RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (14.1.2021 0:14:36)

Da, soda bikarbona je super stvar.





Ivanka 75 -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (14.1.2021 0:51:47)

Iščitah sve... Ja sve čekam da ovo moje dete od 160cm udje u te faze ali ništa mnogo još uvek.  Grudi su kaaaaaaaao nešto krenule, ali kaaaao. I to vise mene zanima nego nju. Dosadna sam joj.


Sanjice, idite kod lekara da bi ti znala šta da, radiš i kako da se ponašaš. Da budeš mirne glave. Detetu je potrebna smirena majka. Nadam se da će te to umiriti. 




Sanjica26 RR -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (14.1.2021 0:58:48)

Otkucah post i izbaci me. 😠 Obavezno idemo. U petak treba da me zove endokrinolog sa instituta. Iskreno zabrinuta sam. Mm mi je rekao da preterujem. Pravim problem gde ne postoji. 




dunja RR -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (14.1.2021 1:10:15)

Sanjice proveri, ali je verujem da je sve ok [sm=smiley31.gif]
Bićeš mirna nakon doktora, dobićeš savete.






Ivanka 75 -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (14.1.2021 1:17:09)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Otkucah post i izbaci me. 😠 Obavezno idemo. U petak treba da me zove endokrinolog sa instituta. Iskreno zabrinuta sam. Mm mi je rekao da preterujem. Pravim problem gde ne postoji. 


Naravno da si uznemirena kad se to prvi out desava. Od provere i razgovora sa lekarom glava ne boli. Razjasnice ti neke stvari i znaces kako da se ponasas na dalje. Ne slusaj tm. Musko. Za njih su devojcice barbike koje treba da sutiraju loptu




Andjelcicc -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (2.2.2021 19:40:24)

Nisam nasla odgovarajucu temu, pa bih ovde pitala. Izvinjavam se unapred...Moja devojcica uskoro puni 10 godina, pre par dana pozalila mi se da je boli jedna sisica, kada sam pipnula oset_ila sam zlezdicu, ali na drugoj nisam, ja nesto ne mogu da se set_im kako je to kod mene bilo, pa ajde da vas pitam jel to ok, sigurno neka ima vise iskustva od mene, da na jednoj oset_im na drugoj ne. Hvala puno 




Sanjica26 RR -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (2.2.2021 20:03:14)

Andjelcicc, normalno je. Tako je i kod T bilo. Posle je bol presao i na drugu. Spontano je prosao bol. 





Andjelcicc -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (2.2.2021 20:14:44)

Sanjice, hvala puno.

I ja sam isto mislila, ali djavo mi ne da mira, majka ko majka, uvek u nekom strahu... 




Sanjica26 RR -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (2.2.2021 20:40:48)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Otkucah post i izbaci me. 😠 Obavezno idemo. U petak treba da me zove endokrinolog sa instituta. Iskreno zabrinuta sam. Mm mi je rekao da preterujem. Pravim problem gde ne postoji. 


Naravno da si uznemirena kad se to prvi out desava. Od provere i razgovora sa lekarom glava ne boli. Razjasnice ti neke stvari i znaces kako da se ponasas na dalje. Ne slusaj tm. Musko. Za njih su devojcice barbike koje treba da sutiraju loptu



Kod S je sve ok. Cula sam se sa endokrinologom. Rekla je da nema potrebe da dolazimo na institut. Spontano je prosao bol i sve se vratilo u normalu. Rekla je dr da nekad i hrana uzburka hormone. Mleko da se izbaci. Mlecni proizvodi ne. Piletinu, ne potpuno. Od tada ne dajem piletinu dok ne nadjem domacu. 




Ivanka 75 -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (2.2.2021 20:57:04)

Dobro je Sanjice. Svaka promena na deci nas uznemirava. Ljubim vas! 😊 





Sanjica26 RR -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (3.2.2021 11:25:31)

Kako ne Ivanka. Malko sam se smirila. Super je onaj stetoskop. Zakazali su mi konsultaciju sa endokrinologom. U vreme koje su mi rekli zvali. Vrlo su profesionalni. 





Duškić -> RE: Prevremeni pubertet kod devojčica (8.2.2021 13:22:14)

Naravno da je bolje pitati i uraditi sta god , nego sedeti i cekati da prodje, a precrknes od straha, ovako te dr,umiti.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]