cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

Porodila se sama, CARSKIM REZOM!

clock-img

12.1.2017

Sara Tojer je 5. janura na svet donela četvrto dete, sina. Porodila se carskim rezom, sama. Fotografije sa porođaja je postavila na stranici “Birth Without Fear”.

Porodila se sama, CARSKIM REZOM!

Kada je otkrila da je trudna, počela je svima da priča o želji da učestvuje u svom porođaju, znala je da treba da se porodi carskim rezom. Pričala je sa lekarima, sestrama, babicama. Svi su joj rekli da je moguće, ali da treba da sačeka da porođaj krene, da se vidi da li sve ide kako treba, pa da se onda donese odluka. Rekli su joj da će poslednju odluku doneti tim koji joj bude na porođaju.

 

A onda je došao dan. Porođaj je zakazao. Provela je u bolnici osam sati, Malo je ležala, a dok je šetala ubeđivala je glavnu doktorku da joj pomogne da ostvari svoj san.


Nakon pola sata ležela je na stolu. Dobila je anesteziju, doktorka je napravila prvi rez, bebina glava je izvirila, a Sara je sina uzela ispod miški, i izvukla ga iz stomaka.


“To je bilo nešto najluđe i najdivnije što sam u životu uradila!”, napisala je Sara.

 

Dodala je da preporučuje svim trudnicama da se pripreme i da ne odustanu od svojih želja.

 

Izvor: Birth Without Fear/blic.rs

Prijavi se i prati razvoj svog deteta

Besplatne nedeljne e-novosti, koje pomno prate razvoj tvog deteta.

Tvoj email

Predviđeni datum porođaja

calc-img

Izračunaj datum porođaja

Poslednji tekstovi

article-img

Poslednje teme sa foruma

message-img