cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Insomnia -sta kada ne spavate?

  
clock-img

15.03.2013, 08:36

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Ovo mi je sada prvo palo na pamet.Sta kada ne spavate,cime se ''lecite'' i da li to uopste radite ili cekate da sve dodje na svoje? Ova tema moze i posle da se koristi,ako ima slicno sklonite user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

15.03.2013, 08:38

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Pomaze li kafa jaka da probledite od nje? user posted image Ja bih trebala takvu.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

15.03.2013, 08:50

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

da  kafa  ja  se  nalivam  cim  stignem
a  valjala  si  casa  vina  uhuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

31.03.2013, 00:43

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3419

Kad mi naidje period da ne mogu da spavam, posle 2-3 neprospavane noci sledecu spavam kao top user posted image

clock-img

05.05.2013, 22:21

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Mene muci vec neko vreme,kada se probudim nocu ja igram sudoku,ili citam,pa posle par sati tako zaspim.....A onda preko dana nadoknadim to sto nocu nisam odspavalauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

10.06.2013, 21:14

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

da kucnem u drvo, nemam tih problema...

clock-img

10.06.2013, 21:20

clock-img

World

pencil-img

4234

pa nista, ustanem i gledam tv ili nesto citam ili visim na netu.... uglavnom, nista korisno...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

10.06.2013, 21:23

clock-img

Janncica

pencil-img

2329

Joj...ja se unervozim kad ne mogu da zaspim...a svi ostali ukucani velikog brata spavaju... user posted image Pa mi se piski,pa mi gace udju(sto kaze Balasevic) di vec udju,pa mi se zapusi nos....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... sinoc mi se to desilo... user posted image

clock-img

10.06.2013, 21:24

clock-img

Cindarella

pencil-img

1506

Tesko da cu u naredne dve godine imati ovaj problem.user posted image

clock-img

10.06.2013, 21:25

clock-img

viking

pencil-img

6663

Odem u dnevnu, uključim TV i posle nekog vremena zaspim... Nekad odgledam dve - tri epozode serije dok se to ne desi....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

10.06.2013, 21:30

clock-img

milicicak

pencil-img

7329

Citam ili ribam kupatilo ili perem sudove

clock-img

10.06.2013, 21:30

clock-img

zece

pencil-img

928

gledam tv ili sedam na kompjuter koga ne spijam otocno koga nemozam da zaspijam

clock-img

10.06.2013, 21:30

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

ja uvek mogu da spavam , na kamenu , na stolici i brzo zaspim

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.06.2013, 21:33

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Olga, čista ti savjestuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

24.01.2015, 18:38

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Citam ili cackam po netu .Kada se skroz razbudim I unervozim, onda peglam . Srecom,odavno nisam imala ovakvih epizoda.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

24.01.2015, 18:41

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Citam..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

24.01.2015, 18:44

clock-img

jess021

pencil-img

13373

Citam Blic na telefonu ili gledam tv, mm ludi od tv-a jer mu smeta, ali ko mu je kriv kad je kupio tv u spavacoj sobiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

24.01.2015, 19:14

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Mene i dalje muci,uglavnom citam,tako se najbrze opustim.Ili gledam nesto na animal planet.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

24.01.2015, 19:55

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Ovo user posted image
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

25.01.2015, 09:27

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

Igram igrice na telefonu, citam vesti.

clock-img

26.01.2015, 11:31

clock-img

Buba Mira

pencil-img

757

U poslednih 5-6 dana se jako mučim da zaspim, a mrtva umorna. Ne znam koji mi je. Ajd' da me muči nešto, nego me napadnu takve gluposti o kojima razmišljam, pa mozak jednostavno neće da se "iskluči". Recimo, pokupim neku pesmu u autobusu, pa kad legnem vrti mi se refren po glavi user posted image
Ili odlomak iz knjige. Ili reklama. A sna nigdeeeeeeeeee!

clock-img

26.01.2015, 12:12

clock-img

Brand new mama

pencil-img

1326

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja uvek mogu da spavam , na kamenu , na stolici i brzo zaspim


Olga,ti ko moja mama,jednom je kod komsinice zaspala.Ona jadna radila,dosla mrtva umorna,a bakica opalila pricu od II svjetskog na ovamo.a moja spavalica klimajuci glavom zaspala( kuma i ja smo crkle od smjeha,ali ni to je nije omelo:) Meine hvata da zaspim,pa se probudim dva sata kasnije i kojekakve gluposti mi padaju na pamet,pravim planove u glavi,od sta cu sutra za rucak do sta cu za dest godina da radim...i tako se privuce 4h,ja zaspim i onda sam ko da me neko prebio. Kad mi se spoji tako nedelju dana-bolje samnom ne pricati.

< Poruku je uredio Brand new mama -- 26.1.2015 12:14:33 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

clock-img

26.01.2015, 15:20

clock-img

big mum

pencil-img

1690

Gledam tv pretežno TLS uvjek se nađe neka zanimljiva emisija te ubrzo zaspim,a ako sam baš nasikirana onda ništa od spavanjauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

clock-img

26.01.2015, 15:37

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

u subotu nisam mogla zaspati do pola 2,uglavnom sam razmisljala o nekim glupostima,kako bi bilo ovo ili ono,pa izujem carape,pa ih obujem,pa se otkrijem,pa pokrijem...cackam po facebooku,kuckala sa kumom i na kraju zaspala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

25.02.2018, 01:13

clock-img

Sarav

pencil-img

3861

Vrtim se po krevetu, nikako da se namestim..

_____________________________

Sreća prati hrabre.