cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Angelmanov sindrom

clock-img

24.08.2016, 15:09

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Tražila sam ali nisam uspela da nađem ovde nešto o ovom genetskom poremećaju....Ako ima nekoga ko ima dete ili nekoga u blizini sa ovim sindromom,dobro bi mi došla bilo koja vrsta saveta i iskustva.Do sada nisam imala prilike da se sa tim sindromom sretnem a imaću u grupi takvo dete.Pregledala sam na netu sve što sam mogla naćiuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 24.8.2016 15:12:25 >

clock-img

04.03.2017, 21:30

clock-img

Andrea AS

pencil-img

3

Ja sam mama devojcice sa Angekmanovim sindromom, bice mi drago ako mogu da pomognem

clock-img

04.03.2017, 21:35

clock-img

Skockica

pencil-img

1088

Ja prvi put cujem za to. Mozete li malo detaljnije, koje su karakteristike takve dece?

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

clock-img

04.03.2017, 21:39

clock-img

Andrea AS

pencil-img

3

Angelmanovim sindromom izvinite na gresku

clock-img

04.03.2017, 21:44

clock-img

Andrea AS

pencil-img

3

To je neuroloski sindrom i vezan je za 15 hromozomom. Zovu ih deca andjeli zbog cestog ksrakteristicnog smeha, vole da se maze jako su umiljati ali i hiperaktivni,ne govore imaju epilepsiju itd. Predivni su

clock-img

04.03.2017, 22:20

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Oh boze mili. Ljubim vas hrabre mame, pisite, bas bi volela da cujem o toj mutaciji. Nije tako cesta ali sa veoma specificnim simptomima i pratiocima. Da li svako dete sa Angelkmanom ima epilepsiju? Pisite mame.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

28.03.2017, 21:25

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja sam odavno postavila ovu temu ...mislila sam da je niko nije zapazio,a sada vidim da ima neko.Mene to zanima jer u mojoj grupi dece u vrtiću imam dečaka sa takvim sindromom,i drago mi je da mogu reći da je za skoro godinu boravka ostvario veliki napredak...kada je u septembru došao u grupu mi,vaspitači,kao i stručni saradnici,uglavnom nismo znali sa čime se susrećemo,videli smo samo snimke na netu.Andrea kolika je tvoja devojčica i da li je nekad išla u vrtić?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image