cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Šta pokloniti partneru za Novu Godinu?

  
clock-img

04.12.2008, 14:05

clock-img

Anoniman

Šta ćete kupiti partneru / partnerki za Novu godinu?

< Poruku je uredio Lu RR -- 2.11.2010 10:34:05 >

clock-img

04.12.2008, 14:06

clock-img

maslacak

pencil-img

97

Parfem, isto kao i svake godine (voli se čovjek mirisati)

clock-img

04.12.2008, 14:08

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Jao ja ne znam... Jos nam je i godisnjica braka blizu NG, tako da i trebaju 2 poklona. Za NG mislim da cu nesto obicno tipa dzemper/majca... a za godisnjicu moram da smislim nesto romanticno...

clock-img

04.12.2008, 14:09

clock-img

Anoniman

Ja mislim da će moj dobiti papuče! user posted image

clock-img

04.12.2008, 14:11

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Jel to treba da mu bude neka poruka ili .... ??? user posted image

< Poruku je uredio Lenka -- 4.12.2008 14:12:00 >

clock-img

04.12.2008, 14:22

clock-img

Anoniman

Naravno da ima poruka - raspale su se one koje sada nosi! user posted image

Šta si ti bezobraznice mislila? Da je papučar? user posted image

"Šta je kume, predaješ mi štafetu?" user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 4.12.2008 18:42:51 >

clock-img

04.12.2008, 14:58

clock-img

kumara

pencil-img

1426

user posted image user posted image user posted image Ma ne, nego samo pitam... user posted image

clock-img

04.12.2008, 15:01

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha


"Šta je kume, predaješ mi štafetu?" user posted image



Ovo je nešto interno! Izvinjavam se svima na forumu!

clock-img

04.12.2008, 18:26

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

E super tema! Dva dana vec razmisljam o tome i nijedna moja ideja mi nije dovoljno dobra.
Htela bih da mu kupim bas nesto posebno, ali jos nisam smislila šta user posted image
Dajte ideje!!!

clock-img

04.12.2008, 23:44

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Ja sam mom muzicu kupila 101 Must See Movies. Covek obozava filmove, fotografiju pa za svaku priliku dobije po knjigu iz tih oblasti ili neku monografiju poznatih umetnika ( i sam je zavrsio Akademiju - slikarstvo ) user posted image A to mi je nekako i najlakse jer radim u knjizari user posted image

clock-img

05.12.2008, 08:04

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca02

Dva dana vec razmisljam o tome i nijedna moja ideja mi nije dovoljno dobra.



Reci nama te ideje...

A što se tiče toga koji poklon je dovoljno dobar... Sem ako muž nema neki hobi (kao Mayin), mislim da ni jedan poklon nije dosta dobar. Možda je stvar u romantičnosti, možda je bolje napraviti nešto romantično. Ko ima malu bebu, svakako će biti kod kuće (manje-više svi) pa nije problem napraviti ukusnu večeru uz sveće.

clock-img

05.12.2008, 12:55

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Da, ja sam uvek za te romanticne poklone, ali nemam uvek vremena da ih pravim, pa se nekad sve to svede na nesto obicno. Mene nervira da mu kupim dzemper (mada ce ove godine verovatno tako nesto dobiti user posted image ) jer mu to ionako kupim bez povoda, pa mi onda tako nesto nema smisla.

Za nasu prvu godisnjicu sam naprimer nasla neku firmu koja gravira flase i case, pa sam porucila flasu sampanjca i dve sampanjske case sa nasim imenima izgraviranim. To je sitnica, ali mi je bilo jako lepo jer cemo to cuvati ceo zivot.

clock-img

05.12.2008, 12:58

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lenka


Za nasu prvu godisnjicu sam naprimer nasla neku firmu koja gravira flase i case, pa sam porucila flasu sampanjca i dve sampanjske case sa nasim imenima izgraviranim. To je sitnica, ali mi je bilo jako lepo jer cemo to cuvati ceo zivot.



Eto, recimo, jeco!

clock-img

05.12.2008, 13:02

clock-img

Lu

pencil-img

15094

A moj muž nije nimalo romantik,on je praktičar zato će vjerojatno dobiti džemper ili kolekciju kozmetike koju koristi,a možda i parfem,
hej dajte mi ideje za parfem,koji se vama muški parfemi sviđaju,odnosno vašim partnerima?

clock-img

05.12.2008, 13:12

clock-img

maslacak

pencil-img

97

Svaki ukus je drugačiji, meni se sviđa ovaj parfem

Versace Eau Fraiche

Bočica izgleda jeftino, al unutra mmmm, sexa ne fali

clock-img

05.12.2008, 13:14

clock-img

Anoniman

Ja otkidam na Paco Rabane XS... user posted image   KLIK
A moj muž ga ne koristi... user posted image
Mogla bih mu ga kupiti za NG... user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 5.12.2008 13:29:21 >

clock-img

05.12.2008, 13:16

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Ja od mog verovatno opet necu nista dobiti... user posted image Njega mrzi da smislja takve stvari, pa mi samo kaze idi kupi nesto sama, a meni je to glupo. Mada da ne grasim dusu, ume on da me iznenadi obicnim danima sto mi je isto super, pa se zato i ne bunim.

Meni je jako lep parfem Carolina Herrera 212 Sexy men (KLIK). Moj muz ga je dobio na poklon i obozava ga.

clock-img

05.12.2008, 13:29

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Evo jedna super stranica sa opisom parfema,muških i ženskih

klikić

clock-img

05.12.2008, 15:46

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Muški
Davidoff - Cool water
 
A ženski...ja sam manijak za parfeme i imam ih puno puno. Danas sam otkrila i savršen novi Lancome-ov Magnifique user posted image

clock-img

05.12.2008, 15:51

clock-img

Anoniman

Ja sam nedavno dobila ovaj od muža i totalno sam oduševljena!!!!

Paco Rabanne BLACK XS perfume KLIK

clock-img

02.11.2010, 09:49

clock-img

1zvezdana1

pencil-img

195

user posted image prelep parfem nadam se moj sledeci 

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

clock-img

02.11.2010, 09:55

clock-img

viking

pencil-img

6663

Mislim da ću mm-a počastiti aparatom za espreso... To mi je plan za sada, ali ima vremena.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

02.11.2010, 09:57

clock-img

Anoniman

S obzirom da ja ne radim, ako bih kupila mužu poklon to bi bilo od zajedničkih para, koje btw nemamouser posted image pa sam smislila da mu poklonim sebe u prazničnom izdanju, deo pre izlaska, a deo posleuser posted image

clock-img

02.11.2010, 09:59

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lu RR

A moj muž nije nimalo romantik,on je praktičar zato će vjerojatno dobiti džemper ili kolekciju kozmetike koju koristi,a možda i parfem,
hej dajte mi ideje za parfem,koji se vama muški parfemi sviđaju,odnosno vašim partnerima?



neko je pomenuo davidoff cool water - volim i muski i zenski, ali od muskih obozavam armani code...kad smo mm i ja tek poceli da izlazimo osetila sam ovaj miris i nisam mogla da se odvojim od njega user posted image

clock-img

02.11.2010, 10:00

clock-img

Anoniman

Ja nemam pojma , staviću mu bebu pod jelku , bolji poklon neće moći da dobije ... Mada , pre 2 godine sam mu kupila retrovizor za Yugo Floridu ... user posted image