cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...)

  
clock-img

06.08.2009, 11:07

clock-img

Anoniman

da li lakirate nokte? omiljena boja? koja marka itd..itd

Ja mogu da se ne našminkam, ali nokti moraju biti nalakirani! Volim crvenu i bordo, ali kada su mi kraći nokti i crni to mi je nekako standardno

Međutim obožavam one lude  drečeće boje, plava(al dobro plava-vrišteća, trenutno mi je ta boja), roze drečeća,  žuta, zelena, narandžasta, ljubičasta.

marka je za crveni, bordo i crni loreal(jer ja to zaslužujemuser posted image )

a za ove drečeće boje DM-ovi lakovi koji su pravo pojeftini oko 2,5 eura a velike bočice


< Poruku je uredio lesica RR -- 6.11.2013 9:14:57 >

clock-img

06.08.2009, 11:14

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Draga, toplo preporucujem. FENOMENALAN JE user posted image user posted image user posted image  meni najbolja crvena EVER!

klik

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

06.08.2009, 11:21

clock-img

Anoniman

evo to je ovaj što mi je trenutno na noktima , samo ova slika ima previše sjaja user posted image
znači plavi i ta marka S-he (ja mislim da je to DM-ovo)

user posted image

i zaboravih reći  channelov crveni je isto odličan user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.08.2009, 11:28

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Draga, imam i ja ovaj plavi. ISti! user posted image  Jeste DM-ov. Nisam ga dugo stavljala...
obavezno ovaj OPI probaj...ma ja mislim da ces se oduseviti. A stoji na noktima vekovima. Ja sad na nogama imam ovaj:
user posted image

kozmeticki salon u koji idem na pedikir i nekad na manikir iskljucivo koristi OPI lakove i isprobala sam mnoge boje. Stvarno su sjajni!

Kod kuce koristim ove koje si ti pomenula i mnogo volim Bourjois lakove

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

06.08.2009, 11:30

clock-img

Anoniman

hoću Jeco svakako ... pošto su mi lakovi opsesija ...kako vidim koju boju, što luđu to bolju,  tako kupujem... luđak za lakove pa to ti je

moram vam samo uslikati jednu torbicu koju nosim sa roze drečećim lakom, ektra je user posted image

clock-img

06.08.2009, 11:48

clock-img

Anoniman

UVEK su mi nalakirani nokti.

Boje... u naletima! Dobijem napad crvenog, i onda nedeljama samo crveno. Sada sam u fazi belog, ali ne kreč belog, nego ono... sedefasto, nežno belo! user posted image

Nemam neku marku koju kupujem. Kupujem ih u DM, kupujem ih na pijaci, po kinezima...

clock-img

06.08.2009, 11:55

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Ja sam tako nekad, a onda sa kontala da mi i od nekvalitetnog laka zute nokti, pa sto sam starija gledam da sebi priustim sto kvalitetnije mogu. Makar, za pocetak, da kupim u parfimeriji. Vise ne kupujem nigde drugo.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

06.08.2009, 12:03

clock-img

Anoniman

Meni ne požute.

clock-img

06.08.2009, 12:14

clock-img

Lenka_

pencil-img

36

Isprobala sam mnoge marke lakova, pošto su i meni oni opsesija i potpisujem da nema boljeg od Deborah lakova. Imam ih u skoro svim nijansama, a obožavam one tamne: bordo. modro ljubičaste i sl (osim crnih) .Takođe, mislim da Max Faktor ne opravdava cenu koju ima.

clock-img

06.08.2009, 12:26

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ja imam oko 40 lakova(previše što jest jestuser posted image )
Čim bacim one koji su se počeli sušiti ili im istekao rok dokupim nove.
Imam raznih marki,pa sigurno da se vidi razlika u kvaliteti.
Neka sredina mi je Rimmel i po kvaliteti i po cijeniuser posted image

clock-img

06.08.2009, 12:35

clock-img

cicko

pencil-img

982

Nokti pozute ako ne namazes bezbojan lak (ili podlogu) pre tamnijeg laka za nokte. Probaj!

