cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Angelmanov sindrom

clock-img

24.08.2016, 15:09

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Tražila sam ali nisam uspela da nađem ovde nešto o ovom genetskom poremećaju....Ako ima nekoga ko ima dete ili nekoga u blizini sa ovim sindromom,dobro bi mi došla bilo koja vrsta saveta i iskustva.Do sada nisam imala prilike da se sa tim sindromom sretnem a imaću u grupi takvo dete.Pregledala sam na netu sve što sam mogla naćiuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 24.8.2016 15:12:25 >

clock-img

04.03.2017, 21:30

clock-img

Andrea AS

pencil-img

3

Ja sam mama devojcice sa Angekmanovim sindromom, bice mi drago ako mogu da pomognem

clock-img

04.03.2017, 21:35

clock-img

Skockica

pencil-img

1088

Ja prvi put cujem za to. Mozete li malo detaljnije, koje su karakteristike takve dece?

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

clock-img

04.03.2017, 21:39

clock-img

Andrea AS

pencil-img

3

Angelmanovim sindromom izvinite na gresku

clock-img

04.03.2017, 21:44

clock-img

Andrea AS

pencil-img

3

To je neuroloski sindrom i vezan je za 15 hromozomom. Zovu ih deca andjeli zbog cestog ksrakteristicnog smeha, vole da se maze jako su umiljati ali i hiperaktivni,ne govore imaju epilepsiju itd. Predivni su

clock-img

04.03.2017, 22:20

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Oh boze mili. Ljubim vas hrabre mame, pisite, bas bi volela da cujem o toj mutaciji. Nije tako cesta ali sa veoma specificnim simptomima i pratiocima. Da li svako dete sa Angelkmanom ima epilepsiju? Pisite mame.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

28.03.2017, 21:25

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja sam odavno postavila ovu temu ...mislila sam da je niko nije zapazio,a sada vidim da ima neko.Mene to zanima jer u mojoj grupi dece u vrtiću imam dečaka sa takvim sindromom,i drago mi je da mogu reći da je za skoro godinu boravka ostvario veliki napredak...kada je u septembru došao u grupu mi,vaspitači,kao i stručni saradnici,uglavnom nismo znali sa čime se susrećemo,videli smo samo snimke na netu.Andrea kolika je tvoja devojčica i da li je nekad išla u vrtić?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima