RE: Prvi ciklus posle trudnoće (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 17:13:22)

Kod mene je bilo veze izmedju dojenja i prvog ciklusa da je beba pocela da odbija da sisa. Mada, verovatno se i samo potrefilo vreme...
Sa sinom sam poslednju mens imala 18.02. porodila se u novembru pa dobila 20.02.
Sa cerkom poslednja mens 31.08. porodila se u maju, dobila 30.08.
Nju sam vise i duze dojila nego njega.




milicicak -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 18:34:42)

Ljiso, ne mogu da verujem da si tako brzo dobila... Bas te nece [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (21.5.2018 22:22:16)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

I evo me u temi. Malo pre vise od mesec dana sam se porodila. Danas sam dobila menstruuaciju. Ne verujem kakav sam baksuz. Taman mi je prestalo krvarenje prosle nedelje skroz i prvo sam sad pomislila ma krvarim jos al evo sveza krv plus menstrualni bolovi. Znaci to je to. I sa D kad sam se porodila dobih u rekordnom roku. Nista mi to ne bi bilp strasno ali kao i D evo i P nervozan i kenjkav tacnk na njih utich tj su uticali moji hormoni. [sm=smiley13.gif]

I ja sam odmah dobila i sa jednom i sa drugom. Taman ssm mislila da odmorim od krvarenja kad eto odmah dobila.




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 1:43:46)

I ja da se upisem,proslo je 34 dana od porodjaja,a mesec dana od datuma kad sam popils lekove da se mleko zaustavi i ne verujem da vestica stize. Tacno me pms drmao 3 dana,sad me pece zeludac,hormoni.
A za tacno mesec dana idemo na odmor,baksuz,na 7 dsna i bas cu tad ds imam..ne verujem da mi se ovo desava svaki put ppsle prvog ciklusa..evo treci put,drugu menstruaciju imam na odmoru..
Da li smem normalno tampone da koristim?




Maraj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 5:45:58)

Pari pa jel ti se ciklis odmah stabilizuje ? Dobijas uredno na 28 dana? Mozda ti drugi ciklus pozuri pa te uhvati samo prvih par dana. Za tampone...pa ne znam...ne deluje mi da ne bi smela...al otkud znam, bolje nazovi i pitaj gin ili halo bebu




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 7:01:21)

Maraj,to sam ja[sm=jezicek.gif]
Pa uglavnom mi bude izmedju 31 i 35 dana..ne dodje ranije.




Maraj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 7:24:00)

Boze von...tek sad vidim da sam napisala Pari [sm=smiley36.gif]
I ja sam odlepila skroz




Anck Su Nmaun -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 7:36:06)

Nedelju dana nakon zavretla lohija stigla i redovna posle bila.




Maraj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 7:38:52)

Ja sam lohije imala skoro 2 meseca. A prvi ciklus tacno 6 meseci od porodjaja.
Al von je uzimala tablete za zaustavljanje laktacije tako da je zato kod nje ranije




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (5.7.2018 7:46:00)

Ja sam se tome nadala,da me ne potrefi 4.8..ali ne,ja sam baksuz, prokleto zensko.




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (6.7.2018 8:40:34)

Da obnovim temu,ovo je strasno koliko mi ide
.nocas sam svakih sat vremena trcala na wc,ali bukvalno trcala i sednem,sljuc,sveza krv,ne ugrusci koje imam kad inace stigne vestica..
Nadam se da nece vise biti toliko traje vec 8h tako jako krvarenje.




Misha i Ljisha -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (6.7.2018 10:44:26)

jap von znam sve znam. Sutra ce bito bolje. Meni je naredni dan bilo neuporedivo manje krvarenje nego taj prvi




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (6.7.2018 12:13:37)

Jel ti i sledeca bila tako obilna,ili manje?




pari -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (6.7.2018 12:23:32)

Vidim maraj me spominje [sm=smiley36.gif]
Ja ne znam da li sam imala ili ne menstruaciju jer sam imala lohije pa prestalo malo pa ponovo krvarenje pa sve manje...
Videcu kod dr ako ona to moze da vidi...

Von,nadam se da ce ti prestati brzo




MasnaMasnica -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (6.7.2018 12:34:55)

Meni je prva bila bas odliv ,znaci na 2 sata sam menjala ulozak a tampon na pola sata.
Evo cekam cetvrti ciklus ovih dana, pa da odem do moje dr . Nilako da odem na kontrolu posle porodjaja , jer sa 6 nedelja D i ja zaglavismo u bolnici, i posle toga uvek sutra cu i evo 7 meseci sram me bilo ,sada cu da odradim sve.




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (7.7.2018 8:53:53)

Masnice,utesila si me..znaci i kod tebe tako..a sledeca[sm=smiley36.gif]
A jos interesantnije sto od sinoc nema nista,cak ni na papiru..bukvalno je 48h tutnjala i to je to[sm=zmeden.gif]
Moram kod dr,ali termini slobodbi su u septembru,moracu privatno.




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (7.7.2018 10:04:43)

Da osvezim,ipak ide,jedva sam stigla do wca..




Maslacak15 -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (14.7.2018 9:07:06)

Da se i ja upisem. Kao Sto sam predvidela dojenje round the clock nije mnogo odlozilo pricu. Dobila Sam prekjuce, i Kod mene odliv za pricu...smor.




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (16.7.2018 21:56:13)

Maslacak,bas smor..znaci i kod tebe odliv..
Kod mene izgleda opet stize,vec 2 dana me boli glava,rame..i odem na wc,kad tragovi krvi..trebalo bi da sam na polovini..
Videcu sutra.
Mada tako.mi je bilo i posle prvog porodjaja..dve menstruacije za 2 nedelje.aj neka me onda zaobidje za odmor. Svakako cu otici do ginekologa,da me.pregleda..i da vidim da li mozda neke hormone da uzmem..a on pocinje da radi tek 23.7




pari -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (10.9.2018 7:28:35)

Ja upravo dobila...3 i po meseca od porodjaja...dojim...




vonavoj -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (10.9.2018 7:44:29)

Pari,mozes ocekivati da ce te beba zezati sad,trazice cesce siku. A mozda bude i obilno..




pari -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (10.9.2018 7:45:45)

Sinoc i nocas je bas cesto sisala...videcemo danas kako ce biti




milicicak -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (14.9.2018 19:15:03)

I ja da se zapljunem. Mislim da mi ni lohije nisu posteno prosle a vec sam dobila... Ide nesto mrljavo ali su menstrualni bolovi tu...Najvise me nervira sto se smanjilo mleko i sto V zeza sa sisanjem a taman smo se koliko toliko usemili 😓




milicicak -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (18.9.2018 11:41:19)

Opet ja ovde 😊
Meni i dalje traje, mrljavo ali curka po malo. Mnogo smara...




milicicak -> RE: Prvi ciklus posle trudnoće (28.9.2018 9:41:09)

I treci put za redom ja 😂
Opet sam dobila 😖 siznucu. Moram pod hitno kod dr da odem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>