cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Žensko veče

  
clock-img

13.03.2013, 12:29

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Nekada se ovo svodilo na lumperaj uz piće (nikada iće) do zore. A sada, najčešće neko ićeuser posted image uz po koje piće i čašicu razgovora, neretko padne i po koji film,predstava i s'' vremena na vreme malo duže ostajanje u nekom od klubova u kojima je muzika dovoljno glasna ali ne previše da ne možemo da se čujemo..
Uglavnom,sutradan je glavobolja neminovna,bar kod mene.

Kako su izgledale vaše ženske večeri,a kako izgledaju sad?

< Poruku je uredio lesica RR -- 13.3.2013 12:30:13 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.03.2013, 12:39

clock-img

adulence

pencil-img

7314

uhhhh moje zenske veceri....su pocinjale oko 4,5 popodne kada bi otisla na posao radila sam u jednom jako lepom i poznatom beogradskom pabu,uglavnom radila sa devojkama,tu smo se zagrevale kao i uvek,a onda bi u vecini slucajeva otisli u KST i dosla bi kuci oko 6,7 ujutru....kad se setim...

clock-img

13.03.2013, 12:44

clock-img

lesica

pencil-img

12011

KST...uh uh davno beše,mnogo davno user posted image Pa zagrevanje pred dragstorom na ćošku,hehehe,pa koješta.
A sad-ostanem li duže od 2 ujutru,pa još ako popijem dva tri pićenceta...majko mila,izjutra izgledam kao bačena sa lopate.
Ali zato sad volim kad odem sa ženama u neku kafanicu,pa klopica,pićence, muzika na uvce.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.03.2013, 12:44

clock-img

Janncica

pencil-img

2329

Eh nekad... user posted image Tako mi fale i drugarice i nasa okupljanja i glupiranja.
Sad mi je zenko vece kad uspem da se istusiram i operem kosu,a ne cujem S kako place,mi muz ne kuca da pozurim(jer on place),se J ne piski.user posted image
Totalno sam ocajna domacica.

clock-img

13.03.2013, 12:47

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

pa eto , prvo smo se skupile kod one sto zivi najblize centru , tamo se kikotale , zavrsavale spremanje , malo se " ohrabrile " i onda na svirku ili u diskoteku ili u moje vreme je korzo jos licio na nesto pa na korzo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

13.03.2013, 12:48

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Janncice,nemoj bre tako! ja ću da te vodim u ženski provod kad prodje ovo ludilo ovde user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.03.2013, 12:48

clock-img

Janncica

pencil-img

2329

a sise kuci da ostavim? user posted image

clock-img

13.03.2013, 12:50

clock-img

lesica

pencil-img

12011

Njih ispumpaj,pa u frižider strpaj. A ja inače volim Zemun user posted image pa možemo i u neki komšiluk kod tebe!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.03.2013, 12:51

clock-img

sarti

pencil-img

328

Janncice, danas si raspolozena za citateuser posted image

clock-img

13.03.2013, 12:51

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Okupljanje kod neke od nas,onda slede razna feniranja,lakiranja,sredjivanja uz poneko picence i to traje i traje i onda izadjemo do jutra i svaki izlazak je uvek bio bolji pd prethodnog ,ustavri nemam nijedan propali izlazak za sobom

clock-img

13.03.2013, 12:54

clock-img

Janncica

pencil-img

2329

hehee volim Galeb na keju. Odlicna je atmosfera. user posted image
A izgovor :debela sam i nemam sta da obucem?user posted image
Nego obozavam tamburase i sad volim vecerice sa prijateljima pored Dunava,a nekad ludilo do zore u diskotekama. Nisam bila u nekom klubu bas dugo,a poslednji put kad smo otise,kao sa marsa da smo pale. user posted image

clock-img

13.03.2013, 13:01

clock-img

Sesilija 83

pencil-img

1826

Uh obozavam zenska druzenja,imam dva drustva da kazem jedno iz osnovne i jedno iz srednje skole i oba su totalno razlicita i idemo na razlicita mesta(u pitanju su dva grada) tako da je provod zagarantovan... a uvek se desi da sretnemo jos nekog pa se to pretvori u opste leeedilouser posted image

clock-img

13.03.2013, 19:31

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Okupljanje kod neke od nas,onda slede razna feniranja,lakiranja,sredjivanja uz poneko picence i to traje i traje i onda izadjemo do jutra i svaki izlazak je uvek bio bolji pd prethodnog ,ustavri nemam nijedan propali izlazak za sobom


