cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Probusila grlo sinu da bi ga spasila od gusenja :(

  
clock-img

29.08.2011, 23:30

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

KLIK

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo je strasno, ali morala sam staviti link jer je objasnjeno kako treba postupati u ovakvim situacijama user posted image

Danas sam videla na vestima i nisam mogla da verujem, nisam sigurna ali mislim da je sargarepa bila u pitanju.

Jadno dete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Verus RR -- 30.8.2011 14:03:06 >

clock-img

29.08.2011, 23:33

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3419

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Strasno

clock-img

29.08.2011, 23:35

clock-img

Brana

pencil-img

4456

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

29.08.2011, 23:36

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

user posted image user posted image user posted image
stravicno!
ne smijem ni da pomislim kako se osjeca ta majka user posted image
jadnica, pokusala je pomoci svom djetetu a sad ga vise nema jojjjjjjjjjjjjj! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

29.08.2011, 23:39

clock-img

GRGA

pencil-img

2365

Gospode Boze ovo je strasno!!

clock-img

29.08.2011, 23:40

clock-img

GRGA

pencil-img

2365

Zaista je dobro sto su lekari napisali kako se postupa u ovakvim situacijama...Siroto dete!

clock-img

29.08.2011, 23:42

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Majka se nalazi u bolnici na psihijatriji user posted image
Jadna zena ali opet ne znam otkud joj ideja da prereze detetu vrat user posted image
Ja sam to videla  u serijama CSI ali  nema sanse da bih to smela da uradim svom detetu, znam da je poslednji nacin da pokusaas da ga okrenes naopacke.

Mislim da je nju uhvatila panika jer je bila sama sa detetom a dete se gusi. Uzas, ne smem ni da pomislim user posted image


clock-img

29.08.2011, 23:43

clock-img

GRGA

pencil-img

2365

Strasno ,,,sigurno je negde gledaal,pa je u ocaju to pokusala

clock-img

30.08.2011, 09:47

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

30.08.2011, 10:03

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ju, odakle joj traheotomija pade na pamet???? Strasno. Mi smo vezbali traheotomiju na lutkama, ali se nikad ne bih usudila da pokusam da je izvedem. Ne bi bilo lose da mame prodju kurs prve pomoci da bi se izbegle ovakve situacije.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

30.08.2011, 10:11

clock-img

Mama 78

pencil-img

686

Tugauser posted image user posted image

clock-img

30.08.2011, 10:27

clock-img

Leki 77

pencil-img

796


IZVORNA PORUKA: minavb

Ju, odakle joj traheotomija pade na pamet????



Stvarno neverovatno. Ali, valjda nikada ne znas koliko mozes biti priseban u takvoj i slicnim situacijama.


IZVORNA PORUKA: minavb

Ne bi bilo lose da mame prodju kurs prve pomoci da bi se izbegle ovakve situacije.



To je zapravo fenomenalna ideja. Bas bi bilo korisno da bude obavezan u npr. osmom mesecu. Sve i svasta bi se tu moglo nauciti, od ovakvih stvari pa do banalnih tipa dezinfekcija i previjanje.

clock-img

30.08.2011, 10:34

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Gusenje, asmaticni napad, konvulzije, opekotine, krvarenje, posekotine, poderotine, prelomi, strujni udar, ujedi,   na sve ovo mame treba pripremiti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

30.08.2011, 11:18

clock-img

Anoniman

Joooj, samo kad bi neko promenio naziv teme i upotrebio bilo koju drugu reč, ovo "preklala" mi užasno "odzvanja" po forumu, ne zamerite user posted image .

Trebalo bi napraviti temu sa opisima svih urgentnih stanja i informacijama kako reagovati na iste, nešto poput male prve pomoći za nedaj Bože.

clock-img

30.08.2011, 11:37

clock-img

jovana j

pencil-img

1418

Gospode.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney

clock-img

30.08.2011, 12:29

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Citala sam i bas mi je bilo tesko zbog te zene.  Ali mislim, nije ga "preklala" nego je probusila traheu ispod predmeta koji se zaglavio ne bi li dobio vazduh kroz tu rupu.  Nije to uradila da izvadi taj predmet ko sto pisu...Sirota zena...

clock-img

30.08.2011, 12:32

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Joooj, samo kad bi neko promenio naziv teme i upotrebio bilo koju drugu reč, ovo "preklala" mi užasno "odzvanja" po forumu, ne zamerite user posted image .



To sam baš i ja pomislila, sve me jeza uhvati kad mi iskoči tema u prvom redu user posted image

clock-img

30.08.2011, 12:34

clock-img

Anoniman

Jadna zenauser posted image

clock-img

30.08.2011, 12:36

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Ovaj naziv mi pade na pamet jer je to upravo i uradila.  Ako imate druge predloge recite mi.  NI meni se nije dopalo ono "preklala". 

Ja sam sigurna da toj zeni nije iz cista mira to palo na pamet.  U blicu kaze da je to uradila nakon drugih pokusaja da ga spase. Tako da sam sigurna da ga je udarala, tresla itd da izvadi predmet pa nije uspela i uradila ovo u zadnjem ocaju...

clock-img

30.08.2011, 12:36

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Uzas...u svakom slucaju se tragicno zavrsio jos jedan mladi zivot user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.08.2011, 12:40

clock-img

Anoniman

Hvala Verus user posted image

Samo reći, daleko bilo i zlu ne trebalo user posted image

clock-img

30.08.2011, 12:42

clock-img

limunada

pencil-img

1846

user posted image user posted image user posted image nemogu da verujem strasno user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

clock-img

30.08.2011, 12:42

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Posto je dete iskrvarilo, presekla je krvni sud, tj vrat zasekla na pogresnom mestu. Ona je sigurno imala nameru da ga spase, a ne da ga ubije. Svaka majka bi yradila sve da pomogne svom detetu, ako se ne radi o poremecenoj zeni. Zato i mislim da treba da postoji i skolica prve pomoci za mame jer su ceste nezgode u kuci. Pre neki dan je sin prijatelja popio farbu misleci da je sok. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

30.08.2011, 12:52

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Jao strasno zao mi je te jadne majke vise joj zivot nikad nece biti normalan. procitala sam kako ne treba gurati prst u usta ako se dijete pocne daviti a ja to uvijek radim bas sam juce to uradila. sara mi se cesto zadavi sa zalogajima jer ih ne zvace dobro a natrpa u usta. sad sam se bas prepala necu joj vi.se nikad to raditi.

clock-img

30.08.2011, 14:29

clock-img

mirjam86

pencil-img

92

user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu da verujem pa nije ona sasvim normalan da tako nesto pa ne znam sta da se desava user posted image user posted image user posted image