesta i ako ti se uklapa.




bubulence -> RE: Frizider i zamrzivac (2.8.2014 15:27:07)

znas kako bude kod mene. skroz desno gde je ona korpa je smrznuto voce, pored korpe povrce a druga polovina bude meso pa tacno znam gde je sta... a i kada ti stavljas nema sanse da se ne setis. mada uvek mozes da pakujes i u plastivne kutije ako muslis da je tako lakse




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 9:14:19)

zenskaci,vi koje imate samootapujuce i no frost frizidere i zamrzivace..da li cujete da oni s vremena na vreme kao puckaju?moj tako radi,cuje se neko puckanje,kao lomljavica neka,ne znam je l tako treba?




mika79 -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 9:21:52)

branki ja imam samootapajući i od početka pucketa, evo radi već 8 godina bez problema sa pucketanjem.




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 9:23:46)

hvala,miko[sm=smiley1.gif]
onda verovatno mu je takav sistem rada..




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 16:08:10)

i moj total no frost pucketa [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 16:11:43)

Branki moj povremeno pucketa ili kad pojacam hladjenje ne stalno.




bubulence -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 16:16:24)


IZVORNA PORUKA: mika79

branki ja imam samootapajući i od početka pucketa, evo radi već 8 godina bez problema sa pucketanjem.


isto, samo moj ima 6.5 godina




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (12.8.2014 16:20:46)

znaci,svi pucketaju[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Frizider i zamrzivac (2.9.2014 11:26:53)

Kupila sam ipak klasican zamrzivac 360 kg Beko. Planirala sam od 280 kg ali je ovaj bio na akciji pa mi razlika u ceni bila svega 1.000 din. E sada posto imam ovoliki zamrzivac mora da padne i neko prasence. [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (2.9.2014 11:48:21)

nato,sad samo tovari i trpaj[sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>