writing-img

Novo porodiliste u Nisu

clock-img

02.10.2009, 11:40

clock-img

A.N.A.

pencil-img

59

Prijateljica je cula od neke med.sestre iz gradske bolnice, da se renovira zgrada u okviru bolnice za novo porodiliste. Cula je da su radovi zavrseni i da je trebalo da se vec pocne sa radom, ali da se "nesto" ceka.. i da bi trebalo do Nove god da se tu salju porodilje.

Ja ne znam ni da li je ta informacija tacna, te se nadam da neko nesto zna o tome...
Eto nade da su stvorili uslove da tata zajedno sa mamom doceka svoje dete u porod.sali user posted image  Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image


p.s. samo da nije prazna prica

clock-img

02.10.2009, 14:35

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Nisam ništa čula o tome. Baš ću da se raspitam.

Trebalo je i kad su pre 4 godine renovirali GAK da se naprave uslovi da otac može da prisustvuje rodjenju svog deteta, pa na kraju ništa od toga.
A pitanje je i koliko će to zadovoljstvo da košta?!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

02.10.2009, 14:45

clock-img

engimengi

pencil-img

580

Niško porodilište je samo renovirano,pocelo sa radom prosle god,nema drugog porodilista,mada bi bilo lepo da mozemo da biramo!!(radim tamo zato znam sigurno)

clock-img

02.10.2009, 14:48

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

eto obaveštenja iz prve ruke!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

02.10.2009, 18:52

clock-img

A.N.A.

pencil-img

59

Neeeeeeeeeeeeeeeee... znaci, nema nade... user posted image
A reci mi engimengi da li da se nadam da odobre uskoro prisustvo oca na porodjaju??? Da li se nesto prica o tome??? Suska po hodnicima? Tracari??? Bilo kakva naaaadaaaaa...user posted image

PROČITAJ ISKUSTVA MAMA
image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image