cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!

  
clock-img

03.12.2013, 15:19

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Da li šaljete Novogodišnje čestitke?
Odnosno, kada ste poslednji put nekome poslali čestitku, i kada ste poslednji put dobili od nekoga čestitku za Novu godinu? Pride, ne mislim na čestitke putem maila, niti e-čestitke sa raznih sajtova, niti na sms čestitke! Mislim na ove prave, stare dobre čestitke bez kojih se do skora Nova godina nije mogla ni zamisliti!

Da li ste do sad pravili sa dečicom čestitke za bake i deke, ujke, strike i tetke?
Tako lepa tradicija... i tako zabavno i radosno provedeno vreme sa decom user posted image

user posted image
Evo nekih ideja Novogodišnje i Božićne čestitke


A ja imam jedan predlog za vas, u cilju da to postane jedna lepa tradicija i praksa na našoj RR - potrudite se da sa nekim sa Ringeraje razmenite adrese, pa međusobno pošaljite čestitku!
Nema većeg i lepšeg uzbuđenja od toga kad se otvara koverta i čita tih par redova sa najlepšim željama

clock-img

03.12.2013, 15:21

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

divna tema user posted image
mi se spremamo uveliko za slanje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

03.12.2013, 15:22

clock-img

lesica

pencil-img

12011

I mi, i mi user posted image
Biće od srca, kakve god bile user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

03.12.2013, 15:25

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

user posted image Ideja je divna i mi ćemo se potruditi da napravimo neku lepu čestitku ,pa da se sa nekim razmenimo

clock-img

03.12.2013, 15:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Jupiiii, baš se radujemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.12.2013, 15:37

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Šaljem a ove godine proširujemo svoj prijateljstvo i na RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

03.12.2013, 15:42

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

I mi spremamo cestitke user posted image user posted image

Malo nam je kuca svjetlucava od sljokica , kosa ofarbana zlatnim gliterom ali sve u duhu praznika . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

03.12.2013, 15:54

clock-img

jole82

pencil-img

5143

E ovo je praznična euforijauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

03.12.2013, 17:51

clock-img

dunja RR

pencil-img

30172


Predivna ideja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

03.12.2013, 19:28

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ideja je super...verovatno možemo napraviti i više čestitki pa sa razmeniti sa više ringerajacauser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 3.12.2013 19:29:38 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

03.12.2013, 22:19

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Biće od srca, kakve god bile user posted image



Sa ovim se slazemuser posted image

clock-img

04.12.2013, 13:58

clock-img

Alexxa

pencil-img

811

Divna ideja! Ja sam ove godine i onako planirala da pravim sa Mašom čestitke i da šaljem rodbini. Ona je još mala za neko veće učestvovanje, ali vol da šaramo zajedno.

clock-img

06.12.2013, 13:35

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Ovo je sjajna ideja!!! Tina i ja ćemo rado napraviti čestitke i razmeniti ih sa RR drugarima koji to budu želeli!!!user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

06.12.2013, 13:44

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja sam se već dala u akciju i pravimo čestitke uveliko,ja napravim a Viki i Viktor ukrašavaju sa paketićima i pahuljicama,mada mi je Viki pomogla i da je isečem,nema šta imam pomoći i više nego što mi treba...Viki može i sama praviti čestitke

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

06.12.2013, 13:50

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Mi pravimo nekih 15-20 komada i nosimo bakama, dekama, ujacima, ujnama, tetkama, kumovima, prijateljima i šaljemo onima koji žive u drugom gradu i u drugoj državi. Dobijemo manje nego što mi sami napravimo, ali imamo posebno mesto za sve novogodišnje i božićne čestitke i sklanjamo ih tek kad i jelku sklanjamo, posle ih sve čuvamo.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

06.12.2013, 13:53

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Znam da sam negde stavljala slike davno, evo ovde na OVOJ TEMI.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

06.12.2013, 14:11

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Didy,super su vam čestitke....Evo ja ću ubaciti sliku naše čestitke što smo juče pravili ja Viktor i Viktorija

user posted image
Ostaje još da vidimo kako ćemo se razmenjivati sa čestitkama

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

06.12.2013, 14:32

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Prelepe su,Lesice,nesto mi posebnu toplinu ima tvoja,mada ih dosta nismo ni videli. Ja sam sa samo jednom nasom ringerajkom razmenila cak koje pismo,ne e-postom,nego mi postar doneo ,posle duzeg vremena,bila sam odusevljena,nema takvog uzbudjenja kad otvaras e mailuser posted image I posto imam dosta ovde dragih ljudi ,da ne bude sa samo jednom osobom,ja bih rado i od srca poslala nespretnu,ali ''''srcanu''''cestitkicu od mog Davida i mene.Naravno,ko zeli. Ako nas pre ne iznenadi malac,Davidov bratuser posted image

< Poruku je uredio Dada81 -- 6.12.2013 14:42:20 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

10.12.2013, 09:25

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ima li neka Ringerajka raspoložena za razmenu čestitki,ja napravila brdo sa Viktorom i Viktorijom,pa sam pomislila da na vrema počnem da šaljem dok još nije počela Novogodišnja euforija kod poštarauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

10.12.2013, 11:05

clock-img

nela79

pencil-img

1371

Evo nasih cestitki. Spremne za slanje.

user posted image

clock-img

10.12.2013, 11:10

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Baš su vam divne čestitke, mi praktikujemo da šaljemo, iskreno to su me "navukli" svekijevciuser posted image , ali sada mi je to baš divno i uživam u tome.

clock-img

10.12.2013, 11:40

clock-img

dunja RR

pencil-img

30172

Vikiveki, pozovi devojke sa kojima želiš da se razmeniš u pp, pa pošaljite jedne drugima. Biće baš divno da se mališani obraduju čestitkama od svojih drugara! Još ako se vide na Deda Mrazu, biće super :)

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ima li neka Ringerajka raspoložena za razmenu čestitki,ja napravila brdo sa Viktorom i Viktorijom,pa sam pomislila da na vrema počnem da šaljem dok još nije počela Novogodišnja euforija kod poštarauser posted image




< Poruku je uredio dunja RR -- 10.12.2013 12:09:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

10.12.2013, 13:52

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

A sto se mozda clanice ne bi prijavile negde pa da se "slucajnim uzorkom" razmene adrese ko kome treba da salje? Mozda bi se tako vise ljudi ukljucilo?
Sta znam... Ako je komplikovano nikom nista.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

11.12.2013, 18:27

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Ideja koju je iznela NM je sjajna, i mi smo pričali o tome, ali ne stigosmo odmah da ispišemo.

Dakle, hajde da se svi koji žele da naprave i pošalju/prime čestitku prijave ovde. Pa ćete nam pp-om poslati adrese, a onda ćemo mi bukvalno slučajnim izborom da izvučemo ko će kome da pošalje, i poslaćemo vam nazad na pp kome šaljete. A onda kako koja stigne možete da fotkate i napišete od koga je.

I hajde nek "prijave" za čestitke budu do 19. decembra, pa da već 20. pošaljemo ko kome šalje.


Nadam se da nisam previše konfuzna user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

11.12.2013, 18:35

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Evo Kaca i ja se prijavljujemo da budemo kreativne. user posted image Valjda ce liciti na nesto.user posted image

Lesice, Ani RR sam slala adresu zbog one nagrade. Je l treba da ponovim na pp?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel