cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Koliko često perete veš?

  
clock-img

02.11.2009, 19:58

clock-img

SUPER MAMA

pencil-img

2363

Drage mame recitemi kolko često prate, kolko često vam mašina radi?
Ja perem svaki dan jer imam dve bebe jedna je Monika a druga moj muž.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.7.2011 9:55:41 >

clock-img

02.11.2009, 20:01

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

3-4 puta nedeljno a imam 5 "beba" muz i zivuljke a u istini ja sam ta koja se usvinji samo da pogledam hranu i nemogu da spavam ako je posteljnina duze od nedelju dana na krevetu i tako to... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

02.11.2009, 20:02

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

02.11.2009, 20:20

clock-img

Anoniman

Jako često, imala bih dovoljno veša da je palim svaki dan, ali mi mrsko da prostirem, pa onda nedeljom perem CEO DAN! 

clock-img

02.11.2009, 20:32

clock-img

2002m

pencil-img

2595

Svaki dan, po nekad i po dve masine.

clock-img

02.11.2009, 20:35

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

za sada jednom, eventualno 2x nedeljno, ali to samo iz razloga što ja ne radim user posted image user posted image user posted image user posted image mada i kad sam radila, jednom do 2x nedeljno, s tim da je to bilo kao kod Taše - jedan ceo dan

mislim da će uskoro da se promeni user posted image

clock-img

02.11.2009, 21:17

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

3-4 puta nedeljno - masina za pranje, pa masina za susenje. Kako je krenula zima, racun za struju poraaastaaaooooo!

clock-img

02.11.2009, 21:21

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Svakih 5-6 dana,moje i Rokovo,osim posteljine.

clock-img

02.11.2009, 21:21

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: 2002m

Svaki dan, po nekad i po dve masine.


Pa šta draga pereš tolikouser posted image

clock-img

02.11.2009, 21:23

clock-img

Anoniman

U proseku jedna masina dnevno, nekad perem svaki drugi dan po dve masine, nekad jednu dnevno...uglavnom perem sareni, beli perem 1-2 puta nedeljno, zavisi od menjanja posteljine, a Nesin ves i dalje uglavnom perem posebno, svaki drugi-treci dan, ili ponesto ubacim sa nasim majicama i dzemperima. Sve u svemu, svaki dan.

clock-img

02.11.2009, 21:26

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

U proseku jednu masinu dnevno

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

02.11.2009, 21:32

clock-img

Anoniman



leti mnogo češće nego zimi. leti svaku stvar obučem jednom pa na pranje tako da ima veša za jedan bubanj svaki dan....zimi dva puta nedeljno.

clock-img

02.11.2009, 22:18

clock-img

2002m

pencil-img

2595

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: 2002m

Svaki dan, po nekad i po dve masine.


Pa šta draga pereš tolikouser posted image

user posted image user posted image pa vesuser posted image .Danas sam oprala dve masine belog vesa.Sutra imam sareni i tako u krug.Moj muz kaze da ja perem i cistouser posted image .Mozda mi se desi da jedan dan u nedelji ne ukljucim masinu.Juce nisam, pa sam zato danas imala za dve masine.

clock-img

03.11.2009, 16:49

clock-img

Ana RR

pencil-img

34144

Nema pravila.. svaki dan ako ima veša..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.11.2009, 00:00

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Svaki dan po jednu masinu nekad i dve.Ima nas petoro odraslih a bebin ves perem svaki dan,rucno.

clock-img

08.11.2009, 00:07

clock-img

anuksunamun

pencil-img

2597

dubokoumna tema :)

clock-img

08.11.2009, 09:28

clock-img

Anoniman

Jedno pitanje za one koje peru ves jednom nedeljno, kako uspete sve da osusite, tj.imate li mesta da prostrete toliki ves? Ili imate masine za susenje vesa?
Meni nije problem prati ves, vec gde ga susiti. U kuci necu zbog dece, a napolju nemam strehu nikakvu, pa postoji opasnost da mi pokisne vesuser posted image

clock-img

08.11.2009, 09:44

clock-img

SUPER MAMA

pencil-img

2363

Evo ja od rana jutra pa do sada sam oprala 4 masine


Meni nije problem prati ves, vec gde ga susiti. U kuci necu zbog dece, a napolju nemam strehu nikakvu, pa postoji opasnost da mi pokisne vesuser posted image

A sto se tice susenja to jeste problem, omam veliku terasu ali dzabe jer nije pokrivena tako da nema funkciju nikakvu i ves bi mi pokiso.Ali zato imam zasebnu prostoriu koja e ko soba ali je ostava ima prozor i tamu postavim susaru i sav ves otvorim prozor za da se nestvara vlage a tamo ima i radijator tako da kada budu polu suve stavim ih na radijator deo a nesto i na susacu za peskire u kupatilo.
Tako ja se snalazim tokom jeseni i zime.
U pravo si Zille nije problem pranje nego susenje vesa.

clock-img

08.11.2009, 10:07

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Dok sam radila 3x nedeljno, sad 2x, ali još malo stižu bebci pa će verovatno biti svaki dan!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

08.11.2009, 14:49

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: kaliopi



leti mnogo češće nego zimi. leti svaku stvar obučem jednom pa na pranje tako da ima veša za jedan bubanj svaki dan....zimi dva puta nedeljno.


Pa čime napuniš bubanj...ti i tm po jednu presvlaku,mene stvarno zanimauser posted image
Recimo ja i Roko isto svako veče skidamo normalno sve sa sebe prije kupanja,ponekad on isprlja i još ponešto, kako će mi  to napuniti mašinu...nema šanse a da palim samo to nema šanse.

clock-img

08.11.2009, 14:56

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: kaliopi



leti mnogo češće nego zimi. leti svaku stvar obučem jednom pa na pranje tako da ima veša za jedan bubanj svaki dan....zimi dva puta nedeljno.


Pa čime napuniš bubanj...ti i tm po jednu presvlaku,mene stvarno zanimauser posted image
Recimo ja i Roko isto svako veče skidamo normalno sve sa sebe prije kupanja,ponekad on isprlja i još ponešto, kako će mi  to napuniti mašinu...nema šanse a da palim samo to nema šanse.



ne razumem pitanje draga?  ima nas četvoro u kući.. ne razumem šta te zanima user posted image

clock-img

08.11.2009, 14:58

clock-img

Lu

pencil-img

15094

A ništa onda ako vas ima četverouser posted image
Zanemari pitanjeuser posted image

clock-img

08.11.2009, 14:58

clock-img

nina83

pencil-img

533

Svaki dan, neki put i po 2 masine.

clock-img

14.11.2009, 22:18

clock-img

Didy

pencil-img

7253

E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

14.11.2009, 22:21

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Didy

E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...



.. i ja imam utisak da se vrtim stalno u krug.....user posted image user posted image