cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Faze sexa koje prolaze svi parovi

  
clock-img

02.04.2009, 15:20

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

I seksualni život ima svoje uspone i padove, razdoblja strasti i zatišja. Sve to ovisi o godinama, odnosu s partnerom, razinom samopouzdanja, no postoje faze u seksu koje svaka žena mora proći

Tako će osim faze strasti i zaljubljenosti, u kojoj ne skidate ruke jedno s drugoga, doći i faza udobnog seksa, ali i faza bez seksa. Vjerojatno ćete proživjeti i fazu iskušavanja novih stvari.

Evo nekih faza koje ćete svakako proći:

Adolescentska faza ili faza zaljubljenosti
Ovo je faza u kojoj izgubite razum i u potpunosti se prepustite osjećajima. Obično se događa na početku nove veze, a puna je seksa, intimnosti, strasti. Možete je doživjeti sa 19, ali i sa 35 godina.

Faza 'nova poza'
Već ste sve iskušali i želite začiniti seksualni život. Dugo ste zajedno, osjećate se slobodno i pokušavate ostvariti maštarije koje se ne biste usudili reći svakome. U ovoj fazi vjerojatno ćete iskušavati nove lokacije, pokrete, seksi igračke. Nastojat ćete pojačati uzbuđenje i seks doživljavati svim čulima.

Faza u kojoj žalite za nečim što ste probali
Svojedobno ste zbog partnera ili iz radoznalosti pristali uraditi nešto od čega vam se sada diže kosa na glavi. Balansiranje između zabranjenog i društveno prihvatljivog ponašanja, između razuma i strasti, nije uvijek lagano. Oprostite sebi ako smatrate da ste prešli tu granicu i više nikada nemojte raditi nešto protiv svoje volje.

Faza seksa na brzinu
Nemate uvijek vremena za paljenje svijeća, pripremanje mirisne kupke ili za  duge predigre. Dobri stari seks na brzaka u zgusnutom rasporedu mogao bi jedno vrijeme postati pravilo. Zašto ne? Žestoko, brzo i učinkovito.

Faza udobnog seksa
Seks na filmu obično je eksplozivan, strastven, požudan i životinjski. U fazi udobnog seksa upravo ovakav seks mogao bi vam nabijati komplekse, jer činit će vam se miljama daleko. Ne očajavajte - u dugim vezama ljudi razviju poseban odnos, u kojem ne treba suviše riječi, jednostavno znate prečac kako jedno drugo zadovoljiti i što najviše volite. Seks više nije samo strast i požuda, već duboka intimnost koju jako proživljavate. Ako vam se ipak sviđa faza zaljubljenosti, nadajte se da ćete nakon ove faze ponovno ući u neko uzbudljivije razdoblje.

Izvor


U kojoj se vi fazi nalazite drage curke?user posted image

A u kojoj bi volele da se nalazite?user posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 2.4.2009 15:31:13 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

02.04.2009, 15:22

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

U prvoj.. i drugoj... i cetvrtoj... i petoj... hm, zanimljivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.04.2009, 15:23

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Ma ja se sve ne mogu odlučiti samo za jednu fazu,ma mi smo ti kao onaj šteker za troFAZNU struju,ima svegauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

02.04.2009, 15:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

IZVORNA PORUKA: Sneža

šteker za troFAZNU struju,ima svegauser posted image




to ti pricam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.04.2009, 15:24

clock-img

Anoniman

s dvoje djece smo najcesce u ovoj fazi... kad se strenemo dodushe user posted image

Faza seksa na brzinu
Nemate uvijek vremena za paljenje svijeća, pripremanje mirisne kupke ili za duge predigre. Dobri stari seks na brzaka u zgusnutom rasporedu mogao bi jedno vrijeme postati pravilo. Zašto ne? Žestoko, brzo i učinkovito.

clock-img

02.04.2009, 15:26

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Volela bih da sam u prvoj ceo životuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

