RE: Četvrta trudnoća i porođaj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


superm -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (10.4.2015 19:00:44)

Nm, Didy, želim vam da uspete, vučem vas jako u trudničke teme! [sm=smiley31.gif]




serpica -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (11.4.2015 18:03:42)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Hvala, serpi![sm=smiley27.gif]




[sm=smiley31.gif]




jovicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 13:33:56)

evo i mene u ovoj temi, nisam ni sumnjala da cu biti tu pre ili kasnije [sm=smiley36.gif]
jaaako zelim cetvrto dete, ali kao realni razlozi i bla bla.. uvek ista prica oko odluke o imanju jos jednog deteta..
koliko ima sad mama sa cetvoro dece na forumu?




Torbica -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 13:56:04)

Jovicee, svaka ti cast!!!! Srecno!
Jesi se resila faksa?




Sanjica26 RR -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 14:06:56)

Serpi, New Mom. ne znam za druge mame. Svaka cast Jovice.
[sm=bravo.gif]




jovicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 14:25:04)

jesam torbice, polozila sam sve ispite, ostao mi je jos samo diplomski. ali planiram i master da upisem na jesen,
ako budem mogla.
jako me drma zelja za cetvrtim vec neko vreme, ali bojim se svega i svacega, naravno, ipak zivimo u srbiji, pa se zato ne odlucujem jos uvek....
hvala na podrsci zenice [sm=smiley31.gif]




veselicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 21:02:29)

Svaka cast jovice,zelim ti srecu i da brzo ostanes u drugom stanju kad pozelis.Ja imam troje i ne verujem da cu vise ali ja sam to govorila i dok sam imala samo A [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 21:12:45)

Svaka cast Jovice [sm=bravo.gif] ja sam htela troje, al posle silnih komplikacija ne verujem da cu se usuditi, a za cetvoro samo mogu da kazem wow [sm=bravo.gif]
Da vas se ispuni zelja!




Anck Su Nmaun -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 21:13:18)

Jovice svaka cast, meni je troje puna kapa! [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 21:16:45)

Jovice, samo napred, navijamo[sm=bravo.gif]
Veselice, eto i tebe u ovoj temi uskoro[sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 21:20:14)

Hahaha ne,ne jedino ako se desi neplanirano.




Duškić -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 21:40:06)

Svaka cast. Nista lepse od toga ! Dece nikad dosta.
Jeste tesko podizati decu, ali sad kad se skupimo nas cetvoro (dve sestre . Brat i Ja sa porodicama ) nista lepse.




serpica -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 22:40:56)

IZVORNA PORUKA: Duškić

Svaka cas_t. Nista lepse od toga ! Dece nikad dosta.
Jeste tesko podizati decu, ali sad kad se skupimo nas cetvoro (dve sestre . Brat i Ja sa porodicama ) nista lepse.





Ja za ovo zivim,da docekam i vidim porodice svoje dece...
Jovice bravo,neka je samo na zelji opet bravo...
Degu,znas i sama sta da ti pricam... komplikacije se mogu desiti i u prvoj trudnoci ne samo u trecoj,cetvrtoj....sto opet ne znaci da bi treci porodjaj bio los i traumatican,rizik uvek postoji ali je zato nagrada za to neprocenjiva.[sm=smiley1.gif]
Da imam bar 20% sanse da iznesem trudnocu do kraja i bar upola od toga da se nesto ne iskomplikuje na porodjaju... ne bih se dvoumila...za jos jedno
Samo napred drugarice[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 23:02:22)

Jovice, svaka čast. Razlika u godinama kod tvoje dece je baš mala. Ja de bojim trudnoće i za treće. A i ne znam kako bih sama izašla na kraj. Da imam samo jednu sposobnu baku da mi uskoči u pomoć pobekad ne bih se dvoumila.




choopa choops -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 23:30:17)

Juhuuu jovice [sm=bravo.gif] Samo naprijed! Zelim ti da sto prije zatrudnis i da je bezbrizno izneses do kraja![sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.6.2017 23:50:00)

