RE: Četvrta trudnoća i porođaj (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


vocicana -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 15:21:47)

Ja Choopo pomislila [sm=smiley36.gif]




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 20:43:54)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Kokonat

U sustini ako se dobro pazis, malo teze moze da se desi..
Ja svaki put kad sam neplanski ostala trudna bilo je nekih rizicnih odnosa, na primer ponovljen seks, a da se nije oprao i sl. Posto je kod mene i to rizicno tokom plodnih dana.
Sad koristimo kondom tokom plodnih dana i nema greske :)


Pa znam, i ja spadam u te rizične. Što kaže moja dr:" Nemoj muž ni da te gleda sad ako ne želiš da ostaneš trudna"[sm=jezicek.gif]



Bukvakno. Ja sam imala dve skoro pa misteriozne trudnoce, tako da svasta moze da se ocekuje :D




vonavoj -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 21:59:27)

Kod mene je tako i doslo do trece trudnoce...kao prosla ovulacija 4 dana..a mm se zaigrao[sm=jezicek.gif].kao nije me razumeo...rekla sam da bez kondoma vise ne prilazi..




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:05:20)

joooj von[sm=smiley36.gif]
nemO da me plasis, onda od sad ceo mesec kondom! ili apstinencija, bolje apstinencija [sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:16:48)

[sm=smiley36.gif] kako kaze moja koleginica :NEmoj se i NE boj se [sm=jezicek.gif]

Ja sam pila tablete za kontracepciju do letos i onda smo odlucili da cemo da pravimo drugo.Mene vise hvata panika tokom onog dela dok dojim i dok ne smem takvim metodama da pribegavam. Al imamo jos neiskoriscenih kondoma u fijoci [sm=smiley36.gif]Vi ste lude. 4 dece! mislim svaka ali svaka cast.

Ja 15 godina drzim casove i do ove godine nikad nisam imala toliko porodica u kojima ima troje i vise dece. [sm=bravo.gif] Ovde u Futogu svi troje il cetvoro. Mislim svaka im cast





vonavoj -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:19:42)

Ja sam pila pilule 2 godine..ali dosta..stavila prosle godine mirenu..ispala sama,organizam je izbacio..sad je red da se mm kastrira[sm=jezicek.gif]..




vocicana -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:22:40)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:27:19)

Kod isključivog dojenja je zastita 99% kao sa pilulom. Ali kod ISKLJUCIVOG dojenja na zahtev. Pa vi vidite koliko ćete biti posvećene dojenju [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:30:09)

kokonat sad me ne cudi sto imas 3[sm=smiley36.gif] cudi me da nemas petoro [sm=jezicek.gif]

Iako zena doji na zahtev i iako zena nema mesntruaciju npr sve dok doji dete, postoji naravno sansa za trudnocu. [sm=zz_mstickle.gif]




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:31:57)

Izguglaj :) pitaj neku savetnicu za dojenje, ako meni ne verujes, ali to je tako :)




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (7.12.2017 22:35:14)

Evo linka na kome mozes procitati o tome : https://www.plannedparenthood.org/learn/birth-control/breastfeeding




Misha i Ljisha -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 8:28:59)

da a to je varijanta da dete stalno sisa na svaka 3 sata danju i na svakih 5 sati nocu. Jedino onda pod uslovom da mama nije dobila menstruaciju, Ja dobila odmah mesec i po posle porodjaja. Tako da puj pike ne vazi. A snajka je ostala trudna tako jer je bas mislila da ne moze. Tako da... Nemoj se i ne boj se[sm=jezicek.gif]




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 9:45:54)

To je varijanta u kojoj beba samo sisa, ekskluzivno dojenje(znaci nista malo vodice, malo caja ili bilo čega drugog). I zastita je 99%.
Svaki dan covek nauci nesto novo, ne treba bezati od toga, mozda ti kasnije bude korisna ova info ;)




Kokonat -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 9:51:31)

Ja sam svakako praktikovala i prekinut snosaj tokom isključivog dojenja Milorada i nema brige. Dupla zastita. Mada mi inace u normalnim uslovima kada imam ovulaciju prekinut snosaj nije dovoljna metoda, dva puta sam tako ostala trudna.
Von zato ja sad racunam da su mi plodni dani od 7 dana menstruacije do tamo negde 21,22 dana, tako da bude prostora i ako se pomeri ovulacija. Znaci prakticno pola meseca koristimo kondom, pola ne, i to mi je najefikasnija metoda.




Peace* -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 12:23:24)


IZVORNA PORUKA: Kokonat

To je varijanta u kojoj beba samo sisa, ekskluzivno dojenje(znaci nista malo vodice, malo caja ili bilo čega drugog). I zastita je 99%.
Svaki dan covek nauci nesto novo, ne treba bezati od toga, mozda ti kasnije bude korisna ova info ;)


Nikada ne bih to isprobala na sebi. Ne verujem u to. [sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 12:27:53)


IZVORNA PORUKA: Kokonat

Kod isključivog dojenja je zastita 99% kao sa pilulom. Ali kod ISKLJUCIVOG dojenja na zahtev. Pa vi vidite koliko ćete biti posvećene dojenju [sm=smiley36.gif]

Ja sam sve tri dojila ovako,a dobijala sam na sest,sedam meseci posle porodjaja.Mada ne verujem da se ne moze ostati u drugom stanju,svi kazu da moze.




emicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 12:39:10)

Ljiso defininitivno to je najbolji vid zastite,bravo za koleginicu [sm=smiley36.gif]
Zene svaka vama cast,svima vama koje imate vise od dvoje djece.Ja mnogo volim vidjeti veliku porodicu ali ja sebe nikad nisam vidjela sa vise od dva gremlincica [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (8.12.2017 12:42:50)

Svi kazu da moze i da se dosta zena zeznulo bas zato sto.je verovalo da je dojenje tako reci zastita. Nemojte se.oslanjati na to. Svasta
Ja licno sam dobijala.odmah posle lohija sva tri puta . I sva tri puta dojila.




jabudic -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 12:32:27)

Jesam li sama u ovoj temi? 😁





emicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 14:15:32)

Jubudic jel zezas 😊





jabudic -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 15:14:27)

Nope 😁





Ana RR -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 15:17:51)

Jabudice, mi ćemo da se pretvaramo da smo sa tobom u temi [sm=smiley4.gif]




jabudic -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 15:49:04)

E pa hvala vam, ja sam navikla da zajedno trudnujemo 😁🥰





physio70 -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 16:01:18)

Bravo za cetvrto dete. Retkost u danasnje vreme.




emicaa -> RE: Četvrta trudnoća i porođaj (19.5.2020 17:25:45)

Jabudic evo ako treba i ja cu glumiti trudnicu da ti pravim drustvo 😂 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>