clock-img

06.08.2009, 12:43

clock-img

Anoniman

Ja ne mažem podlogu (bezbojan lak).

clock-img

06.08.2009, 12:46

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ni ja a nisu mi žuti noktiuser posted image
Inače ja često napravim manikuru prije lakiranja,tako da se površina nokta sjajiuser posted image

clock-img

06.08.2009, 12:50

clock-img

Debeljuca

pencil-img

322

ja volim OPI lakove... oni su mi najboji...

clock-img

06.08.2009, 12:51

clock-img

Anoniman

A da li koristite nalepice za nokte?

Meni su uvek nalakirani i nasharani nokti...ako nemam volje sama da sharam....onda nalepim nalepnicu user posted image

Boje koje najcheshtje koristim su svetle....ponekad mi budu tamni nokti ali retko...poshto nemam bash talenat za preciznost user posted image user posted image user posted image
A marke...nemam pojma...uglavnom kupujem u parfimerijama one male lakove koje koristim za sharanje...koshtaju oko pola evra...i manje ( mislim da su aurini uglavnom) user posted image user posted image a imam nekoliko GoldenRose koje koristim za podlogu .... slikatju posle nokte da vidite kako su sad nasharani...bash mi se svidja user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.08.2009, 13:46

clock-img

Anoniman

Neznam koliko tje se videti...ali evo slichice...

user posted image

clock-img

06.08.2009, 14:12

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Super Smeshkice,iako je slika malo mutnauser posted image
Ja stavim ponekad slikicu a u salonu mi stave one zlatne i srebrne papiriće od folije ali to ide ispod završnog gela.
To izgleda super na crnom lakuuser posted image
Ja sam prije otprilike 7 dana uradila sama  french manikuru i još uvijek super izgledauser posted image

clock-img

06.08.2009, 14:15

clock-img

Anoniman

Dok sam bila mlađa i dokonija user posted image  i ja sam šarala po noktima, Namažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!

clock-img

06.08.2009, 14:20

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Evo recimo jedna ideja,nije puno zahtjevnouser posted image
user posted image

clock-img

06.08.2009, 14:23

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dok sam bila mlađa i dokonija user posted image  i ja sam šarala po noktima, Namažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!


Super ideja,zaistauser posted image
Kako se ja nisam toga sjetilauser posted image user posted image

clock-img

06.08.2009, 14:33

clock-img

Anoniman

Jesu ono tvoji nokti lu? Prelepi su!

clock-img

06.08.2009, 15:26

clock-img

Anoniman

mažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!




Ja ovako radim...ali imam neku "olovku" koja sa jedne strane ima malu malu kuglicu...a sa druge strane vecu...pa sa tim sharam...ne grebem lak kao sa chachkalicom i iglom....a lepo izgleda...user posted image

Lu....fantastichni su nokti...probatju tako neshto da napravim.. user posted image

clock-img

06.08.2009, 15:44

clock-img

Anoniman

Ne grebem ni ja, nema potrebe da se pritiska. user posted image

clock-img

06.08.2009, 16:15

clock-img

Anoniman

Ma nisam mislila bukvalno.... ali sam dosta puta zeznula lak koji mi je podloga bash sa chachkalicom...pogotovo kada crtam levom rukom ....to je haos user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.08.2009, 16:27

clock-img

nina83

pencil-img

533

Meni su nokti ocajni, jako lomljivi, pa ih ni ne pustamuser posted image  Jedno vreme sam isla na izlivanje i bilo je super, nemas onda nikakvog posla oko njih, samo moras redovno na korekcije, sto je mene na kraju smorilo.
Volim da ih lakiram, ali sada od kako sam trudna, sve redje. Boje su ugl. crvena, bordo, tamno ljubicasta i samo sjaj.
Definitivno najbolji lak do sada koji sam koristila je l'Oreal, neka nem. firma Alessandro (traje 100god.) i Seventeen, imaju lepe nijanseuser posted image