cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Noćni obroci u trudnoći

  
clock-img

04.08.2009, 09:32

clock-img

Anoniman

Ja sam noćne obroke ubacila u trudnoći, i evo posle tri godine od porođaja - još uvek ih nisam izbacila. Ne budim se gladna, prosto me Luka probudi sa nekom već željom, tipa "Žedan sam", onda izađem njemu da naspem, i moram nešto da stavim u usta. Uglavnom je to nešto slatko, kao i u trudnoći što je bilo. I tada sam jela slatko noću.

clock-img

04.08.2009, 09:56

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Nikad u životu nisam jela noću, nikad. Čak ni u trudnoći. Prosto nisam imala potrebu za tim. Noću sam se budila da odem do toaleta i vraćala u krevet...frižider mi nije bio na kraju pameti. Hvala Bogu..inače bih imala milion kilograma user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

04.08.2009, 17:59

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Ionako dovoljno ludim sto zbog trudnoce moram nocu da ustajem da idem u wc jos bi mi samo frizider falio,pa poludela bih,sva sreca pa mi nije usput do wc-a.

clock-img

04.08.2009, 18:02

clock-img

nina83

pencil-img

533

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ionako dovoljno ludim sto zbog trudnoce moram nocu da ustajem da idem u wc jos bi mi samo frizider falio,pa poludela bih,sva sreca pa mi nije usput do wc-a.



user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.11.2009, 11:20

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

Ja jedem nocu kada se vracam iz neke stete, pa mi taman prija da ublazim sav alkohol i nikotin. Inace, nema sanse da ustanem iz kreveta i da odem do frizidera. Prvo, mrzi me da perem zube, a ne mogu da jedem neopranih zuba, a opet kada ih operem, ne jedem odmah zbog osecaja svezine (kvari ukus). Mada, nocas sam se tako gladna probudila, ali sam iskulirala i upalila TV (tu sam se zeznula, jaaakooo). A sve vreme mi je u glavi bio sarajevski burek sa sirom user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

07.11.2009, 11:22

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Nikad u životu nisam jela noću, nikad. Čak ni u trudnoći. Prosto nisam imala potrebu za tim. Noću sam se budila da odem do toaleta i vraćala u krevet...frižider mi nije bio na kraju pameti. Hvala Bogu..inače bih imala milion kilograma user posted image


Od reči do reči, kao da sma ja napisala


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

clock-img

07.11.2009, 11:23

clock-img

Anoniman



........ hm.... sećam se Rama margarina i nekoliko kriški gleba na tacni u spavaćoj sobi... za svaki slučajuser posted image

clock-img

07.11.2009, 11:33

clock-img

Ellenica

pencil-img

763

Ja sam nocu tamanila voce, nisam bila gladna vec konstantno zedna.
Umela sam da se probudim i popijem pola litre mleka. Jednom dok su bile vrucine letos pojela sam pola lubenice od 8kg.
Jako puno tecnosti sam pila, i non-stop ustajala do wc-a i tako u krug.
Bas sam bila aktivna u toku nociuser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

clock-img

07.11.2009, 13:20

clock-img

ciro

pencil-img

94

ja slatkise lesim uvece,po nekoliko puta se dizem i jedem cokoladu...jednu noc sam u san jela i kad sam se probudila,kad sam se pogledala lele meni se cokolada istopila u ruku bila sam sva nagrdjene i posteljina i sve.m nagrdjena hahaha

clock-img

07.11.2009, 16:47

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Ne jedem noću iz principa! user posted image Šalim se! Nikad nisam jela noću pa ni sad u trudnoći, nemam nikakve prohteve!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

07.12.2009, 14:13

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Ja redovno ustajem nocu,i to uvek zbog neceg slatkog...Inace slatko slabo jedem,ali nocu zato sve nadoknadim user posted image

clock-img

07.12.2009, 14:38

clock-img

Verus

pencil-img

11942

user posted image  Super mi je ovo za zube, tako i ja uvek, ako ih vec operem , nema sanse da opet jedem!  Nisam do sada jela nocu, a nadam se da ce tako i ostati.  Mislim, na kraju krajeva, jbg ipak jedem tokom dana kad mi se jede, nadoknadim ja to

IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja jedem nocu kada se vracam iz neke stete, pa mi taman prija da ublazim sav alkohol i nikotin. Inace, nema sanse da ustanem iz kreveta i da odem do frizidera. Prvo, mrzi me da perem zube, a ne mogu da jedem neopranih zuba, a opet kada ih operem, ne jedem odmah zbog osecaja svezine (kvari ukus). Mada, nocas sam se tako gladna probudila, ali sam iskulirala i upalila TV (tu sam se zeznula, jaaakooo). A sve vreme mi je u glavi bio sarajevski burek sa sirom user posted image user posted image

clock-img

07.12.2009, 14:41

clock-img

Markovicka

pencil-img

456

Pojedem nekad bananu ili keks, kad ne mogu da spavam a kiselina u zelucu proradi. Lakse zaspim posle.

clock-img

07.12.2009, 16:28

clock-img

barbara

pencil-img

371

ja preko dana ne jedem slatko jer mi bude muka,ali zato uvece pored kreveta stoji cokalada i sok ili mleko!uvece mi se bas trazi slatko ali ja pojedem samo kocku cokolade i nastavim spavati!sada mi je 25+3 udebljala se samo dva kg!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

clock-img

07.12.2009, 16:32

clock-img

Markovicka

pencil-img

456

Ne bih da te razocaram, ali ja se sam do petog meseca ugojila samo2 kile, a onda odjednom 10kg za neka dva, tri meseca.

clock-img

07.12.2009, 16:39

clock-img

barbara

pencil-img

371

nisi me razocarala ja za 5 dana ulazim u sedmi,nije mi vazno koliko cu se udebljati ali ne jedem mnogo jer mi je bebac ispod samih grudi pa mi pritisce zeludac!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

clock-img

07.12.2009, 16:43

clock-img

Anoniman

pa ti i ja smo slicne trudnoce barbara..
I ja sledece subote ulazim u 7. odnosno u subotu ulazim u 27.nedelju a to je sedmi mesec je l da?

Ne jedem jos nocu...ne znam kad to pocinje...Kasno legnem i onda KOMA

clock-img

26.02.2010, 19:41

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: OTI

pa ti i ja smo slicne trudnoce barbara..
I ja sledece subote ulazim u 7. odnosno u subotu ulazim u 27.nedelju a to je sedmi mesec je l da?

Ne jedem jos nocu...ne znam kad to pocinje...Kasno legnem i onda KOMA



OTI draga jesi počela da ručkaš noću u međuvremenu?user posted image

clock-img

26.02.2010, 20:06

clock-img

goda

pencil-img

409

Ja nisam nikada koristila sećer ni u cemu slatkise nisam jela eventualno nekad neki kolac (2 puta godisnje) a sada,nista ne moze ostati od mene jedem slatko kao nenormalna i ne mogu kafu popiti da je ne zasecerim,nadam se da ce se ovo promeniti nakon porođaja jer nece biti dobro ako ovako ostane. Ugojila sam se 8 kg a sada sam  u 22+3 trudnoce i jos cu izgleda ovoliko,dobijam kilogram sedmicno a nista nisam povecala kolicinu hrane samo slatkisi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2010, 13:23

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

Ne ustajem nocu da bih nesto ''bacila u kljun'',ali jedem dok god sam budna.Obzirom da ne radim,znaci da nekad gledam tv i do 1-2 sata i sve vreme nesto jedem ili pijem.Doduse,Mamavit pijem uvece,pa je moguce da sam od njega tako gladna u to doba.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

06.03.2011, 19:18

clock-img

eni26

pencil-img

3380

Ja ne jedem po noci ,mislim da ne bih mogla zaspati posle od punog zeluca .. user posted image

clock-img

17.03.2011, 09:58

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

A joooj, jos da jedem po noci... Pa tonu bih imala do porodjaja...

clock-img

06.04.2011, 16:38

clock-img

jance

pencil-img

6439

inace uopste ne veceram, sve sto pojedem tamo negde posle 4 mi bude izuzetno tesko na zeludac pa tacno to bio i cedjeni sok od pomorandze...
al zato ako ne zaspim tamo negde do pola 1 posle ponoci, u stanju sam da prevrnem pola kuhinje da nadjem nesto da jedem, jer sam odjednom toliko gladna da bi vola pojela...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

06.04.2011, 17:27

clock-img

nela79

pencil-img

1371

Posto u posljednje vrijeme kad se probudim nocu i moram do WC-a kad se vratim u krevet ne mogu da zaspim. Tad me ponekad uhvati glad, ali onda pojedem ili jabuku, bananu, vocni jogurt ....nista posebno kaloricno. Inace nebi mogla da zaspim 

clock-img

06.04.2011, 17:30

clock-img

jance

pencil-img

6439

ok, meni je dovoljna jedna kasika necega ili dva gutljaja vocnog soka...nista veliko, em bi mi bilo tesko na zeludac em bi probudila mm

_____________________________

Bez dece kuća ne raste