Kod mene potpuno istouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

13.03.2013, 21:55

clock-img

branki*

pencil-img

20828

jao,kako mi falee zenske veceriuser posted image ..priustim i sad ponekad to,ali sve je vremenski ograniceno i to me nervira.ranije-okupimo se kod jedne,pijuckamo,grickamo,sminkamo se,isprobavamo garderobu,a usput ogovaramo malo,pricamo o momcima,dogodovstinama,pustimo muziku,posle moze i izlazak u diskoteku ili klub,mada mi je i bez toga srce bilo na mestuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

13.03.2013, 22:09

clock-img

Bebilina

pencil-img

2304

Ako su u ppitanju drugarice bez dece onda isto ovako: doterivanje kod jedne, muzika, picence pa u taxi I pravac klub ili diskoteka. Tako I u Sr I vani, I pre braka I dece I sad. Sa bivsim koleginicama uvek zaglavim do 4-5, ali to su celi devojacki vikendi kad otputujem kod jedne od njih, pa sledeceg dana mogu da spavam.
Ako izlazim sa mamama onda se ili nalazimo u restoranu kad deca polegaju ili idemo kod jedne kuci, pa narucimo take away I ponekad ostanemo na spavanju, ponekad nas trezni muz razveze kuci user posted image
Sutra uvece imam veceru I pice uz zivu muziku sa mamama skolaraca, al sumnjam da cu stici jer putujemo jutro posle...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

clock-img

13.03.2013, 23:07

clock-img

milicicak

pencil-img

7329

Uh, kako mi fali jedno zensko vece :)
dok smo bile mlade i lude i studirale uglavnom je bilo okupljanje kod neke od nas pa spremanje pa grad gdegod :)
a sad kad su stigli klinci onda opet okupljanje kod neke od nas (ta mora da izbaci muza iz kuce) pa gricke, pice, smeh... razgovori o muzu i deci su zabranjeni

clock-img

13.03.2013, 23:17

clock-img

minna

pencil-img

3196

Ranije bi to obicno prvo bio kafic u Kraju, na po jedno, dva, tri...user posted image piva, a posle bi nastavljale vec negde
Sad cak I kad izadjemo to bude neka opustencija, jer ako nije ne mogu da ustanem ujutru I uopste da funkcionisem ceo Dan
A Nedostaje mi to jako, ne toliko da izadjem koliko ta opustenost, sad iako izadjem non stop blenem u tel...

clock-img

14.03.2013, 07:29

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

Mislim da su zene najgori muskarci kad se okupe. Ex, kad bi oni znali kako mi pijemo pivo i podrigujemouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

27.09.2013, 19:40

clock-img

lilihip

pencil-img

173


IZVORNA PORUKA: lesica RR

KST...uh uh davno beše,mnogo davno user posted image Pa zagrevanje pred dragstorom na ćošku,hehehe,pa koješta.
A sad-ostanem li duže od 2 ujutru,pa još ako popijem dva tri pićenceta...majko mila,izjutra izgledam kao bačena sa lopate.
Ali zato sad volim kad odem sa ženama u neku kafanicu,pa klopica,pićence, muzika na uvce.



Potpis

clock-img

23.10.2018, 00:47

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Nedostaju mi oni devojački izžasci dok sam bila na studijama. Sad su aktuelni kafići, restorani, kućna druženja... Ali sve je to lepo na svoj način.

clock-img

18.07.2019, 21:33

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Sutra imam zensko vece posle iiiii mnogo dugo, mm kaze zaredjala si u poslednje vreme 

clock-img

11.06.2020, 20:13

clock-img

branki*

pencil-img

20828


IZVORNA PORUKA: branki*

jao,kako mi falee zenske veceriuser posted image ..priustim i sad ponekad to,ali sve je vremenski ograniceno i to me nervira.ranije-okupimo se kod jedne,pijuckamo,grickamo,sminkamo se,isprobavamo garderobu,a usput ogovaramo malo,pricamo o momcima,dogodovstinama,pustimo muziku,posle moze i izlazak u diskoteku ili klub,mada mi je i bez toga srce bilo na mestuuser posted image


fale.....
slusam rozgu live...pijuckam radler...
jer se navikne covjek na dobro i zlo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

26.06.2020, 11:40

clock-img

lepic

pencil-img

338

Bas je lepo kada se drustvo skupi. Zensko veceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.06.2020, 11:43

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Ne da mi moglo, nego bi bas prijalo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

26.06.2020, 11:43

clock-img

bikicaV

pencil-img

1015

Prijalo bi sa drugaricama malo izaci i ludovati.