02.04.2009, 15:28

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Lenka,ja tebe i inače zamišljam žestoku,brzu,i učinkovitu!Nema bre kod tebe ono cico mico,polaganceuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

02.04.2009, 15:29

clock-img

Anoniman

Heeeeeeej pa nisi pitala u kojoj bismo volele da smo nego u kojoj smo! user posted image

clock-img

02.04.2009, 15:30

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sneža

Lenka,ja tebe i inače zamišljam žestoku,brzu,i učinkovitu!Nema bre kod tebe ono cico mico,polaganceuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vala nisi fulila ni sekunde ... kakvi ba cico micu nemam ja zivaca za to...

clock-img

02.04.2009, 15:30

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

U pravu zi Snežo, i meni Lenka deluje baš furioznouser posted image user posted image user posted image user posted image Grrrr tigriceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

02.04.2009, 15:31

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Heeeeeeej pa nisi pitala u kojoj bismo volele da smo nego u kojoj smo! user posted image



Evo uredih porukuuser posted image Dodala sam pitanjacuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

02.04.2009, 15:33

clock-img

Anoniman

mijauuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.04.2009, 15:33

clock-img

Sneža

pencil-img

1513


IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

mijauuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

02.04.2009, 16:25

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Sex na brzaka,to mi je trenutno jedina opcija.

clock-img

02.04.2009, 20:18

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

03.04.2009, 01:36

clock-img

Verus

pencil-img

11942

ja sam trenutno u fazi udobnog seksa...a i od tolko mucenja, vec bih mogla i u snu da mutimuser posted image a da se ne probudim!user posted image   nekada mi nedostaje to ludilo tinejdzersko gde smo mogli pet puta na dan, pa i jos!  Nekada me uhvate jos ti leptirici ali posle 15 godina zajednicke veze/braka, mislim da je sasvim normalno da smo tu gde smo!

clock-img

25.05.2009, 14:53

clock-img

Rina

pencil-img

675

Adolescentska faza ili faza zaljubljenosti
Ovo je faza u kojoj izgubite razum i u potpunosti se prepustite osjećajima. Obično se događa na početku nove veze, a puna je seksa, intimnosti, strasti. Možete je doživjeti sa 19, ali i sa 35 godina.



Najbolja ova,sve ostalo je cista tehnika...

clock-img

25.05.2009, 14:58

clock-img

Anoniman

jao...pa ko bi se tu odluchio u kojoj sam fazi....mi faze menjamo iz sata u sat user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.05.2009, 15:00

clock-img

2002m

pencil-img

2595

Jeste najbolja ali brzo prodje, tako mi nekad krivo sto necu vise to dozivetiuser posted image user posted image user posted image kao sto je sex na pocetku veze.

clock-img

25.05.2009, 15:04

clock-img

Anoniman

Sve se troši,dal pre il kasnije,pa i sex

clock-img

27.09.2014, 09:36

clock-img

big mum

pencil-img

1690

Malo da podignem temu -u kojoj ste vi faziuser posted image

Ja sam u faza nova poza i faza udobnog sexa

Kad iskušamo nove poze zaista uživamo u njimauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

clock-img

27.09.2014, 10:01

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: eugenija

Volela bih da sam u prvoj ceo životuser posted image


Takodje i ja bih volela da smo ostali na prvoj fazi ali presli smo sve...

clock-img

27.09.2014, 10:13

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

A na ovoj temi samo jedna stranica. ..user posted image pa otkud znam , malo je zatajilo, previse smo umorni, a i muz mi cesto radi nocne user posted image
Moram da napadam dok mi prilika pa na brzaka user posted image

clock-img

27.09.2014, 10:30

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Ana RR

U prvoj.. i drugoj... i cetvrtoj... i petoj... hm, zanimljivo user posted image




istouser posted image

clock-img

27.09.2014, 11:26

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

ma sve zavisi od situacije, sve faze su zastupljene

Poslednji tekstovi

article-img