cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pokloni bez povoda

clock-img

07.03.2015, 00:30

clock-img

acalukic

pencil-img

188

Da li vam muzevi daju poklone kad god imaju priliku ili to cine samo za 8 mart, rodjendna

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.11.2020 9:31:50 >

clock-img

07.03.2015, 00:34

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

evo ja cu prva da odgovorim. Mm vala vecito misli na mene. user posted image Uvek mi kupi neku sitnicu. Da li neku cokoladicu priivezak ma nesto. A nedavno me zove i kaze ima nesto posebno za mene kad donosi kuci cvarkeuser posted image . A sta ces kad volEmo da jedemo. Tako da ja mislim da on meni nista nece za osmi mart kupiti on je to odradio tokom godine. Za osmi mart cu da dobijem neki drugi poklon user posted image

clock-img

07.03.2015, 01:01

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

07.03.2015, 01:03

clock-img

Sosa Mena

pencil-img

2082


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image




Volim te user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

clock-img

07.03.2015, 01:05

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image


ti dobijas najbolje pokloneuser posted image one koje zelis ahhahahuser posted image

clock-img

07.03.2015, 01:08

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image




Volim te user posted image


Volim i ja tebe!!! Tj. volim i ja vas-sve na RR!!!user posted image user posted image
Ljišo, user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

07.03.2015, 01:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34146

Zašto se tema zove Iznenađena? Može li se to bolje formulisati da ima neki smisao?

Inače, pre otvaranja teme koristite pretraživač jer tema možda već postoji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.03.2015, 01:13

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Mozda je član koji je otvorio temu mislio da napiše "Iznenadjenja", ali je pogrešio? Ja sam u stvari tako i pročitala, tek sad vidim da sam pogrešno čitala...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

07.03.2015, 07:21

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

A seti se ponekad da mi kupi kiki karamele ili kesten pire. Za 8 mart, jok. Ima neku glupu teoriju, al ajde user posted image

clock-img

07.03.2015, 13:49

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

Pa seti se da me iznenadi i to mi prija....ali volim lepa a ne ruzna iznenadjenja....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

clock-img

07.03.2015, 15:21

clock-img

Plavusa34

pencil-img

197

Moj ne voli da mi kupuje daje mi pare i nek kupim ono sto zelim,tek ponekad kupi cokoladu ili cvece al retko u stvari samo za 8 mart mada se desi da nista ne dobijemuser posted image

clock-img

07.03.2015, 15:31

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Poklanja mi, naravno...cesto mi donese nesto od kozmetike, a za sutra me pitao sta zelim i moze li zumbul..user posted image naravno da mozeeee.obozavam cvece !

clock-img

07.03.2015, 21:03

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Ja bas volim iznenadjenja i mm to dooobroo zna. Uvek nadje neko uvrnuto mesto da sakrije poklon i obozavam cvece. Eto danas mi je kupio cvece za 8. mart da me iznenadi, jer zna da bi ga sutra ocekivala. Volim i ja njega da iznenadjujem, pa sam cesto u problemu gde, sta, kako.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

09.03.2015, 05:35

clock-img

acalukic

pencil-img

188

Razumeli ste temu i ako je delimicno greska u naslovu. Elem, ja se trudim da svoju suprugu iznenadim na razlicite nacine od toga da joj nesto kupim sto bi ona volela da ima, do toga da joj nesto i uradim.

clock-img

27.12.2015, 11:33

clock-img

kvazar

pencil-img

76

Ja svoju suprugu volim da iznenadim sa nekom dobrom knjigom,jer znam da voli knjige...a pošto ne bi bilo iznenađenje da joj tako nešto poklonim na rođendan ili 8. mart, ja joj poklanjam nekim sasvim običnim danima,kada to stvarno bude iznenađenjeuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.11.2020 9:32:12 >