Meni je sve još sveže, tek je 3 meseca prošlo od porođaja, pa možda zato, ali ja se više neću porađati, hvala lepo. Nakon onakve mučne trudnoće i njegove povrede na porođaju, ne ne. Ja te degu potpuno razumem. Iako jesam razmišljala o tome da imamo četvoro, i rado bih ja imala još jedno dete, ali samo da ga neko iznese i rodi za mene[sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 9:01:07)

Hvala vam na podršci.. Ali iskreno ne znam da li ću se usuditi.. Uvek je tu mozak koji koči stvar. uvek može da se nadje hiljadu razloga za i protiv.. Kad bi znali šta nam donosi sutra donošenje odluka bi bilo prelako.. A ovako nikad se ne zna...
Ali smešno mi je sto sam isto i ja pomislila nakon porodjaja sa Miloradom, kao super prošlo je to je to, i eto sad opet radi crv :)




jovicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 9:08:29)

Degu ne znam kakve si probleme imala, ali ako želiš, treba da imate još dece, jer stvarno koliko god da je izazovno, za nas koji volimo velike porodice, je predivan osećaj kad si overnumbered :)
Šerpi svaka čast na želji, ti si stvarno žena zmaj!




Sanjica26 RR -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 9:15:52)

Bas ovo sto kaze Sanjalica da imamo jednu sposobnu baku ne bih se dvoumila za trecu trudnocu. Jako je tesko posebno kad radis.




Anck Su Nmaun -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 9:25:30)

Uhh ne tesko nego jedva izvodljivo..ja se jako bojim kad se vratim na posao da necemo moci sve da postignemo i da cu morati da dam otkaz [sm=smiley13.gif]
Sasvim je drugacije kad imas bake i deke i kad si sam, nebo i zemlja!




jovicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 9:50:24)

Mi nemamo skoro nikakvu pomoć. Moja svekrva uskoci bas bas kad mora.. Drugu pomoć nemamo.
Ali za treće i četvrto dete se dobija dve godine bolovanja Sanjice, tako da dok bi se ti vratila na posao, treća beba bi već mogla da ide redovno u jaslice.
Ja se najviše sad i dvoumim zbog posla, jer ako krenem da radim sumnjam da ću moći da prekidam posao zbog još jedne bebe. A i ako počnem da radim kao programer neće me biti kod kuće do pet svakog dana. Ovako ako bih rodila sad jos jedno dete ostala bih kod kuće uz decu još dve godine, i usput završila master...




Anck Su Nmaun -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 9:56:01)

Ja nemam ni tu pomoc " ako mora"...zna nekad biti jako cupavo. A i kad krenu u jaslice... pa privikavanje pa prehlade.. starija krece u skolu...
A radno vreme nam je divno ovo Evropsko ...ma haos !
U mom okruzenju ima dosta mama sa troje dece i vise ili ne rade ili su privatnici pa im se moze.
Nije da odgovaram , sve je to lepo..drzava daje pare i ne moras da radis dve godine a sta posle?




Bunnyca -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 10:06:46)

Svaka cast svakoj majci sa troje ili cetvoro dece[sm=bravo.gif]

Ja sam imala tri trudnoce, ali evo dve uspesne, sada bi trebalo drugi put da se porodim.Dakle planirala bih troje maksimum, ali sada ostajem na ovome.Nazalost, kasnije se udala, kasnije rodila, sad imam vec 37, tako da, da sam ranije rodila prvo, da imam mogucnost finansijsku i da sam sacuvala zivce imala bih troje sigurno[sm=smiley1.gif]
Radim u drzavnom organu i kod mene mnoge zene imaju troje dece, dobijaju ve godine porodiljsko,ali i to proleti, pa je najteze kada se vrate na posao dete ima tek dve godine.Srecom, onda ova starija cuvaju mladju, pa je malo lakse




bubulence -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 10:07:29)

Jovice, bravo [sm=bravo.gif]. Lepo je cuti i da neko ima zelju za cetvrtim detetom.. Ne razmisljaj mnogo nego na posao [sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.6.2017 10:08:36)

Pa posle tražim posao isto kao i sad sto bih tražila :)
A i nisu neke pare za cetvrto dete, ne bih zato rodila, naravno nisam nikad ni radjala da bih dobila pare od države, to je smešno.
Treće, četvrto dete prelezi sve živo do drugog rodjendana, tako da je što se toga tice opuštenije za vrtić.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>