RE: Prvi ciklus posle trudnoće (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


MasnaMasnica -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 10:56:50)

Sa Unom posle 6 mesci.
Sa Norom posle 3 meseca.
Sa Dusanom danas , skoro puna 4 meseca, povezujem to sa tim sto ga nocu ne dojim jer spava od 21i30 do 7h ujutru pa sisa.




Maraj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 11:12:30)

Masnice [sm=bravo.gif] vazno je da decko spava nocu
Tako da jos jednom bravo za spavanje [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 12:20:40)

Masnice.kako bre prespava noc,svaka cast! Sigurno je zato.




MasnaMasnica -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 13:19:25)

Hvala Maraj i cestitam na 🎀😙.
Von as trecom je najlakse videces.
E i super da sam dobila sada krecem u operaciju zvala spirala.😀😁




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 15:36:38)

Odmah da ti kazem.zajebi spiralu..idi u temu,pa ces videti..puno loseg iskustva!




jess021 -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 16:04:24)

I ja da cestitam na tako super spavanju[sm=bravo.gif]
Ja sa L posle 6 nedelja, a sa M posle 7 meseci.




Maraj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (24.3.2018 16:19:24)

Ja sam 6 meseci nakon cr dobila ciklus. L se svskako budio non stop da sisa ili samo da je drzi u ustima.
Uglavnom , [sm=bravo.gif] jos jednom za spavače. Neki ciklus dodje odma nakon mesec dana od porodjaja , samo nek se nocu spava [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




marolija -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (28.3.2018 1:06:09)

Ne znam da li je pravo mesto za pitanje, al mozda je neko imao slicno iskustvo. Naime posle porodjaja sam krvarila skoro 2 meseca, pa je to prestalo na nedelju dana pa pocelo ponovo i trajalo jos nekoliko dana. Sestra mi je rekla da je to verovatno menstuacija, medjutim posle vise se to nije desavalo do pre mesec i po. tacnije 9 meseci posle porodjaja desilo se blago krvarenje. Zakljucila sam da je to mens., a onda se jos 2 puta desilo posle toga (3 blaga krvarenja u roku od mesec i po). Da li se desavalo jos nekome? Kazu posle trudnoce sve nenormalno je normalno, pa vise ne znam da li je to razlog da odem ginekologu?[sm=zmeden.gif]




vocicana -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (28.3.2018 22:53:31)

Marolija dobro dosla. Pitanje jeste i nije za temu, ali svakako trebas ici ginekologu, to je od hormonskog disbalansa, redice se , tako ti je organizam odreagovao na sve. Ne sekiraj se. Ako nemas nekih drugih problema, pusti bar jos mesec dva, ako se ne sredi idi ginekologu.




Dragce86 -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (30.3.2018 10:35:19)

Draga, i ja mislim da treba da se javite ginekologu, ovako napamet je bzvz pricati...Nek uradi ultrazvuk i briseve i Papa test, pa ces biti mirna ;)




Mariya -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (26.4.2018 0:35:27)

Tačno 14 meseci nakon porođaja!




mama Jo -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (26.4.2018 9:19:43)

Joj Mariya blago tebi!!

Meni je svaki prvi ciklus posle porodjaja uzasno bolan bio..




mama Jo -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (2.5.2018 17:42:04)

I oba posle 3 meseca 😏




MimaKos -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (2.5.2018 17:43:08)

Tek kad prestanem da dojim dolazi..




mama ivane -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (16.5.2018 12:24:39)

Posle prvog porodjaja sam dobila mens. posle 2 meseca a posle drugog porodjaja dobila sam posle 11 meseci nemam vise bolne menstruacije kao pre




Misha i Ljisha -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 15:48:05)

I evo me u temi. Malo pre vise od mesec dana sam se porodila. Danas sam dobila menstruuaciju. Ne verujem kakav sam baksuz. Taman mi je prestalo krvarenje prosle nedelje skroz i prvo sam sad pomislila ma krvarim jos al evo sveza krv plus menstrualni bolovi. Znaci to je to. I sa D kad sam se porodila dobih u rekordnom roku. Nista mi to ne bi bilp strasno ali kao i D evo i P nervozan i kenjkav tacnk na njih utich tj su uticali moji hormoni. [sm=smiley13.gif]




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 15:52:43)

Da li si toliki baksuz?!?!
Da,da..bebe odmah osete promenu mleka..




Maslacak15 -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:03:33)

o koji je to smor[sm=smiley13.gif] Ja jos nisam ali necu jos dugo garant. Posle prve dve trudnoce sam posle 3 i posle 4 meseca. Sad dajem sebi jos maks metar dana, ali vrlo verovatno dosta ranije. Dojim samo jednom nocu, premda ne mislim da sam jos ovulirala. A ima srecnica koje ne dobijaju dokle god doje. Nista nema gore od kombinacije dojenja i PMSa.




Misha i Ljisha -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:08:06)

Katastrofa sam. Crna oko ociju. U bolovima. Ovaj mali nervozan. Meni se standardno jede slatko. Ma fuj sam




Misha i Ljisha -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:20:53)

I da dodam nema veze sa dojenjem nocu. D sam dojila nocu do 11tog meseca.




Maslacak15 -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:36:49)

Pa nekima ima. Kod mene je bila minimalna razlika. Sa prvim sinom dobih posle tri meseca a njega Sam Malo dojila i dohranjivala, sa drugim, Koji Mi je dusu izvadio da max 3 sata razmaka ritmom 24 h / Dan posle 4. Sad verujem da ce vec uskoro. Na ulzrauvuku 8. Maja vec Su jajnici bili aktivni i osecam ih a i endometrijum Nije Bio Bas tanak. Kontam Jos Par nedelja i to e to. A ima zena Kod kojih dokle god doje ne vraca se ciklus. Dve godine , dve godine.srecne Li Su.....tezak smor. Bas smor.




Ana RR -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:38:32)

Ljišo, razumem te. Ja sam dobila 45 dana posle porođaja.




BubaBubica -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:49:17)

Ljiso ja sam posle prvog porođaja dobila ravno 28 dana posle porođaja! [sm=zz_timebomb.gif] Jedino što nisam dojila uopšte ali je bila tačna u dan [sm=zmeden2.gif]
Posle drugog porođaja sam dobila posle 5 meseci a sad posle godinu i dva meseca. Ovaj put sam baš odmorila od nje. Skoro dve godine bez [sm=hudicek1.gif] ako ne računamo krvarenje posle porođaja [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:56:19)

Kod mene dojenje ima veze sa menstruacijom..cim sam krenula sa cvrstom hranom kod devojcica..i smanjio se broj podoja i vestica je stigla..sa obema oko 8og meseca.




Misha i Ljisha -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 16:58:16)

A jel moguce da mi dete dobilo bubuljice zbog toga




Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>