cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

"Molim za ples!"

  
clock-img

16.02.2009, 02:36

clock-img

Anoniman

Moj muž sluša Tehno! Jasno vam je da tu nema "Molim za ples"... user posted image

Jel vaši muževi plešu? Jel to rado rade?

clock-img

16.02.2009, 03:22

clock-img

cale17

pencil-img

19

MOJ MUZ VOLI DA PLESE,I DOBRO TO RADI.BOLJI JE OD MENE!

clock-img

16.02.2009, 06:37

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Antitalent totalniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

16.02.2009, 10:05

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Ja sam se, takoreći, zaljubila u mm tokom jednog plesa, dok smo još bili prijatelji. Tačnije, prvog našeg plesa user posted image  Voli da pleše! Nije on neki "igrački" tip, ali ples može.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

16.02.2009, 10:09

clock-img

Veselinovici

pencil-img

27

Moj muz isto slusa tehno i ja slusam tu muziku ali naravno kao i svako zensko volim i neke mekse tonove, nisam kao mm bas bas zagrizena samo i samo za elektronsku muziku.
Zivo me zanima sta ce raditi na svojoj svadbi 24. maja, kako ce plesati i da li zna user posted image
ja znam, htela sam da ga malo naucim ali nece ni da cuje, kaze da ce to doci samo od sebe, bas me zanima i tako cu se smejati kada bude poceo da me gazi po vencanici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.02.2009, 10:20

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Moj dragi voli da izvodi razne akrobacije. Uvek u naš ples ubacimo i neku aikido tehniku user posted image
Posle naše svadbe drugarica me pitala da li smo vežbali da se onako vrtimo skačemo i ostalo. ha ha hah auser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

16.02.2009, 11:21

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Veselinovici

Zivo me zanima sta ce raditi na svojoj svadbi 24. maja, kako ce plesati i da li zna user posted image



Ne brini - zna! user posted image

clock-img

17.02.2009, 02:03

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Ja volim da plesem, ali nisam bas dobra u tome (mislim na klasicni ples), a mm bas bas to voli. Cak je jedno vreme hteo da idemo na ples kao da ucimo jer nam je oboma super kad vidimo bracni par na nekom vencanju koji extra igra. Ali nikako da se organizujemo. Inace, posto sam ja nevidjeni tremaros i ne volim kad me svi gledaju, na svojoj rodjenoj svadni nismo plesali zajedno. user posted image Mene je bio blam, a sad mi je bas bas krivo.

clock-img

17.02.2009, 02:06

clock-img

joja

pencil-img

31

LENKKKKKKAAA?

clock-img

17.02.2009, 18:59

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

ja volim da plesem,a mm muz me.i bas me zanima kako cemo to izvesti na nasoj svadbi,jer je kod nas obicaj da kad udju svi gosti koji su isli na vencanje da onda mladenci udju,prodju kroz salu i onda otplesu.joj mogu da ga zamislim user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.02.2009, 19:55

clock-img

Anoniman

Ma ništa ne brini, otplesaće super! user posted image

clock-img

17.02.2009, 19:59

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Daj Boze ali cisto sumnjam.Mogu da ga zamislim vec sada a nisam rekla da je jako stidljiv i verovatno da ce to za njega biti veliki blam.na sta li ce liciti taj ples user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.02.2009, 00:55

clock-img

Anoniman

Zato smo mi preskočili taj ples. user posted image  Odigrali smo u jednom momentu uz "Crne kose, noge bose..." ne želim da vam prepričavam kako je to izgledalo... user posted image

clock-img

19.02.2009, 02:11

clock-img

kumara

pencil-img

1426


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zato smo mi preskočili taj ples. user posted image  Odigrali smo u jednom momentu uz "Crne kose, noge bose..." ne želim da vam prepričavam kako je to izgledalo... user posted image



E uz to smo i i igrali!! Na obe svadbe!!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.02.2009, 20:41

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Mm prilicno dobro plese, ima osjecaj za ritam!
Mada, neki njegovi pokreti su meni smijesni pa se on onda naljuti i nece dalje da igra...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

20.02.2009, 20:44

clock-img

lucia

pencil-img

187

ja djuskam non stop tesko me ispratiti, mm vise uziva sedeci ali dobro djuska,nekako seksi muskastouser posted image

clock-img

20.02.2009, 20:46

clock-img

Mery

pencil-img

230

je smo antitalenti za ples, s tim sto ja bez obzira volim da igram a on NE. Na svadbi smo plesali samo uz jednu pjesmu da ispostujemo taj dio koji svi imaju (ples mladenaca).

clock-img

20.02.2009, 20:48

clock-img

Mery

pencil-img

230

IZVORNA PORUKA: Mery

Oboje smo antitalenti za ples, s tim sto ja bez obzira volim da igram a on NE. Na svadbi smo plesali samo uz jednu pjesmu da ispostujemo taj dio koji svi imaju (ples mladenaca).

clock-img

20.02.2009, 20:48

clock-img

lucia

pencil-img

187

tako ja stojim s pevanjem,ne znam al volim!!! moja okolina sizi ali ja se ne dam!

clock-img

20.02.2009, 21:04

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Ja volim da plesem, kao klinka sam isla u plesnu skolu user posted image

mm nije neki talenat ( da me ne cuje user posted image ) ali voli da djuska sa mnom.

on voli da sve radimo zajedno tako da verujem da bi radio bukvalno sve zaradi toga!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.02.2009, 21:14

clock-img

stsanja

pencil-img

63

Moj muzic je savrsen plesac,za razliku od mene,tako da kad on vodi i ja ispadam dobra plesacica!!Ja volim brze ritmove..Cim se oporavim od porodjaja( 10.tog aprila mi je zakazan porodjaj),muz i ja se upisujemo na SALSU,sto se on ,naravno,slozio..

clock-img

07.03.2009, 17:07

clock-img

afrodita

pencil-img

1814

IZVORNA PORUKA: lu

Antitalent totalniuser posted image


i moj takodje

clock-img

26.09.2013, 21:06

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Mm voli da plese... nije nesto previse vest ali se trudi user posted image

Inace upoznali smo bas tako sto me je na mom maturskom ( zurka u dvoristu skole user posted image ) pozvao za ples...bilo je blesavo i mnogo mi se dopalo !

clock-img

30.12.2013, 12:01

clock-img

kvazar

pencil-img

76

Ja volim da plešem,i u tome uživam sa mojom ženom,mada od dece i obaveza nemamo toliko vremena da sada negde izlazimo.Kada deca malo odrastu nadam se da ćemo imati više vremena

clock-img

30.12.2013, 16:20

clock-img

mamica 91

pencil-img

464

MM drzi plesnu skolu, i bas mora da me MOLI za ples user posted image