writing-img

Prva menstruacija

  
clock-img

03.01.2009, 23:22

clock-img

Anoniman

Ja se sećam... user posted image

Bila sam 7mi osnovne, išla sam popodne u školu, učila sam istoriju za pisaćim stolom u svojoj sobi.

Kada sam videla krv, nazvala sam baku... bilo me sramota da joj kažem preko tel, pa sam naterala ženu da dođe (mama i tata su radili).

clock-img

05.01.2009, 08:46

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Bila sam na raspustu,završila osmi razred i već mislila kako sam jedino žensko stvorenje koje još nije dobilo mjesečnicu, i onda radost do neba,napokonuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

07.01.2009, 22:27

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Verovale ili ne, ja se uopste ne secam kad je i kako to bilo. Mislim da sam dobila negde u 6. osnovne...

clock-img

11.01.2009, 01:44

clock-img

leila

pencil-img

46

Joj, kad se setim, kraj 7. razreda, primetila pre nego sto krenula u skolu. Iako sam ocekivala jer sam bila skoro poslednja u odeljenju koja nije dobila, prenerazila sam se skroz. Tog dana u skoli, mislila sam da svi znaju, sve vreme sam cutala user posted image

clock-img

22.01.2009, 14:44

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

ja sam isla 8 razred drugo polugodiste,tacnije 2 dana posle pocetka bombordovanja.verujte da nisam bila jedina koja jos nije dobila.kad sam videla malo sam se zbunila i nisam odmah mogla da kazem mami nego malo kasnije u toku dana

clock-img

22.01.2009, 15:18

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Ja sam prvi put dobila mnogo ranije. Letnji raspust između petog i šestog razreda. Uuuu...to je bilo pre otprilike 17-18 godina...baš sam već matora user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jeca02 -- 22.1.2009 15:19:32 >

clock-img

22.01.2009, 16:11

clock-img

Anoniman

user posted image  jeco!

clock-img

12.02.2009, 09:31

clock-img

Samanta

pencil-img

32

Bilo je to u leto kada sam imala 12 godina i spremala sam se da krenem na kampovanje sa mojim ekoloskim pokretom...
Nekako sam bila spremna na to, mama je bila kuci tako da kada sam videla situaciju samo sam je pozvala da vidi i tutnula mi je uloske koje je specialno za mene cuvala. Ulosci su inace bili iz Njemacke, imali su krilca, sto kod nas jos nije stiglo, tako da sam sa velikim stilom usla u svoje polno punoletstvo...

clock-img

12.02.2009, 09:45

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Samanta

Ulosci su inace bili iz Njemacke, imali su krilca, sto kod nas jos nije stiglo, tako da sam sa velikim stilom usla u svoje polno punoletstvo...



user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2009, 09:48

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Ja sam bila 5. razred. Mislim da je bilo pred kraj školske godine, bilo je toplo. Bila sam u šoku user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

12.02.2009, 09:51

clock-img

Anoniman

11 godina... virovi ulosci (slovenacki) koje sam koristila i poslije poroda user posted image
bolne uvijek, obilna krvarenja ma grozno

clock-img

12.02.2009, 09:56

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

7. razred.. Okupila najuže članove porodice i odlučno izgovorila: "Ljudi, ja imam rak!"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

12.02.2009, 09:59

clock-img

Anoniman

user posted image  Rak???

clock-img

12.02.2009, 09:59

clock-img

Modessty

pencil-img

12173


IZVORNA PORUKA: eugenija

7. razred.. Okupila najuže članove porodice i odlučno izgovorila: "Ljudi, ja imam rak!"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ha ha ha hahaaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

12.02.2009, 10:00

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Eto koliko sam bila obaveštena.. Još i tada videlo se do kuda moje misli dosežu... LOL!

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

12.02.2009, 10:19

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

eugenija nisam ni ja bila nišza bolja! Šta zna dete u 12 godina?! Naročito u vreme osamdesetih!user posted image
moj tata primetio crvenilo na pantalonicama i reko mami da mi kaže i objasni sve što treba
apsolutno sam bila neobaveštena! A s obzirom da ni moje drugarice nisu još uvek imale ciklus, osećala sam se kao totalni autsajder!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

12.02.2009, 10:22

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Joj tate legendeuser posted image user posted image user posted image user posted image ..... A zaista je smešno koliko toga nismo znale.. A danas je deci dostupno pregršt informacija, što preko medija, što časopisa, interneta... Mada, nije ni to dobro, trebalo bi cenzurisati dosta toga... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

22.02.2009, 03:08

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Imala sam 10 godina user posted image  kraj 4 razreda, moja mama (mmuser posted image ) je isto imala 10 kada je dobila pa mi je vec sve o tome ispricala..dosla sam kuci iz skole i otisla u wc da piskim, kad onooo pokolj u gacama.  Ja mrtva ladna rekla "mama gde su ulosci", kaze ona u visecem delu u kupatilu.  I tako. Ulosci bili oni Linija samo vata unutra i okolo neka tkanina, hodala sam ko usrana jer me nerviralo to izmedju noguuser posted image user posted image  ne znas dal da places il dal se smejes!  E da su nam onda bili ovi s krilcima, gde bi stigli! Tj. poleteli!

clock-img

22.02.2009, 08:28

clock-img

maša

pencil-img

261

Letnji raspust između 7. i 8. razreda.Ja sam bila potpuno ravnodušna, a mama me, kada sam joj pred veče  rekla, zagrlila i poljubila-nešto kao " Dobrodošla u ženski svet..." .To mi je i danas simpatičnouser posted image  

clock-img

17.03.2009, 19:27

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: lu
Bila sam na raspustu,završila osmi razred i već mislila kako sam jedino žensko stvorenje koje još nije dobilo mjesečnicu, i onda radost do neba,napokonuser posted image



joj i ja...
prosla matura a ja se pitala gde je user posted image ...
Strasno sta sam ja toliko cekala!

clock-img

22.03.2009, 15:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157

Imala sam 14 godina, zavrsila 8mi razred. Kad sam rekla mami ona pozvala njene drugarice na cast user posted image  

Jedina menga koja nije bila bolna, posle nje sam se par puta u skoli onesvestila od bolova pa sam do kraja srednje skole imala opravdano da ne dolazim prvi dan vestice. Imala sam cool razrednog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.04.2010, 22:10

clock-img

Anoniman

U 7 razred... Vracala se iz skole i kad sam stigla kuci, imala sam sta da vidim. A nisam imala nikog kuci, i bilo me sramota da zovem mamu da joj saopstim, pa sam joj samo poslala poruku: "dobila sam". user posted image

clock-img

10.04.2010, 22:17

clock-img

jelena038

pencil-img

2886

IZVORNA PORUKA: eugenija

7. razred.. Okupila najuže članove porodice i odlučno izgovorila: "Ljudi, ja imam rak!"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj, jevgenija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam negde  u petom, sestom, nemam pojma. znala sam sve sto treba i bila sam razocarana sto nije krv nego nesto braon i bezveze, bila sam ubedjena da sam falicna user posted image i nije postala prava jos jedno pola godine, mozda i vise, mozda i vecnost user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

clock-img

10.04.2010, 22:18

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

ja sam dobila oko 6,7 razgreda...mislim...ali nisam imala krvi, nego ono braon..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

10.04.2010, 22:25

clock-img

simke

pencil-img

2713

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Bila sam na raspustu,završila osmi razred i već mislila kako sam jedino žensko stvorenje koje još nije dobilo mjesečnicu, i onda radost do neba,napokonuser posted image


Slično user posted image Pred kraj osmog razreda,a mislila sam isto što i tiuser posted image