cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pijaca

  
clock-img

14.03.2013, 13:15

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Kupujete li na pijaci? Sta kupujete, kako birate? Cenjkate li se?

clock-img

14.03.2013, 14:27

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

kupujem svasta , voce i povrce , jaja , med , mak , imam za sve svog prodavca
ne cenkam se ali biram do besvesti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

14.03.2013, 14:46

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Ja ne volim sama, samo sa mamom na pijace..

clock-img

14.03.2013, 17:07

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

e pa Shishice , odraslo se
na pijacu se mora a mama bi me se odrekla preko novina da mora samnom na pijacu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

14.03.2013, 17:36

clock-img

jance

pencil-img

6439

mislim da se nikad namerno nisam cenkala, pre je bilo ono: jooj pa necu moci blablabla, a oni odma skoce, pa moze i za .....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

14.03.2013, 17:43

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Volim pijacu i kupujem sve. Od voća, povrća, garderobe, kozmetike jedino meso ne kupujem i mleko.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

clock-img

14.03.2013, 18:15

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Pa eto meni nekako neprijatno, ali bila sam par puta sama i onda pokazem borbu user posted image

sir ima najlepsi na pijaci..med..

clock-img

14.03.2013, 18:18

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Da, odem. Uglavnom kupujem voce i povrce, pelene najcesce jer su jeftinije nego u prodavnicama, ponekad i nesto od kozmetike, ponekad i jaja i sir, kapucino znam uzeti tamo od zene koja donosi iz Madjarske, a kod nje nekad uzmem i cokolade ili kinder jaja deci. Ne cenkam se.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

14.03.2013, 18:21

clock-img

Didy

pencil-img

7253


IZVORNA PORUKA: Olga RR

e pa Shishice , odraslo se
na pijacu se mora a mama bi me se odrekla preko novina da mora samnom na pijacu user posted image



user posted image user posted image user posted image
Olga, kraljice!user posted image
Moja mama bi jedva docekala da je zovem, ali nisam bila s njom godinama.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

14.03.2013, 18:31

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Je li birate ili pustite da oni trpaju? Ja ako ne daju da biram necu da kupim user posted image

clock-img

14.03.2013, 18:37

clock-img

Didy

pencil-img

7253

Ja imam proverenu tezgu gde mi kazu - Nemoj to, dacu ti ja ovu robu ispod tezge! user posted image user posted image Ili kazu - Nemoj kod nas uzeti, nije sveza roba, idi kod nekog drugog. Pa me jos i uputi gde je najsvezije.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

14.03.2013, 21:34

clock-img

Skockica

pencil-img

1088

Uglavnom kad kupujem na veliko za zimnicu, kao i jagode, breskve i tresnje kad je sezona.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

clock-img

14.03.2013, 22:19

clock-img

jance

pencil-img

6439


IZVORNA PORUKA: Shishica

Je li birate ili pustite da oni trpaju? Ja ako ne daju da biram necu da kupim user posted image



biram! ako ja placam - ja biram!
samo ako me mrzi onda ih pustim. i ako mi krene sa : vidi sreco sto je ova (jabuka, banana, pomorandza) lepa... spustam kesu i napustam tezgu. takvi mi uvek budu sumnjivi. pa nisam ti ni ja slepa pa da ne vidim sta je lepo!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

15.03.2013, 07:55

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Ili ako kazu: "Sta mislis kad bi svi birali! Oces - neces?!" Pa naravno da necu, nek ti baba tvoja kupi onda!

Npr. cvece volim da kupim na pijaci nekad.

clock-img

15.03.2013, 08:02

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

naravno da biram , pa sta prodaje , porcelan i kristal da ne smem da pipnem
i cim kaze nemojte ja odoh
al to je bilo dok sam bila pocetnik na pijaci user posted image
sad imam svoje prodavce

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

15.03.2013, 08:04

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

i ja sama biram. Mada imama jednog čikicu koji mi uvek da lepo povrće. Ssam mi lepo izabere. Ima odličan pasulj i pirinač recimo.Ali nekad ne stižem da odem na pijacu pa se desi da kupim malo krompira ili šta mi već treba u Rodi ili Merkatoru. To je ono samo za preživljavanje
Na pijaci je uvek bolje

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

04.04.2013, 19:46

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja redovno idem na zelenu pijacu,i stalno kupujem kod jednih ljudi.Sama biram,cak i ono sto se sipa onim lopaticama(jagode),ne volim da mi neko drugi ubacuje.Ne kupujem jaja,sir,mleko,meso.I ne cenkam se,ne pitam ni za cenu,iz tog razloga ne volim da bilo ko ide samnom pogotovo mama,ona mora svuda da stane,pita koliko je,pa da zagledauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

04.04.2013, 21:25

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18455

Hvala bogu pa mi pijaca na 100 koraka od kuce idem barem 2x nedeljno, vikendom obavezno, Ivu i mene znaju sve babe i dede tamo. Imam svoje 2 "tete" ko kojih kupujem i uvek mi daju sveze, nikad nece da mi poture nesto lose. Od mrsa na samoj pijaci ne kupujem nista jer stoji samo u onim zarvorenim kutijama nije u hladnom pa mi niJe bas sigurno (al se zato sveki ubi kupujuci kod njih i ubedjuje me kako im je odlican mrs a meni sve smrdi). Ima jedna mlekarica unutar pijace, rade do 11h i kod njih uvek kupujem i sir i kajmak.

clock-img

04.04.2013, 22:33

clock-img

branki*

pencil-img

20828

volim pijacuuser posted image ,uglavnom idem 1 nedeljno,subotom.volim da idem sa mamom,mada mi nije problem ni sama da idem.ne cenkam se nikad,sramota me je nekako.biram, da,mada ne rovarim po povrcu da sve ispreturam.prilicno sam ok musterija.

< Poruku je uredio branki -- 4.4.2013 22:35:26 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

25.04.2013, 09:54

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja obozavam pijacu leti,mirisi,boje,svi oni ljudi,tad idemo bas cesto-ponekad i svako jutro.Zimi idemo jednom nedeljno..........

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

13.06.2013, 13:40

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Uuuuzasno skupa ove godine! Zasto toliko? I ne padaju cene kako dani odmicu user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

clock-img

13.06.2013, 13:44

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

pa kako da padaju cene kad je ovakvo vreme ?
jedino da uvezu neko djubra pa danam prodaju , ne bi bilo prvi put

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

13.06.2013, 13:48

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Bas sam jutros bila, soknula sam se cene sargarepe user posted image

Odem cesto jer u NS ima cele nedelje hvala bogu, pa neke sitnice su mi jeftinije nego u marketima!
A imam jednu zenu koja donosi robu za decu bas kvalitet pa kupujem i deci tamo po nesto!

clock-img

26.06.2013, 20:14

clock-img

Zirafica Tackica

pencil-img

71

Kupujem na pijaci otprilike jednom sedmicno, ili kad stignem.

clock-img

08.08.2016, 16:38

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4707

Imate li neku pijacu za preporuku? Volela bih da kupujem provereno voce i povrce.
Meni je najbliza pijaca u Kotezu, ali uopste nisam zadovoljna. Odemo cesto i do Mirijevske pijace, tamo je vec bolje.
Ne trazim ja organsko povrce, vec trazim normalno konvencijalno gajeno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.