cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ovlazivac vazduha

clock-img

28.03.2013, 12:51

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Nisam nasla temu pa da otvorim..

Imate li ovlazivac vazduha, koji su dobri i koji nisu...

Kod mene u stanu je 24% vlaznost vazduha.. ako dobro radi merac. Koza mi je suva strasno.. ne znam vise sta da radim...peskiri ili posudice sa vodom ne rade nista bitno, tek, tek poprave stanje..

clock-img

28.03.2013, 12:54

clock-img

salle

pencil-img

1299

mi imamo ovlazicac, onaj chicco, onaj veliki, kao ovlazivac i jonizator...

ali sam prestala da ga koristim jer nemam merac, a i nemam pojma koja je idealna vlaznost u prostoriji gde deca spavaju user posted image

izgleda da smo bez veze bacili pare, jer ja stvarno ne znam koja je idealna vlaznost, a uzasno nam je suv vazduh, a ne valja ni kada je puno vlazan...

clock-img

28.03.2013, 12:59

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Pa Salle sto ne vidis na netu tu informaciju.. ja znam da je izmedju 40 i 60% vlaznost koja je pozeljna.. sad cu da nadjem.. ali sve se mislim da sam negde ovo vec pisala i nisam nasla temu..valjda nisam otvorila temu, a da vec ima..

clock-img

28.03.2013, 13:05

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Evo nasla sam npr. "Većina ljudi se oseća prijatno uz relativnu vlažnost vazduha između 40% i 80%, ali idealni nivo je oko 35% - 45%." ..

clock-img

28.03.2013, 13:32

clock-img

salle

pencil-img

1299

a ja nasla, idealna za bebe je izmedju 50-60 user posted image

a imas li ti ovlazivac? koji?

ja nikako da kupim merac user posted image

clock-img

28.03.2013, 14:16

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Nemam ovlazivac, a merac imam.

Zato me i interesuje ko ima kakav i da li su dobri i sve ostalo.. Znam da ima onih koji ispustaju toplu i oni koji pustaju hladnu paru..

clock-img

23.12.2013, 10:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157

Postovi prebačeni u temu Kašalj zbog parnog grejanja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!