cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Mali vodič sex-a u trudnoći - za očeve

clock-img

10.08.2009, 11:35

clock-img

Anoniman

Žena ili djevojka je već u šestom mjesecu trudnoće. Nemate pojma kako bi počeli stvar, a kamoli kako je završili. Ne spavate. Nervozni ste. Ma imamo rješenje za vas.

1)    Kao prvo oboje zaboravite na bebu. Ne, beba neće vidjeti glavić vašeg penisa i ne beba neće imati traume.

2)    Zauzmite ugodan položaj. Nema vratolomija. Žena je trudna, pobogu!

3)    Dodatno stimulirajte njen klitoris. Mnoge žene imaju problem sa prokrvljenosti klitorisa zbog blaženog stanja. Naime trbuh nabubri i plod  blokira prokrvljenost. Dakle, potrudite se.

4)    Pripremite se na to da se fetus pomakne nakon orgazma. Zašto? Kako? Nema veze. Bitno je da se fetusu neće ništa desiti.

5)    Zadovoljite vašu dragu i idite na spavanje. Orgazam kao vrhunac seksa inače potiče san, ali tijekom trudnoće ovo je još naglašenije.


Izvor: rr.hr

clock-img

10.08.2009, 11:39

clock-img

nina83

pencil-img

533

user posted image

clock-img

10.08.2009, 11:39

clock-img

prolece

pencil-img

1341

nije loše. s tim da ovom mom ne treba vodič odlično se snalaziuser posted image

clock-img

10.08.2009, 11:41

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

user posted image user posted image user posted image
Ovo moram da pokazem mm,narocito ovo pod 1,misli da ce bebi nesto da fali,nikako da mu objasnim da nije bas tako. A meni hormoni podivljaliuser posted image

clock-img

15.10.2009, 19:57

clock-img

kopernikom

pencil-img

4

user posted image

clock-img

16.10.2009, 12:28

clock-img

Lisica

pencil-img

115

Pa vidim ja da ovde ima i tata,moracu i ja ovog mog malo ovde da posaljem
bezi od mene kako sam ostala trudna
no on je kriv delimicno nego ga uplasio ginekolog da nema sexa u trudnoci,kao vrlo je rizicno,a ja sve ove mesece pokusavam da mu objasnim da je rizicno za rizicne trudnoce a ne i za mene
ali nista user posted image
sad je jos gore jer ginekolog kad je cuo da jos to radimo rekao da sad obavezno mora da se stane sa tim,skracuje se grlic,preteci raniji porodjaji itd user posted image
zamislite-lud covek

clock-img

16.10.2009, 12:59

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

IZVORNA PORUKA: gagana83

user posted image user posted image user posted image
Ovo moram da pokazem mm,narocito ovo pod 1,misli da ce bebi nesto da fali,nikako da mu objasnim da nije bas tako. A meni hormoni podivljaliuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
isto!
samo što se ovaj moj plaši zbog onog spontanog. A i mene je strah iskreno rečeno!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

09.01.2011, 02:25

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Odlična teorija!
Nama su preporučili da se suzdržimo do kraja trudnoće!!!!!!!
Ostali smo uskraćeni za to iskustvo!!!!!!!
Da li je to ok ili ne?
Pomešana su mi osećanja!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:42

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Tata S:
Još malo pa i to će proći!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:45

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520


IZVORNA PORUKA: smeško

Tata S:
Još malo pa i to će proći!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Racunaj jos 6 nedelja posle porodjaja minimum...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

17.01.2011, 00:46

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Zar toliko!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:47

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Zar toliko!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:48

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Da,ali bolje je da cutim vise,prolupaces veceras user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

17.01.2011, 00:50

clock-img

smeško

pencil-img

4271

NE!!!!
BOLJE JE DA ZNAM ŠTA ME ČEKA!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:52

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Pa i to sto kazes user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

17.01.2011, 00:54

clock-img

smeško

pencil-img

4271

SEX !!!!
Kako to daleko zvuči!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2011, 00:56

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Nista strasno,mi nismo od septembra 2009 do jula 2010...Skoro godinu dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

17.01.2011, 01:00

clock-img

smeško

pencil-img

4271

Mi smo zadnji put, xmxmxmxm 1. ili 2. 3. 2010.!!!!
Majko moja!!!!!!!!!!

clock-img

28.01.2013, 23:10

clock-img

snovi

pencil-img

283


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Žena ili djevojka je već u šestom mjesecu trudnoće. Nemate pojma kako bi počeli stvar, a kamoli kako je završili. Ne spavate. Nervozni ste. Ma imamo rješenje za vas.

1)    Kao prvo oboje zaboravite na bebu. Ne, beba neće vidjeti glavić vašeg penisa i ne beba neće imati traume.

2)    Zauzmite ugodan položaj. Nema vratolomija. Žena je trudna, pobogu!

3)    Dodatno stimulirajte njen klitoris. Mnoge žene imaju problem sa prokrvljenosti klitorisa zbog blaženog stanja. Naime trbuh nabubri i plod  blokira prokrvljenost. Dakle, potrudite se.

4)    Pripremite se na to da se fetus pomakne nakon orgazma. Zašto? Kako? Nema veze. Bitno je da se fetusu neće ništa desiti.

5)    Zadovoljite vašu dragu i idite na spavanje. Orgazam kao vrhunac seksa inače potiče san, ali tijekom trudnoće ovo je još naglašenije.


Izvor: rr.hr



user posted image