cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Porodično zdravlje

clock-img

27.11.2008, 12:40

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Ovo je nov podforum u kojem možemo skupiti informacije o porodičnom zdravlju. Znači sve, što ne ide u teme "posle porođaja" ili "dete" ili "beba" i odnosi se na zravlje porodice (ne vezano za druge teme), može ovamo.

CMOKA,
guppy
user posted image

clock-img

01.07.2011, 00:55

clock-img

rošula

pencil-img

113


Lepa Rubrika:))) user posted image

clock-img

01.07.2011, 11:33

clock-img

dunja RR

pencil-img

30170


Bravo za Sponzora Rubrike user posted image

clock-img

01.07.2011, 16:39

clock-img

gugutka

pencil-img

272


Baš je divna pozadina user posted image

clock-img

28.02.2012, 23:23

clock-img

volim da jedem

pencil-img

7

Nisam zensko, ali imam drugaricu koja se porodila pre 6 meseci i nije bila na dijeti i skinula je sve kilograme koji su bil visak. Inace poslednjih godinu dana idem na edukacije o ishrani jer sam ceo zivot sportista i to me je oduvek zanimalo, jer nikad nisam mogao da imam plocice koliko god trenirao. ali sada-imam user posted image .
Dakle, dijete nikako! to crpi nas organizam i onda kada se vratimo da jedemo normalno, vratimo i vise kg nego sto smo imali pre dijete.
sto vise obroka u toku dana. jedite na svakih 3-4 sata. dosta proteinskkih obroka i uzina (npr:voce, jogurt), a manje prostih ugljenih hidrata. user posted image

clock-img

03.03.2012, 16:21

clock-img

volim da jedem

pencil-img

7

ako neko ima isak kilograma, moze ovde da pogleda kako sam ja resio problem viska kilograma bez dijeta i preparata za mrsavljenje.

Reklamiranje nije dozvoljeno !user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 3.3.2012 16:24:40 >

clock-img

26.03.2013, 22:00

clock-img

tijana86

pencil-img

1082

Ne znam gde da pisem , pa mislim da je dobro ovde . Od juce ujutru imam problem sa trnjenjem leve strane lica. Kao da mi je doktor zubar dao anesteziju , utrnuto mi je pola jezika , obraz i oko me boli , vilica i sve to sa leve strane . Moze li mi neko pomoci sta to moze biti i na sta bih mogla da sumnjam . Molim vas pomozite mi ! user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

clock-img

26.03.2013, 22:49

clock-img

dunja RR

pencil-img

30170

Tijana, može biti upala živca, ako si bila na promaji ili te produvao vetar? idi kod doktora obavezno ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

26.03.2013, 22:55

clock-img

tijana86

pencil-img

1082

Nisam bila na promaji , strah me je da ne sledi jedan od "udara" znate vec na sta mislim . Strah me je da se nesto ne desi ozbiljnije , mnogo sam uplasena .

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

clock-img

26.03.2013, 23:03

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Zovi 194 pitaj ili SAVETI LEKARA 0113615008,,nadam se da nije nista strasno

clock-img

26.03.2013, 23:18

clock-img

tijana86

pencil-img

1082

Hvala

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

clock-img

24.09.2014, 23:01

clock-img

anchy89

pencil-img

2

Ja sam pronasla jednu kremu, proizvodi je jedna sibirska firma koja pravi proizvode o zdravlju, ako se ne varam ima i neke napitke, dodatke ishrani i tako to.. Uzela sam balzam, bolela me je kicma od promaje i slucajno sam naletela na ovo. Meni je pomoglo, a koristim i kad su mi suve ruke :) Tak oda mozete da probate ovo, ok je proizvod.. Nadam se da sam pomogla nekom :)

clock-img

07.12.2021, 08:37

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Napisacu ovde pa ako neko vidi neka javi - Enzim seraptetaze - da li imate iskustva, za sta se koristili i koliko dugo?

_____________________________