writing-img

Grudnjaci

  
clock-img

21.01.2009, 00:34

clock-img

Anoniman

Kakve grudnjake nosite?

Ja nosim isključivo sa korpama. Mnogo mi je gadno kada mi se na majci ocrtavaju bradavice.

clock-img

21.01.2009, 01:40

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Ja uvek nosim sa korpama, ali mora da bude deblji tj. bar da ima umetke jer sam inace skoro pa ravna... user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.01.2009, 01:44

clock-img

Anoniman

Sad kada cike narastu! user posted image

clock-img

21.01.2009, 07:53

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Push up user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

21.01.2009, 08:16

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Ja trenutno uglavnom za dojilje user posted image  I kupila sam jedan sa korpama...tri broja veći nego pre...svi moji stari su mi zasad mali user posted image  Srećom pa ranije nisam imala velike grudi i sad su mi po veličine vrlo ok, ali su potpuno izgubile oblik zbog dojenja user posted image  

clock-img

21.01.2009, 12:23

clock-img

kumara

pencil-img

1426


IZVORNA PORUKA: lu

Push up user posted image



I to prirodni!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.01.2009, 23:22

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

i ja sam do skoro nosila taj sa korpicama ali ja nosim broj 95 i verujte da sam imala muke da nadjem.i onda sam resila da kupim onaj babski i vec sad sam primetila da mi mali a tek sam u 7-oj nedelji

clock-img

22.01.2009, 15:59

clock-img

Anoniman

Meni su mnogo smešne slike iz perioda kada se Luka rodio i ja ga dojim, a moja dojka spram njegove glave... ajao... oooooooogromna! user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.2.2009 11:11:09 >

clock-img

23.02.2009, 11:12

clock-img

Anoniman

Treba opet da idem da kupim grudnjak. user posted image  Ja stvarno ne znam šta se desi, meni kao da se smanje grudnjaci posle određenog vremena... user posted image

clock-img

23.02.2009, 11:26

clock-img

MERYEN

pencil-img

1390

Sa korpama,inace sad mi je svaki mali prosle nedelje sam kupila jedan i on mi je mali,sad su mi grudi ogromne,a mislim da ce biti do pupka kao kese kad prestanem da dojim Jovana,a inace sam imala jako lepe dojkeuser posted image .

clock-img

23.02.2009, 11:35

clock-img

Anoniman

Ma neće meryen, povuče se i koža nakon dojenja. Ne budu baš kao pre, ali ne bude ni jako strašno.

clock-img

23.02.2009, 12:17

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Sa korpama, ranije, obavezno! Sada mi sve smeta, a dok pocnem da dojim.... Inace sam i ja imala male grudi pre prvog porodjaja. Nisu se vratile na staro, ali nisu ni velike. Sad je opet pocelo bujanje, pa dok naidje mleko...samo ne znam sta cu onda da kupujem jer trenutno nosim 95 user posted image

clock-img

24.02.2009, 10:01

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Ja oduvek imam probleme sa brusom! Sta cu kad sam "obdarena" user posted image Silikoni mi definitivno ne trebaju!
Niakd nisam mogla da nosi brus sa korpama.
Pre par godina sam nasla konacno ono sto mi odgovara. Lisca 85 C.

Vidim da neke kupuju 95.
Broj oznacava obim a velicinu korpi oznacava slovce. Najmanje korpe su A, pa onda idu B (koje su najcesce jer nasi glupi trgovci nemaju pojma sa velicinama), onda idu C i na kraju D. Najbolje je da kupite brus koji ima manji obim a vece korpe. Tako se sve lepo smesti i nema da zulja ili ispada!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

24.02.2009, 10:06

clock-img

Anoniman

clock-img

24.02.2009, 10:09

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Bravo Lenka!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

24.02.2009, 10:18

clock-img

Anoniman

Ja radila test i kaze mi da polje za obim grudi ima premalu vrednostuser posted image
Hoce da kazu da imam minus siseuser posted image user posted image user posted image

clock-img

24.02.2009, 10:20

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zile vala me nasmija

clock-img

19.04.2009, 23:30

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Sa korpama,volim tanke bretelice,kombinaciju sa satenom i čipkom!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

19.12.2016, 12:25

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Oduvek sam volela mlitave bruseve bez korpi, ali naravno od pre vise godina kada je krenulo mrsavljenje , nemam sta u njih da stavim vise, pa mi ostaje samo da se divim lepim komadima koje vidim a ne mogu da obucem jer bi izgledala kao dete koje je obuklo babin brushalter. user posted image
Nosim mega bruseve, mesavinu cipke i satena ili onih finih glatmaterijala. Volim udobnost pre svega, a koja marka bruseva vama najvise odgovara sa kvalitetom i cenom?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

19.12.2016, 12:59

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Only push up!!!user posted image

clock-img

19.12.2016, 14:07

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Ja trenutno, u periodu dojenja , koristim one loseg kvaliteta i sa niskom cenomuser posted image ali cesce menjam, tipa sportskih makanih.

clock-img

19.12.2016, 16:51

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

Ja samo nosim Liscine, jer nosim bas specifican br, uska su mi ledja, a korpe F, pa onda 75F je tesko naci, a da su kvalitetni, uglavnom kod njih i izdvojim oko 50e,to su korpe koje imaju neko minimalno gel punjenje. i godinama traju

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

clock-img

25.02.2017, 14:10

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

ja nikako da nadjem odgovarajuci grudnjak,koji god da probam ova saka jada jos vise nestane u njima.Preko neta sam nasla dosta finih ali ne usudjujem se da narucim dok ne probam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

25.02.2017, 14:34

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26830

I kod mene ista situacija Emice. Poludecu sa tim grudnjacima.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.02.2017, 15:08

clock-img

mati

pencil-img

6667

Ja sam nasla model koji mi bas odg, uzimam ga sigurno par godina, samo menjam boje. Trenutno imam crni, beli i plavi...
Inace sam brusomrzac, kao devojka ga uopste nisam nosila, a i sad samo na poslu ili u goste. Do prodavnice nikada, kad izvodim decu kako kad.
Onaj ko je izmislio brus, bio je zenomrzac user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...